.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Lightbulb Първа менструация

    Здравейте,сигурна съм че ви е втръснало от тези въпроси, но имам много въпроси,които ме тормозят.
    На 13 съм и от около юни имам бяло течение, което е или бяло или жълтеникаво , а и вчера имах болки в
    корема. Почти всички момичета от моя клас вече имат цикъл,знам че при всеки е индивидуално, но вече се притеснявам.Може ли някой да ми каже какво ще стане преди да ми дойде. Благодаря ви предварително!
    Последно редактирано от anonimcheto_01 : 09-30-2014 на 13:57

  2. #2
    Има вероятност това бяло течение да е "предвестникът" на менструацията. На 13 си, дори да ти дойде след година, няма страшно. Иначе какво разбираш под това "някой да ми каже какво ще стане преди да ми дойде". Няма как да ти кажем с точност, някои жени имат симптоми: болки, неразположение, акне; други нямат.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  3. #3
    Благодаря!

  4. #4
    Моля, за още коментари! Какви са симптомите преди да ти дойди първата менструация! Моля кажете , за да съм подготвена!

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    439
    На мен ми дойде внезапно и без болка първият път.
    При всяко момиче е различно. Ако усещаш ниско долу в коремната област болка, значи може и да ти дойде скоро. Ако забелязваш акне по кожата си, също го брой за симптом.
    Аз лично съм много мързелива и флегматична преди менструация.... Така знам, кога ще бъда навестена...

  6. #6
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    кво ше стане..., ше потече нещо червено отдолу
    омг
    гърдите ти ще станат твърди/големи/чувствителни
    ще имаш спазми около кръста и корема долу
    ще ти се прави секс ;д
    оп, малка си

  7. #7
    [QUOTE=Ivaaaaa;11178249]кво ше стане..., ше потече нещо червено отдолу
    омг
    гърдите ти ще станат твърди/големи/чувствителни
    ще имаш спазми около кръста и корема долу
    ще ти се прави секс ;д
    оп, малка си

    Като не ти харесва темата закво пишеш! Аз искам да се информирам, не да ми казваш, че ще ми потече нещо червено отдолу аз това го знам!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си