.
Отговор в тема
Страница 1 от 21 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 517
  1. #1
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473

    Не мога да изразя колко мразя България.

    Имам много големи мечти и една от тях е да се махна от тая шибана държава пълна с болезнени спомени и криза навсякъде... СТОТИЦИ ХОРА СЕ САМОУБИВАТ ЗАРАДИ ТЪПАТА КРИЗА А КАТО ЖИВОТА МИ НЕ СТРУВА НЯМЯМ ДОРИ ПАРИ ЗА ШИБАН АЛКОХОЛ! Живея в шибана къща, имам тъпо семейство, имах тъпи приятели(вече нямам никакви и не съжалявам), живота ми няма смисъл но всичко е ок аз го преодолявам с алкохол! И СЕГА ВЪПРЕКИ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ШИБАНИ ПРОБЛЕМИ СЕ ОКАЗВА ЧЕ НЕ МИ СТИГАТ ПАРИТЕ ЗА АЛКОХОЛ??????????????????????? ЗНАМ АНГЛИЙСКИ И ИСКАМ ДА ОТИДА В АМЕРИКА НО НЕ МОГА ЗАРАДИ КУП ПРИЧИНИ И ПРЕДИ ВСИЧКО ЗАЩОТО НЯМАМ ШИБАНИ ПАРИ! АКО ИМАХ СИЛАТА ЩЯХ ДА ЗАПАЛЯ ВСИЧКО КОЕТО ВИДЯ И ВСИЧКО ДА СТАНЕ ГРОЗНО В ТАЗИ СКАПАНА МИЗЕРНА БЪЛГАРИЯ!!! НЕ МОГА ДА ИЗРАЗЯ КАКВО БИХ НАПРАВИЛ АКО МОЖЕХ

  2. #2
    1. Не викай, невъзпитано е
    2. Кое те кара да мислиш, че която и да било друга държава те чака с отворени обятия да емигрираш?
    3. От себе си не можеш да избягаш

  3. #3
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    1. Не викай, невъзпитано е
    2. Кое те кара да мислиш, че която и да било друга държава те чака с отворени обятия да емигрираш?
    3. От себе си не можеш да избягаш
    :Д кефиш ме

    не ни трябват отрепки като теб в хубавата ни страна, събирай парички и се махай на готовото
    Последно редактирано от galaxy29 : 11-27-2014 на 22:42

  4. #4
    anonymous708973
    Guest
    Бе, какво се връзвате на някого, който пише с включен капслок, претендира да е момче с никнейм и аватар на момиче?
    Смятайте, щом аз ви казвам, че е ненужно да се връзвате, колко е зле положението

  5. #5
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    :Д кефиш ме

    не ни трябват отрепки като теб в хубавата ни страна, събирай парички и се махай на готовото
    Знаеш ли подобни коментари как ме дразнят? Ако беше от моя град щях вместо да си пазя последните 20 лева за храна щях да ги дам за бензин за да ти запаля колата... не ви трябват отрепки като мен в хубавата ви страна? Я кажи колко самоубийства станаха в "хубавата ви страна" тази година? Колко хора се самоубиват заради кризата и така нататък?? За теб страната е хубава защото ти не си един от тези които страдат нали? Напълно сериозно ти казвам че щях да те убия ако го беше казал/а това пред мен. Ти си богат/а и щастлив/а за сметка на моето щастие.. хората като теб са щастливи за сметка на щастието на някой друг! И въпреки тези бедствия, самоубийства и глад в държавата ти казваш "хубавата ни страна". Да, личи си че не си от тези които страдат но ти пожелавам да станеш за дето много ти знае устата.

  6. #6
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    хахахах

  7. #7
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    1. Не викай, невъзпитано е
    2. Кое те кара да мислиш, че която и да било друга държава те чака с отворени обятия да емигрираш?
    3. От себе си не можеш да избягаш
    Каквито и да са хората там поне има работа. Аз винаги съм искал да отида в америка ... да се махна от тая скапана държава пълна с цигани(добре че не съм и аз циганин). Не че съм расист но какви спомени съм имал и как съм бил пребиван от цигани.. но също така съм виждал и добри цигани хора които не ме посрещат с подигравки, вместо това си разказваме всякакви шеги и се смеем но да имам приятели не ме прави щастлив. МОЖЕШ да избягаш от себе си, предимно с алкохол. Аз щом си пусна малко Метъл и започна 3-тата бира аз направо се отделям от този свят и започвам да си фантазирам всякакви неща... лошото е че изтрезнявам. Случайно да целиш нещо с тези 3 точки? Или това е поредния ти излишен коментар?

  8. #8
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Смешко, успокой малко топката. От известно време ти следя мненията и жалките теми, вземи поработи малко над комплексите и себе си като цяло.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    Смешко, успокой малко топката. От известно време ти следя мненията и жалките теми, вземи поработи малко над комплексите и себе си като цяло.
    Смешко си ти за дето мислиш че живота е само детска градина, даскало, работа и накрая пенсия.

  10. #10
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    хахахах
    Няма какво да кажеш защото съм прав ли?

  11. #11
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Смешко си ти за дето мислиш че живота е само детска градина, даскало, работа и накрая пенсия.

    Напивай си се с бира тогава. Наздраве!

  12. #12
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    От всичко най-много ме е яд че колкото повече си живеете и сте щастливи толкова повече страдам аз. На всичкото отгоре говорите против мен... това вече е прекалено. Не бих се замислил за това дали да ви убия.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението

    Напивай си се с бира тогава. Наздраве!
    Добре, какво ми трябва за да си купя бира? Пари! От каде се вземат пари? Дават ти ги срещу малко/много раобта. А къде да намеря работа в България? За да намериш работа трябва да имаш връзки защото ако търсиш сам нищо няма да намериш... а и да намериш то ще е някаква работа за 200 лева.... това ти казвам че дори не мога да се усамотя с алкохола а той е единственото нещо което ми помага.

  14. #14
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Ако мислиш, че където и да отидеш в чужбина, веднага ще си намериш работа, доста се лъжеш. Никой никъде не те чака с отворени обятия и списък с длъжности, от които да си избереш.
    Пак ти казвам - само че сериозно този път, поработи над себе си.

  15. #15
    anonymous708973
    Guest
    Аз отказвам да повярвам, че това не е трол :Д

  16. #16
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    ако не е трол, заканите му за убийство може да са истински :{

  17. #17
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    Ако мислиш, че където и да отидеш в чужбина, веднага ще си намериш работа, доста се лъжеш. Никой никъде не те чака с отворени обятия и списък с длъжности, от които да си избереш.
    Пак ти казвам - само че сериозно този път, поработи над себе си.
    Леля ми може да ме уреди да работя в Гърция. Аз знам английски а той се говори навсякъде... когато ме извикат от Гърция с готова работа и квартира тогава може. Поне мога да изкарам някои лев а не тука месеци наред да стоя безработен... какви тъжни истории съм чел не е за вярване. За хора които си продават бъбрека защото са зле с парите... даже един човек е бил безработен цяла 1 година.

  18. #18
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    ако не е трол, заканите му за убийство може да са истински :{
    Една сутрин в около 6 часа тогава беше много тъмно и имаше мъгла. Заведох котенцето си на полето и от мястото на което стоях се виждаше една празна улица с осветление.. прекрасна гледка а и мястото беше приятно. Носех нож в себе си и се каних да убия котенцето. Още щом опрях ножа на гърлото му аз изпитах някакво чувство, сякаш усещах живота които тече в това животно... аз се опитах да му прережа гърлото но не го направих достатъчно силно и само малко козина му падна нищо повече... почувствах се някак си неспособен да убия това котенце и за това започнах да хвърлям камъни по него и така той избяга. Изгоних го за да не го убия. Аз когато се каня да убия животно усещам някаква неспособност много ми е трудно да обясня. Докато когато съм до някой човек аз искам да го убия по най-жесток начин. Вие като видите непознат човек не изпитвате абсолютно нищо... нито го обичате нито го уважавате и така нататък. Докато аз като видя непознат човек първото нещо което изпитвам е омраза! Аз бих го пребил най-жестоко без причина въпреки че е непознат, сметни какво бих направил с човек като теб които ми дава причина да го мразя? Аз ти казвам само че ако ми го беше казал/а това пред мен бих те убил безмилостно. Мразя повече хората отколкото животните! Даже вие хората мачкате животните... не мислите за тях! Заради начина ви на живот те нямат къде да живеят...

  19. #19
    anonymous708973
    Guest
    Ти не можеш да поемеш елементарна отговорност за живота си, какво пребиване?
    Последно редактирано от PinkPan7her : 11-28-2014 на 20:24

  20. #20
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ти не можеш да поемеш елементарна отговорност за живота си, какво пребиване?
    Според теб какво значи отговорност за собствения ми живот? Какво искаш да кажеш?

  21. #21
    Виж какво мойто момче, на всички ни е ясно, че си трол, но ще ти отговоря, понеже ми е скучно

    От почти 6 години живея в Америка, и ако си такава утрепка, за каквато се представяш, и тук няма да си намериш работа. Хората като теб само си търсят извинение да мизерстват, вместо да си стъпят на краката и да поемат отговорност за собственият си живот и собствените си проблеми. На теб винаги някой друг ти е виновен.
    Ако не са политиците в България, то ще са тези в Америка или където и да си, ако не са циганите там, то ще са черните тук, които са по-зле и от нащо мангал.
    Та ти в родината си не можеш да се оправиш, а мислиш, че като пристигнеш тук и си "някой от никъде" ще ти предложат работа от летището. Иска се постоянство и желание за успех, които на теб очевидно ти липсват. Да не говорим, че и без завършен 12ти клас и за Зелена Карта не можеш да кандидатстваш.
    Както вече ти казах, от себе си не можеш да избягаш, ако ще на луната отиди, а на теб проблемът ти е именно това.

  22. #22
    Троловете вече дори не са забавни деее!
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  23. #23
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Аз отказвам да повярвам, че това не е трол :Д
    И аз така...

    То дитето още не знае, явно, топки ли има или вагина, ама ще пребива хора по улиците...

  24. #24
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    За мене човека е в пълна депресия и си вярва на думите само дето е малко прост и неможе да се изрази така, че и другите да си кажат обективното мнение по размишленията му, говориш класически истини ама няма как тийнове да ти кажат нещо умно тука, а с тъпо написания си пост неможеш да заинтригуваш "по- мъдрите" форумници че и те да си излеят душата. А да си прост не е хубаво- е върху това трябва да се работи определено.

  25. #25
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    За мене човека е в пълна депресия и си вярва на думите само дето е малко прост и неможе да се изрази така, че и другите да си кажат обективното мнение по размишленията му, говориш класически истини ама няма как тийнове да ти кажат нещо умно тука, а с тъпо написания си пост неможеш да заинтригуваш "по- мъдрите" форумници че и те да си излеят душата. А да си прост не е хубаво- е върху това трябва да се работи определено.
    Отново казвам че не съм трол. Няма прост/тъп човек, просто всеки си развива знанието в различна насока. Аз примерно знам английски апък ти си развиваш българските социални умения. Нямаш право да ме наричаш тъп/прост само за дето не знам коя година е създадена България(не че не знам просто така е думата). И не съм в депресия, бих казал че съм в нещо като неограничено озлобяване. Ти ми се подиграваш че не знам коя година е създадена България, аз пък ти се подигравам за дето не си по-добър от мен в някоя игра.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си