.
Отговор в тема
Страница 21 от 21 ПървиПърви ... 111718192021
Резултати от 501 до 517 от общо 517
  1. #501
    Направи си по-подробно проучване отностно визуални ефекти и 3D, преди да започнем да си говорим за домати. Не говоря само за V-ray и някакви "други" приставки (които ако не съществуваха, фотореализма в 3Д щеше да е мираж дълго време). Факт е, че български студиа участват в пост-продукцията на почти всеки Холивудски проект. Колкото и да не ти се иска, държавата ни е фактор в световната кино индустрия. Разработката на 3Д приложения е друга тема която няма нужда дори да отваряме. Нека не започваме безсмислени спорове. Събрали сте се тук да се сдухвате взаймно това ми е ясно, но не всичко е толкова сиво и еднотипно колкото го изкарвате. Това исках да кажа още в по-горния коментар

  2. #502
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ти си странен случай да твърдиш че 3д проектирането е печелившо в бг, ако работиш за чуждестранна компания ок което не значи че българия е нещо си, ама ти въобще и 1 работен месец имаш ли, изобщо заплата имаш ли, аз по- принцип не съм интериорен.., занимавах се до скоро само с 2д после 3д, след това и 3д макс, имам много познати от тия среди, и си адски неинформиран или кон с капаци ако искаш да кажеш че заплащането е адекватно за неадекватния гърч и 10 часово чертане и гонене на крайни срокове.
    Ако говориш за себе си, че си си намерил нещо добро, добре разбирам, има и частни случай но генерализацията е тая която ти описвам, обстановката е окаяна.
    Последно редактирано от LoadRunner : 04-23-2015 на 20:45

  3. #503
    Цитирай Първоначално написано от forside1 Виж мнението
    Събрали сте се тук да се сдухвате взаймно това ми е ясно, но не всичко е толкова сиво и еднотипно колкото го изкарвате. Това исках да кажа още в по-горния коментар
    За 1 процент от населението на тази загиваща държава не всичко е сиво и никога не съм го отричал. Да не говорим, че само София остана град, в който се задържа някакво ниво.

  4. #504
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    За 1 процент от населението на тази загиваща държава не всичко е сиво и никога не съм го отричал. Да не говорим, че само София остана град, в който се задържа някакво ниво.
    Ти в София ли си? Щото там положението също е смешно, или някои хора с даден ценз имат много ниски критерии. Според мен и там положението е окаяно.

  5. #505
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ти в София ли си? Щото там положението също е смешно, или някои хора с даден ценз имат много ниски критерии. Според мен и там положението е окаяно.
    Ти малко прекаляваш обаче, защото точно в ИТ сектора има работа, има и добри заплати, има и развитие (ако учиш).
    .
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 04-24-2015 на 09:54

  6. #506
    Не исках да отварям конкретно темата със заплати и работа, но щом толкова държиш да я подхванеш, добре. Студент съм в чужбина, завършвам след 2 месеца. Уча компютърни графики и визуални ефекти и още в края на 1вата си година тук, намерих работа по специалността. Защо ти казвам всичко това ли? Преди няколко месеца работихме по motion grafikite на филмовите награди на Кан. Познай, ние и още две студиа - Български. в Университа ми системно канят хора от индустрията за гост лектори - предимно Българи. Имах възможноста да отида до студиото в София, което работеше по визуалните ефекти на Iron Man, разбрах за тях поради факта, че project manager-a на студиото беше гост на един филмов фестивал тук и се запознахме. Ами какво да ти кажа, имаха ужасно много работа и даваха проекти на freelanceri системно. За 4 месеца работих по 3 техни проекта от другия край на Европа, заплащането беше изключително приемливо за Европейски стандарт.
    Мога да ти изброявам още но е безсмислено. Недей да отписваш България толкова лесно, особено от по-горе споменатите индустрий

  7. #507
    Цитирай Първоначално написано от forside1 Виж мнението
    Не исках да отварям конкретно темата със заплати и работа, но щом толкова държиш да я подхванеш, добре. Студент съм в чужбина, завършвам след 2 месеца. Уча компютърни графики и визуални ефекти и още в края на 1вата си година тук, намерих работа по специалността. Защо ти казвам всичко това ли? Преди няколко месеца работихме по motion grafikite на филмовите награди на Кан. Познай, ние и още две студиа - Български. в Университа ми системно канят хора от индустрията за гост лектори - предимно Българи. Имах възможноста да отида до студиото в София, което работеше по визуалните ефекти на Iron Man, разбрах за тях поради факта, че project manager-a на студиото беше гост на един филмов фестивал тук и се запознахме. Ами какво да ти кажа, имаха ужасно много работа и даваха проекти на freelanceri системно. За 4 месеца работих по 3 техни проекта от другия край на Европа, заплащането беше изключително приемливо за Европейски стандарт.
    Мога да ти изброявам още но е безсмислено. Недей да отписваш България толкова лесно, особено от по-горе споменатите индустрий
    как стана студент, папата да се хване за топките, а 10 пъти пишеш индустриЙ

  8. #508
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от forside1 Виж мнението
    Не исках да отварям конкретно темата със заплати и работа, но щом толкова държиш да я подхванеш, добре. Студент съм в чужбина, завършвам след 2 месеца. Уча компютърни графики и визуални ефекти и още в края на 1вата си година тук, намерих работа по специалността. Защо ти казвам всичко това ли? Преди няколко месеца работихме по motion grafikite на филмовите награди на Кан. Познай, ние и още две студиа - Български. в Университа ми системно канят хора от индустрията за гост лектори - предимно Българи. Имах възможноста да отида до студиото в София, което работеше по визуалните ефекти на Iron Man, разбрах за тях поради факта, че project manager-a на студиото беше гост на един филмов фестивал тук и се запознахме. Ами какво да ти кажа, имаха ужасно много работа и даваха проекти на freelanceri системно. За 4 месеца работих по 3 техни проекта от другия край на Европа, заплащането беше изключително приемливо за Европейски стандарт.
    Мога да ти изброявам още но е безсмислено. Недей да отписваш България толкова лесно, особено от по-горе споменатите индустрий
    Имам много сериозен въпрос към теб. Трудно ли се отглеждат мормоти в домашна обстановка, в клетка ли ги държиш, с какво ги храниш и извеждаш ли ги на разходка.

  9. #509
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Имам много сериозен въпрос към теб. Трудно ли се отглеждат мормоти в домашна обстановка, в клетка ли ги държиш, с какво ги храниш и извеждаш ли ги на разходка.
    аааааааа

  10. #510
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ко стаа брад
    жив ли си?
    за малко да те забравя

  11. #511
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ко стаа брад
    жив ли си?
    за малко да те забравя
    О , Уляне

  12. #512
    mngolqmpi4
    Guest
    И аз я мразя. Бягай далеч и не се връщай.

  13. #513
    Много безсмислен негативизъм виждам. Толкова си негативен, че ще е супер да емигрираш, но в чужбина ще намериш нещо друго, за което да се хванеш.

  14. #514
    СВЕТИ БОЖЕ ! =Д
    снимката на профила е от 2015

  15. #515
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    култова тема Иване
    скоро не си разказвал никакви сънища

  16. #516
    АБЕ КВО ГО КОМЕНТИРАТЕ ТВА БЕ АЗ СЪМ ГО ПИСАЛ ПРЕДИ ГОДИНИ... скоро ще се махна от тук така че си сдържам агресията.
    снимката на профила е от 2015

  17. #517
    мен си ме знаете че съм малко психо тъилър хаха666
    снимката на профила е от 2015

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си