.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Хората, с които не мога да се сприятеля

    Здравейте, аз съм момче на 16 години и имам следния проблем (търсих в много теми но не намерих нещо полезно за проблема затова пускам нова тема) вече втора година съм в гимназията - в нашият клас взаимоотношенията не са много добри (уж на всички се случва) но моят проблем е малко по -различен не мога да се сприятеля с мъжката част от класа - нямам много приятели вярно, но хората с които се движа и съм истински приятел от доста време често ми казват че съм най-забавния и добър приятел на света (тези хора са все момичета) Това е моят проблем - откакто се помня в обкръжението ми са само момичета и с тях мога да се сприятеля със завързани очи - още когато дойдох в гимназията се запознах с абсолютно всички момичета от класа и те ме уважават - може би това е причината поради която момчетата винаги са ме отбягвали - поради завист ли незнам - аз съм винаги подготвен в училище (10 години откакто уча и не съм имал оценка по-различна от 6 за края на годината) който ме помоли за нещо винаги го правя, винаги съм точен,изпълнителен, сериозен и винаги съм искал да съм част от компания (мъжка), но уви имам само 2 приятели от мъжки пол - единият 2 а другият 3 години по-малкък от мен - с тях съм си от детството (както и със всичките приятели).Никога не съм имал приятел на моята възраст, с моите интереси и т.н. и не мога да разбера защо момчетата от класа ме отбягват - старал съм се да завържа разговор но все са ме отрязвали а с повечето от тях съм бил в един клас от 1 до 4 и навремето сме били добри приятели, а сега не ме имат за нищо - от 5 до 8 клас беше същото и с 300 зора съм избутал 4 години пълни с подигравки че съм гей и т.н. а не съм... Поне в сегашния ми клас не ми се подиграват. Едната от приятелките ми има гадже от компанията и ми е казвала че всички са казвали че аз съм се делил, но аз незнам какво да правя понеже никога пак казвам не съм имал приятели връсници и незнам на какви теми и разговори си говорят и аз изглеждам глупаво, понеже те все си говорят за тяхни неща и фитнес и т.н. а аз не знам по какъв начин да се включа, а ако опитам ме отрязват... а аз съм се делил... много ми е тежко помогнете ми!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Em, pravi opiti da se vklyuchvash v razgovorite im, ama bez gotini lafcheta, shtoto samo pri bavnite minavat. Govori kat normalen chovek

  3. #3
    Аз и без това никакви такива лафчета незнам, теке че едва ли ще използвам, но благодаря - ще се опитам ...дано пак не ме отрежат

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Говори на някакви мъжки теми за да завържеш разговор с момчетата.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от POPTRA Виж мнението
    (10 години откакто уча и не съм имал оценка по-различна от 6 за края на годината) който ме помоли за нещо винаги го правя, винаги съм точен,изпълнителен, сериозен
    marry me

    Затова най-вероятно са ти се подигравали и те отбягват- съвестните и отговорни хора ги смятат за различни. Не насилвай нещата ако не станат с някаква определена група хора, движи се с момичетата, то говори какви момчета харесват, щом им допадаш.

  6. #6
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Тази тема ми е напълно позната. Подиграват ти се и те отбягват, защото не си като тях. Просто си различен и не се вписваш, но не трябва да се отчайваш. Няма нищо лошо да си приятел с момичетата. Щом като те разбират и уважават, продължи да дружиш с тях.

  7. #7
    Най-простото решение: игнорирай проблема, хаха. Не, шегата настрана. Няма нищо лошо в това, че се разбираш повече с момичетата. Очевидно с тях се чувстваш по-комфортно и намираш повече теми за разговор. В едно истинско приятелство това е най-важното. Не трябва да сдухваш, само защото някакви си момченца не могат да те оценят. Всеки човек е уникален сам по себе си, притежава различни качества и е с различен характер. Ако всички бяхме еднакви, щеше да е скучно. Радвай се, че си намерил хора, които те респектират и обичат да комуникират с теб, независимо от пола им.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си