.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201

    Дали е сериозна?

    От една седмица с нас се движи едно момиче(15-16 години).Още в деня когато се запознахме тя почна да се държи специално с мен.Започна да ми се натиска да ме целува (аз й отговарях),но тя се държи така с всички момчетаот компанията (един набор на 18 години , един на 15 години и още едно момче на 23-24).Та чудя се дали да си я хвана сякаш ми изглежда,че към мен се държи най-сериозно.Оная вечер не излизах,че карах курс за книжка и била споделила на Тальо (она на 15),че съм бил доста сладък и че й било скучно като не съм бил с тях и била ми искала номера оня й го дал,но досега не ми е званяла.След малко пак ще излизаме пък да видим какво ше стане днес
    ПП : Имам си приятелка на 17 години от февруари 2012г.,но тя учи на 100 км. от мене и рядко се виждаме а и на последък нещата не вървят и бих я сменил.

  2. #2
    Ми значи с твоята приятелка ,като гледам нещата не са много розови. Ама и тези с това момиче също не ми изглеждат много,много заинтригуващи. Щом се натиска на всички момчета прави си сам изводите. Само ядове може да ти донесе. Въпроса е да не се привързваш толкова ,защото накрая не свършва на добро. Ти си решаваш дали да искаш нещо сериозно ,но за мен това момиче не ми изглежда сериозна. Щом толкова имаш желание пробвай си късмета. И аз веднъж го пробвах ама хванах дръвцето ,тъй че ако те устройва да бъдете "само приятели" така си останете.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Взимай я. Ще си намериш майстора. (или по-точно майсторката)

  4. #4
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Днеска в даскалото ми праща някакви любовни SMS-и.Вчера разправя из кръчмата,че си била намерила любовта на живота (мене) само при мен стой натиска ми се,вече на поглежда другите момчета в компанията,направихме си няколко снимки за Фейсбук.Вчера я черпих с бира като луд тя тръгна да се напива почна да ми пуска езици да ме бара за патката.Мислих да я вода у нас (В момента живея сам,майка е в Англия,нашия е на работа нощна.) да свършим работа,ама колкото и да не ви се вярва е девствена Така не е много хубаво да й е първия път.Мисля да я взимам да я е.а докато мога и тя да ми се нарадва и да си лови някой друг от бандата...

  5. #5
    Ми щом имаш възможност се възползвай.

  6. #6
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Ще се възползвам,днес в 16:30 ще излезем някъде само двамата.

  7. #7
    Аватара на nIk1
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Шумен
    Мнения
    67
    Chatkai i begi
    Абе ко ме занимавате с глупости

  8. #8
    Супер фен Аватара на skornex
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 148
    Ръгни и си тръгни ;д
    F$@k suicide silence!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на SoInsane
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    485
    Това сериозно ли е?

  10. #10
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Цитирай Първоначално написано от SoInsane Виж мнението
    Това сериозно ли е?
    Историята е сериозна-да,а връзката ни е само за забавление(засега)ама мисля да си остане само за забавление.

  11. #11
    Супер фен Аватара на diksi
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 538
    ок брат голем си

  12. #12
    Чела съм доста от коментарите ти в този сайт и изобщо не съм впечатлшна....ти си несериозен..затова смятам, че и тя не е сериозна...

  13. #13
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Ако някой го интересува с това момиче бяхме заедно. Разделяме се няколко пъти и се събираме, аз си я обичам и тя ме обича но не го показва (казва). В момента не сме заедно. Тя си има друг към който не чувства нищо (знам го от нея, разделени сме сега и при предишните ни раздели си оставахме приятели и си споделяме). В периодите през които не бяхме заедно аз смених 3 гаджета сега зарибявам четвърто, през тези периоди и тя смени бая тъпкачи. Казват всички за нея че е к.рва,но аз я обичам много и истински, а и тя ми дава надежди пак да сме заедно. С тези момичета с който съм имал връзка докато сме били разделени не съм изпитвал такива чувства, по нейни думи и тя така с момчетата с който е била. Даже честно казано с никоя друга не съм и правил по хубав секс. Пиша това че в момента съм нощна на работа и няма кво да правя но написаното е истина.

  14. #14
    Подкрепям the_black_mamba !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си