.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Добър зъболекар в София?

    Бихте ли ми препоръчали добър, внимателен и любезен зъболекар в София? (по възможност да не работи с космически цени, но ако пък отговаря много добре на предните, все пак.. мхм)

    А така и така темата е зъбна..
    След като се почисти зъбния камък (доста задълбочено), след колко време се оправят венците, ако са били зачервени и подути и след колко време болката отминава, какво се пие после? (то даже май парадонтит се води..)

    И друго.. ако не ме болят зъбите (да кажем, че само като пия ледени неща малко), а имам кариес, значи ли че си е само кариес, или е възможно да е пулпит и да трябва да ми вадят нерв?! Мама ми е казвала, че ако е пулпит много те боляло, а мен не ме е болял зъб никога (да чукна на дърво) продължително и много.. Та?
    Последно редактирано от ShtrudeL : 09-14-2014 на 17:35
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    439
    Добър зъболекар има в Люлин. Ивайло Котев се казва, ето ти телефон за връзка: 0874 458 760
    Аз лично съм много доволна от него. Звънни, за да ти обесни къде точно се намира, защото аз няма да успея. Не ме бива с обесненията.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    439
    Дам. Адресът е този: Дентал СА - Дентален център ООД СОФИЯ, ЖК ЛЮЛИН - 1 БЛ. 032А
    Аз съм много доволна от него а и винаги можеш да говориш и да се смееш с него! Голям симпатяга е!

  5. #5
    julieta rajnova
    Guest
    Препоръчвам ви д-р Кобакова.
    Зъболекарският кабинет се намира в кв. ИЗТОК, ул. АКАД. МЕТОДИ ПОПОВ 1А. Изключително добър специалист и страхотен човек,винаги усмихната и позитивна. Работи с много модерна техника и всичко е бързо и безболезнено. Има уеб сайт: http://mydentist.bg/ от където можете да си запазите час или просто да питате нещо.Ето и тел0888 757-153.

  6. #6
    Милко Александов САНИ ДЕНТ
    Много съм доволна, момчето е младо, но много опитно. Сега даже отиде да специализира в Швейцария. Наистина съм супер доволна
    http://www.sanident.bg/bg/about-sani...ent-team.html#

  7. #7
    zarra.st
    Guest

    ПлаНат Дент

    кабинетът се намира на бул. Копенхаген, имат и страница в Фейсбук, на която публикуват доста често снимки, клипчета, съвети и тн. две много печени стоматоложки, цялото семейство си правим зъбите при Д-р Пашова. Другата, мисля беше Бонева - също има страхотни отзиви. Работят с здравната каца а кабинетът отвори преди няколко гидини и всичко е топ оборудване

    страницата е тук https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%B...2097748777775/

  8. #8
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Темата е на 2 години. Авторката, ако чакаше до този момент съвет за зъболекар, щеше да е без зъби.

    Ключ.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си