.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Само аз ли? :о

    Само аз ли не се възбуждам от чисто голо тяло? :О Нито чуждо, нито моето. :О Противно ми е, антивъзбуждащо дори, убиващо всяко желание, колкото и перфектно да е едно тяло.. :О Добре де, не се имам за манекенка, нито съм спала с ебати моделчетата на Келвин Клайн, но все пак.. :О Какво ми има? Бахти тъпото е, не намирам нищо мистериозно и скритичко, а плът поднесена на тепсия. :О
    И друго.. вие разхождате ли се чисто голи пред партньорите си? Не става въпрос преди/по време на/непосредствено след секс.. :О Това пък също ми е шибано. Не стига, че с някой ще си знаеш кътните зъби, ами и още повече убиваш всичко и го правиш бахти скучното.. да. Ето я думата - чисто голото тяло ми е скучно! :О Моля ви, кажете ми, че не съм сбъркана.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Супер фен Аватара на socareless
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 260
    зависи, какъв ти е аксцедентът ?

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от socareless Виж мнението
    зависи, какъв ти е аксцедентът ?
    АСЦендентът ми е скорпион.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Ми штото не се чудиш какво има отдолу,а го виждаш затова не те вазбужда

  5. #5
    Супер фен Аватара на socareless
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 260
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    АСЦендентът ми е скорпион.
    прости за невежеството ми
    начи или е от асцедента или при раждането ти сатурн, венера,марс,голямата мечка,както и млечният път са били във формата на дванайсетоъгълник една спрямо друга,абстрактно погледнато от изток на запад и с 3D очила, което явление,разбира се всички знаят,че пречи да възприемаш човешката голота като удоволетворяваща сама по себе си сексуалните ти предпочитания

  6. #6
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от socareless Виж мнението
    прости за невежеството ми
    начи или е от асцедента или при раждането ти сатурн, венера,марс,голямата мечка,както и млечният път са били във формата на дванайсетоъгълник една спрямо друга,абстрактно погледнато от изток на запад и с 3D очила, което явление,разбира се всички знаят,че пречи да възприемаш човешката голота като удоволетворяваща сама по себе си сексуалните ти предпочитания
    ахахах

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Само аз ли не се възбуждам от чисто голо тяло? :О Нито чуждо, нито моето. :О Противно ми е, антивъзбуждащо дори, убиващо всяко желание, колкото и перфектно да е едно тяло.. :О Добре де, не се имам за манекенка, нито съм спала с ебати моделчетата на Келвин Клайн, но все пак.. :О Какво ми има? Бахти тъпото е, не намирам нищо мистериозно и скритичко, а плът поднесена на тепсия. :О
    И друго.. вие разхождате ли се чисто голи пред партньорите си? Не става въпрос преди/по време на/непосредствено след секс.. :О Това пък също ми е шибано. Не стига, че с някой ще си знаеш кътните зъби, ами и още повече убиваш всичко и го правиш бахти скучното.. да. Ето я думата - чисто голото тяло ми е скучно! :О Моля ви, кажете ми, че не съм сбъркана.
    +1
    и аз съм така

  8. #8
    Повече от фен Аватара на FAKE IT
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    384
    ShtrudeL, апък аз не искам да си ми гадже.

  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Безразлично разбирам, ама чак пък антивъзбуждащо си е малко притеснително.

  10. #10
    anonymous768631
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    Ми штото не се чудиш какво има отдолу,а го виждаш затова не те вазбужда
    Абе, вие и след първите няколко пъти ли се чудите какво има?

  11. #11
    понякога опаковката прави подаръка...секси бельо, само риза, само хавлия, че дори и намачкания чаршав от снощи...биха допринесли за скъсването на копче на панталона ми, от колкото просто едно голо тяло.

    Мисля, че това си е нормално...без значение дали е първи, втори и т.н. път

  12. #12
    Аз пък все си мисля, че сме най-красиви голички. Може би не харесваш достатъчно партньорите си, не си срещнала някой, който да те възбужда без значение как е облечен, какво прави и т.н.

    Аз лично си ходя гола пред гаджето, смятам го за нормално, а и е някак... толкова естествено.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  13. #13
    Ебахти не си само ти.. Наистина е мн шибано... Бахти колко ме нерви ...Мн е шибано като някой е гол пред гаджето си... ебати... трябва да почнеш да правиш секс с дрехи ... че иначе е много шибано и е ебахти гадното ....

    -_-

  14. #14
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Голотата е свобода.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  15. #15
    Супер фен Аватара на Passi0n
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 128
    Мисля, че зависи от това как си настроен в дадения момент, но рядко ми се случва да се възбудя, само защото приятеля ми е гол. Възбуждам се от мисълта какво ще следва и самите действия, а не толкова от тялото. Но понякога се възбуждам от моето тяло, тъй като май съм и леко самовлюбена :Д А ако видя приятеля си гол, след като излиза от банята, почти даже няма да ми направи впечатление, тъй като живеем заедно и това винаги се случва :д А аз като излизам, е много по-различно, защото дори да съм с кърпа, не се пропуска възможност да ме шлибне по задника или хване за гърдите :Д
    За ходенето гола не ми пречи, даже май съм правила нещо малко за ядене, докато съм била гола, ама е било за кратко, тъй като не обичам да сядам на столове например, без да съм с гащи, до пусито ми се докосват единствено чисти неща.

  16. #16
    Хората са казали го "Полуголото тяло е много по-възбуждащо от голото".

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Може би не харесваш достатъчно партньорите си, не си срещнала някой, който да те възбужда без значение как е облечен, какво прави и т.н.
    неЙ т'ва
    дори момченца с перфектни тела не ме кефят чистоголи ^^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от Passi0n Виж мнението
    А ако видя приятеля си гол, след като излиза от банята, почти даже няма да ми направи впечатление, тъй като живеем заедно и това винаги се случва :д
    ето това не искам да ми се случва
    да не ми прави впечатление
    аз обичам нещата да ми правят впечатление, инаК не проявявам чак такова желание и интерес да ги.. преследвам ^^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  19. #19
    Супер фен Аватара на Passi0n
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 128
    Затова казах, че зависи от настроението в дадения момент. Ако ми е сексуално, ще ми направи впечатление, ако не, няма да ми направи, ще го загледам, ама какво толкова :Д а след 6 години връзка, едва ли ще се чувстваш така, все едно за първи път го виждаш :Д
    А полуголото наистина е по-възбуждащо.

  20. #20
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Аз също не се възбуждам особено от голото тяло на приятеля ми. Е, ако е прикрит с нещо - чаршаф, хавлия и т.н. ще го награбя на момента, но иначе не. Друго си е да е облечен с нещо (по възможност по-спортно).
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    АСЦендентът ми е скорпион.
    моя също и съм на същото мнение ;д някак скучно и не-мистериозно е хаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си