.
Отговор в тема
Страница 16 от 19 ПървиПърви ... 61213141516171819 ПоследнаПърви
Резултати от 376 до 400 от общо 454
  1. #376
    софия ден и нощ

  2. #377
    Цитирай Първоначално написано от Jack_Reacher Виж мнението
    софия ден и нощ
    много ме кефи как някакви аутисти коментират със "софия ден и нощ" кат тая простотия дори не е сериал, а риалити бълвоч.

    Напусни!

  3. #378
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Цитирай Първоначално написано от adi_po Виж мнението
    много ме кефи как някакви аутисти коментират със "софия ден и нощ" кат тая простотия дори не е сериал, а риалити бълвоч.

    Напусни!

  4. #379
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Ал Бънди
    Само това е нужно да кажа
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  5. #380
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    йеп, почна втория сезон на http://www.imdb.com/title/tt3865236/

  6. #381
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    The Sopranos
    HBO.
    Качесвено.
    Чудя се как,защо все съм отлагал да го гледам.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  7. #382
    Няколко, с някой трябва да наваксам, 'щото забозиха като например The Flash и The 100, иначе си следя The Walking Dead и Grey's Anatomy.
    Зарибих се по едно готино сериалче на netflix - Iron Fist. Вече съм на 11 епизод и си заслужава. Netflix ми стана най-любимия източник на продукции. Едни от любимите ми сериали, са спонсорирани от тази компания и нито един сериал, който съм гледал до сега не ме е разочаровал - Daredevil, Sense 8, Stranger Things, The OA, Santa Clarita Diet и сега Iron Fist. Мисля да изгледам и другите от MCU - Jessica Jones и Luke Cage и нямам търпение за The Defenders. Очаквам и 13 Reasons Why, които излиза края на месеца, а и имат някои яки филмчета. Аз лично нямам търпение за Gerald's Game, Death Note и I Saw the Devil, но главно заради режисьорите, които ще ги адаптират.
    Последно редактирано от krastata : 03-22-2017 на 15:37

  8. #383
    Повече от фен Аватара на gimli
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    489
    Shamless/ Безсрамници- в момента съм на 5-ти сезон, ако някой се сеща за подобен да свирка.

  9. #384
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Planet Earth II
    има няколко епизода в замундата
    а единицата беше уникална...

  10. #385
    А за The Originals / Древните какво ще кажете ?
    Преди 2 седмици някъде излезна 4 сезон , следя го от самото началото и така ми е влезнал под кожата че и 40 сезона да имаше нямаше да ми омръзне.
    Препоръчвам!
    Sunlighter of God

  11. #386
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    http://noviseriali.com/%d0%bd%d0%be%...239a5d049.html

    ахахаха, Ванеса Ромеро си показа котето на 51 минута, няколко пъти, и серията беше откачено смешна

  12. #387
    Цитирай Първоначално написано от krastata Виж мнението
    Няколко, с някой трябва да наваксам, 'щото забозиха като например The Flash и The 100, иначе си следя The Walking Dead и Grey's Anatomy.
    Зарибих се по едно готино сериалче на netflix - Iron Fist. Вече съм на 11 епизод и си заслужава. Netflix ми стана най-любимия източник на продукции. Едни от любимите ми сериали, са спонсорирани от тази компания и нито един сериал, който съм гледал до сега не ме е разочаровал - Daredevil, Sense 8, Stranger Things, The OA, Santa Clarita Diet и сега Iron Fist. Мисля да изгледам и другите от MCU - Jessica Jones и Luke Cage и нямам търпение за The Defenders. Очаквам и 13 Reasons Why, които излиза края на месеца, а и имат някои яки филмчета. Аз лично нямам търпение за Gerald's Game, Death Note и I Saw the Devil, но главно заради режисьорите, които ще ги адаптират.
    Напълно съгласна за netflix. Най-хубавото е, че плащаш скромна сума и можеш да си гледаш нон стоп. Има един куп готини сериали.

  13. #388
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от galia_21 Виж мнението
    Напълно съгласна за netflix. Най-хубавото е, че плащаш скромна сума и можеш да си гледаш нон стоп. Има един куп готини сериали.
    има един голям куп с лайна и 1-2 добри сериала
    трябва те да ми плащат да ги гледам

  14. #389
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    http://www.imdb.com/title/tt1898069/

    много добри актьори и идеята си заслужава
    то не съм много сигурен, каква точно е идеята, ама тва е хубавата част, и сценаристите са писали добри сериали

  15. #390
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    http://www.imdb.com/title/tt0306414/
    И тоя сериал няма нито едно "Еми"..
    Преди го бях започвал,но ми се стори тъп и скучен.
    Баш обратното е.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  16. #391

  17. #392
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    http://www.imdb.com/title/tt6268052/

    тва би трябвало да е сериал, ако съдя по края, ама там го дават като филм, та не знам вече

  18. #393
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Полицаят от Рубльовка (Полицейский с Рублёвки)

    Руски полицейски комедиен сериал. Има два сезона засега (има ги в замунда), гледах първия, за втория субтитрите се правят. Не е някаква пълна дебелашка комедия, има и доста силни моменти. Бих го сравнил с Кухня.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  19. #394
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    American Gods – почти колкото книгата е добър.
    Doctor Who – продължава да ми е любимият сериал.
    The Mist – много средна работа за сега.
    Lucifer – започна зле, дадох му шанс и не ме разочарова толкова след това.
    Supernatural – тея се подиграха с целият си труд, трябваше още на 4-ти сезон да го спра.
    Тhe Flash – по-лигав не успяха да го направят. Ама нормално, всички герои на DC смучат.
    Legion – мазало.
    Fargo – още по-голямо мазало.

  20. #395
    Цитирай Първоначално написано от galia_21 Виж мнението
    Напълно съгласна за netflix. Най-хубавото е, че плащаш скромна сума и можеш да си гледаш нон стоп. Има един куп готини сериали.
    А може просто да си свалиш Kodi да инсталираш Exodus и да гледаш каквото си искаш без да плащаш JS
    Иначе гледам Last Man on Earth ама са в почивка сега, почнах the Mist ама нещо не ме грабва, там където има нужда от обяснение прибързват, където всичко е ясно пък се точи.
    Както и the Leftovers, ама не е това, което очаквах.
    Предпочитам реалити формати напоследък
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #396
    Ами.. Гледам много сериали. Това са любимите ми:
    The Vampire Diaries, Skam, Shameless, Teen Wolf, The Originals, The 100, Game of Thrones, One upon a time, Gossip Girl, The Carrie Diaries, The Walking Dead, Lucifer, Supernatural, The Secret Circle, Pretty Little Liars, Prison Break, Gotham, New Girl, Scream Queens, The Flash, Arrow, Friends, How I met Your Mother, 24, One Tree Hill, Supergirl, Riverdale, Reign, Ringer, Privileged, Real World, Awkward, 13 reasons why, Famous In Love, Are You the One, The hills, Scream, Girl Code, My Life as Liz, Hemlock Grove, Shadowhunters, The Exorcist, Stranger Things, The Shannara Chronicles, American Horror Story, Almost Human, Dance Academy, The Wannabes, Wayward Pines, The Killing и много други.
    Последно редактирано от toriposey11 : 07-21-2017 на 08:44

  22. #397
    Damn, The 100 е най <3 А за 13 Reasons Why - уникален сериал. Сигурно вече си го изгледал, защото си писал този пост на 22.03, но мда.
    Последно редактирано от toriposey11 : 07-21-2017 на 08:50

  23. #398
    Damn, The Originals <3 Обичам този сериал. Предполагам щом си гледам ТО си гледал и ТВД.
    Може да звучи малко филмарско, ама с двете си ръце ги препоръчвам. Като цяло имат доста добра история.
    Последно редактирано от toriposey11 : 07-21-2017 на 08:50

  24. #399
    Повече от фен Аватара на ENIGMA00
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    447
    Baywatch Не се смейте. Като се върнах от морето ми се щеше нещо такова и сега сякаш пак съм там. Сериалчето е готино, а и какви мацки е имало 80те.

  25. #400
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Точно в момента никой, но за последно гледах Bates Motel.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си