.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29
  1. #26
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от koko95 Виж мнението
    Просто е, не си купувайте самсунг!!! Няма такъв самсунг , при който да не се бъгва батерията и по-специално процентите от 80 на 50 и т.н.
    Не, това не е казано,че ще става винаги. С оригиналната батерия беше станало веднъж ама тогава редовно си слушах музика от Ютуб(тогава екрана не изгасва) докато се зареждаше..голяма простотия като цяло, но кой да помисли..
    Наскоро като беше станало това бях отворила някво приложение или игра и ми звъннаха и говорих малко,след което това стана пак с батерията.
    Иначе съм си доволна от телефончето. Други проблеми,освен този с батерията, да чукна на дърво, не съм имала. Само едно зарядно смених, но тогава пак аз бях виновна. ;д

  2. #27

    galaxyA3

    mojeli da popitam nqkoi imam galaxyA3 ot po malko ot mesec i ve4e dvapati go tavah v zerviz za6toto postoqno blokira i gubi mreja v zarviza kazvat 4e sa go opravili no toi prodaljava da bagva i da pravi sa6tite problemi dali nqkoi ima takav tel i dali tova e normalno pri tezu telefoni bagvaneto

  3. #28

    galaxyA3

    mojeli da popitam nqkoi imam galaxyA3 ot po malko ot mesec i ve4e dvapati go tavah v zerviz za6toto postoqno blokira i gubi mreja v zarviza kazvat 4e sa go opravili no toi prodaljava da bagva i da pravi sa6tite problemi dali nqkoi ima takav tel i dali tova e normalno pri tezu telefoni bagvaneto

  4. #29
    Знам, че темата е стара, но и за в бъдеще може да е добре за колегите от форума. Цените са доста надолу от магазините и всичко е с гаранция: http://aksesoaribg.net

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си