.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Ниско либидо

    Здравейте, на 17 съм и от година не съм правил секс, защото когато имам възможност просто не ми се прави.. Понякога
    всичко си ми е наред, но в 95% от времето нямам никакво желание за секс изобщо не мисля, че това е нормално за момче на моята възраст. Проблема почна след като бях пипнал нещо от което ме сърбеше пениса, след като се оправих просто нямах никакво желание за секс даже си бях намерил момиче в онзи период и пак изобщо нямах желание.. А преди тая случка само като се гушна с някоя и си разменим по някоя целувка вече е станал.. Даже ми ставаше неудобно, че за щяло и нещяло ми ставаше.. Сега съм с супер мацката скоро сигурно ще стигнем и до секса и не знам как да подходя като дойде в нас като може да не ми стане.. Имал съм доста възможности които съм пропилявал и сега ме е страх да не се изложа с момичето, защото наистина е страшна мацка с перфектното тяло, точно каквито харесвам и не мисля, че проблема може да е в нея. Не мисля, че е на психическа основа, защото през цялото време не ми става, а не само като съм с момиче пък ако ми стане е трудно и не е 100% ерекция почти никога.. Много ще се надявам някой да помогне, защото много ми тежи това..
    П.С. ако има някакво значение активно се занимавам с спорт и то доста тежък физически

  2. #2
    Пеобвай с виагра и се посаветвай с лекар

  3. #3
    Имаш ли сутрешна ерекция ? ако нямаш сравнително редовна - лекар.
    Фитнеса и разнородните му по принцип подобрява тесторена, но много зависи колко точно се натоварваш, колко си енергичен и тн.
    Последно редактирано от lordex : 10-02-2014 на 17:15

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    На психологическа основа е. Асоциираш неприятното усещане, което си имал при възбуждане, когато си бил заразен със сегашната възбуда. Накарай мацката да се постарае повече и може да се получат нещата.

  7. #7
    Сутрешна ерекция имам, но не е редовна, даже е доста рядка или просто не съм обърнал внимание ще видя утре как ще е..
    Директно към лекар ли трябва да премина на никой ли не се е случвало преди?
    Последно редактирано от FatalError : 10-02-2014 на 20:57

  8. #8
    Със сигурност на някого му се случвало, но щом имаш ерекция е на психологическа основа.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от lordex Виж мнението
    Имаш ли сутрешна ерекция ? ако нямаш сравнително редовна - лекар.
    Фитнеса и разнородните му по принцип подобрява тесторена, но много зависи колко точно се натоварваш, колко си енергичен и тн.
    Натоварвам се на макс винаги, да не е от умората?

  10. #10
    Аз имам но рядко, но няколко пъти се натискахме с сегашната ми приятелка и ми стана и то както си трябва.. Но това са редки случаи.. Прави ми впечатление, че преди като не съм правил секс 2-3 дена ии вече не издържам и трябва да се самозадоволя, а сега по седмица не го усещам.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    439
    На психическа основа е... Трябва да стигнеш до корена на проблема, а RapExotic вече ти каза какъв е той!

  12. #12
    Супер фен Аватара на diksi
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 538
    Чай от бабини зъби

  13. #13
    Ми значи би трябвало като свикна с сегашната ми приятелка да няма никакъв проблем, нали?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си