.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Болки в тестисите

    Здравейте! Момче на почти 17 години съм. От над година почти след всяка еякулация ме боли левият тестис, а от скоро ме понаболява и десният. Ходя на фитнес, но не тренирам с извънезми килограми, напротив. Даже ходя само 3 пъти в седмицата. Болките си ги е имало дори, когато не съм ходил на фитнес с месеци.. В Понеделник ще ходя с майка ми при личната за направление за уролог. Без да исках се изпуснах пред нея за болките ми, но не и споделих, че са точно след мастурбиране.. Попринцип на теми като секс,мастурбиране,даже и жени изобщо не си говорим с нея. Чудя се как ще реаргира тя, когато чуе пред урологът, че ме болят тестисите именно след мастурбиране, а не просто ей така. Почти сигурен съм, че след това няма да е същото между нас. Вие какво мислите? Ако я помоля да влезна сам при урологът дали ще се съгласи? Какво мислите?????

  2. #2
    Ем кажи и че искаш да влезеш сам,напълно нормално е да се срамуваш..Ако ли не отиди с баща си

  3. #3
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    А ти колега защо ще ходиш на уролог с майка си като си на 17 ГОДИНИ ?

  4. #4
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Няма да питаш дали можеш да влезеш сам, а ще го заявиш..

  5. #5
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    изобщо не ходи според мен
    мастурбираш като ти се пикае брато
    не го прави
    изпикавай се и тогава
    проай
    пък ако продължи тогава

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Понамали чикиите и може да ти мине без намесата на чичо ЛекУр.

  7. #7
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    послушай ме мой

  8. #8
    Здравей братле! Болката се дължи на ВАРИКОЦЕЛЕ /разширени вени на тестиса/. Мен преди 4, скоро ще станат 5 месеца ме опрерираха в - УМБАЛ Свети Георги - Пловдив, и всичко мина успешно! Препоръчвам ти да отидеш при личния си лекар и да те напъти къде да ходиш да те изледват!
    БОТЕВ ПЛОВДИВ !!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си