.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Почти станах педерас

    Вчера понеже печката ми се повреди и ми стана много студено. В нас бях с един приятел и на него му стана студено. Той предложи да легнем и да си допрем телата едно до друго. Усети се стоплянето но по едо време усетих ерекцията на приятелят ми през анцунга. Стана ми приятно на дупето. Преиска ми се да видя какво е на голо усещането на пениса му. Той е бисексуален и знаех, че ако си събуя гащите ще ме оправи. Събих ги и той се шашна, защото досега винаги ме е виждал с момичета. Обясних му и той се съгласи да правиме секс. Сега ме е срам от постъпката ми но ми хареса и ми се иска да правим секс отново. Мога ли отново да стана хетеросексуален като веднъж съм минал на другият бряг?

  2. #2
    Ем ти си гей момчето ми

  3. #3
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Споко. До 2 пъти не се брои

  4. #4
    Пълен педал си

  5. #5
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Почти е било, само когато си се съгласил да допрете телата си.

  6. #6
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Направо си си гей

  7. #7
    уау няма смисъл да питаш - пълен педерас си

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от goliamproblem Виж мнението
    Вчера понеже печката ми се повреди и ми стана много студено. В нас бях с един приятел и на него му стана студено. Той предложи да легнем и да си допрем телата едно до друго. Усети се стоплянето но по едо време усетих ерекцията на приятелят ми през анцунга. Стана ми приятно на дупето. Преиска ми се да видя какво е на голо усещането на пениса му. Той е бисексуален и знаех, че ако си събуя гащите ще ме оправи. Събих ги и той се шашна, защото досега винаги ме е виждал с момичета. Обясних му и той се съгласи да правиме секс. Сега ме е срам от постъпката ми но ми хареса и ми се иска да правим секс отново. Мога ли отново да стана хетеросексуален като веднъж съм минал на другият бряг?
    Ти не си гей, ти си тролсексуален.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  9. #9
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Или си и двете.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  10. #10
    Повече от фен Аватара на MaCetY
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от goliamproblem Виж мнението
    Вчера понеже печката ми се повреди и ми стана много студено. В нас бях с един приятел и на него му стана студено. Той предложи да легнем и да си допрем телата едно до друго. Усети се стоплянето но по едо време усетих ерекцията на приятелят ми през анцунга. Стана ми приятно на дупето. Преиска ми се да видя какво е на голо усещането на пениса му. Той е бисексуален и знаех, че ако си събуя гащите ще ме оправи. Събих ги и той се шашна, защото досега винаги ме е виждал с момичета. Обясних му и той се съгласи да правиме секс. Сега ме е срам от постъпката ми но ми хареса и ми се иска да правим секс отново. Мога ли отново да стана хетеросексуален като веднъж съм минал на другият бряг?
    Много си интересен!

  11. #11
    radinanina
    Guest
    хахахахах смях се с пълно гърло. това е кьорфишек, не може да е истина

  12. #12
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    махни ПОЧТИ в заглавието на темата и си ставаш нормален.

  13. #13

  14. #14
    Не зная доколко сериозно е написаното в първия пост, но в София се организират две групи за подкрепа и взаимопомощ на ЛГБТ младежи (Лесбийки, Гей, Бисексуални и Трансполови):
    http://sexologyconsult.weebly.com/10...110581048.html
    http://www.deystvie.org/podkrepa

  15. #15
    avpw
    Guest
    Приеми го като преоткриване

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си