.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 74 от общо 74
  1. #51
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    на тоз бончо npp някой изобщо чете ли му романите

  2. #52
    Луд умора нема. Избива комплекси момчето; толкова е уникален в заблудите си, че няма дори секта от единомишленици, с които да си контактува. Затова се мъчи да компенсира тук, за да заглуши самотата и чувството си за безполезност. Мисля, че има и лека мания за величие, но нека да не вземам хляба на психиатрите. Проблемът е, че явно няма кой да го заведе.
    Последно редактирано от Pitancho : 12-16-2014 на 10:38

  3. #53
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    Per-dead, какво стана с ,,деня на истината''? Кой е причината за полтъргайста според гледачката? Обеща да ни разкажеш?
    Да, вярно, бях обещала.
    Просто напоследък много съм се трупясала.
    "Гледачката" разговаря с духа на майката на майка ми.
    Според думите и причината да се случват тези неща, е била тя.
    Кот-такоа.
    Всичко спря.
    Надявам се.

  4. #54
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    Луд умора нема. Избива комплекси момчето; толкова е уникален в заблудите си, че няма дори секта от единомишленици, с които да си контактува. Затова се мъчи да компенсира тук, за да заглуши самотата и чувството си за безполезност. Мисля, че има и лека мания за величие, но нека да не вземам хляба на психиатрите. Проблемът е, че явно няма кой да го заведе.
    безполезният сектант си ти, след като само знаеш да караш другите да посещават религия, която си приел наготово очевидно без да си изпитал нещата понасяйки си кръста сам, но просто си се доверил (на) сляпо, и ето как не можеш да помогнеш на нуждаещите се от духовна помощ, а дори и те да посетят препоръчаната от теб религия, там (както вече е известно) няма да намерят: пълно очистване от бесовете, изцеление от всяка болест, възстановяване и обновяване за всеки сакат/недъгав, възкресение за мъртви, и пр. в сравнение с истинската Христова Църква, която е представена в библейските книги на Новия Завет
    Последно редактирано от npp : 12-16-2014 на 17:59

  5. #55
    * Не знаеш пътя на вярата ми,.нито какъв кръст нося и дали го нося, така че е излишно да говориш наизуст.

    *не приемам поучения за християнство от нехристияни

    *дай накрая координатите на. тази прословута истинска църква, за която говориш- къде и кога се събирате, та ако имам път нататък да се отбия да си излекувам кръвното, че да не купувам лекарства

  6. #56
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    безполезният сектант си ти, след като само знаеш да караш другите да посещават религия, която си приел наготово очевидно без да си изпитал нещата понасяйки си кръста сам, но просто си се доверил на сляпо, и ето как не можеш да помогнеш на нуждаещите се от духовна помощ, а дори и те да посетят препоръчаната от теб религия, там (както вече е известно) няма да намерят пълно очистване от бесовете, изцеление от всяка болест, възстановяване и обновяване за всеки сакат/недъгав, възкресение за мъртви, и пр. в сравнение с истинската Христова Църква, която е представена в библейските книги на Новият Завет
    Аве ти да не си някой скрит поп бе, тебе където и да те видя само за някви Нови завети мрънкотиш

  7. #57
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    * Не знаеш пътя на вярата ми,.нито какъв кръст нося и дали го нося, така че е излишно да говориш наизуст.

    *не приемам поучения за християнство от нехристияни

    *дай накрая координатите на. тази прословута истинска църква, за която говориш- къде и кога се събирате, та ако имам път нататък да се отбия да си излекувам кръвното, че да не купувам лекарства
    не приемаш поучения от нехристияни, обаче дори и те виждат разликата между живото свидетелство в Новозаветните библейски писания и мъртвото свидетелство за посещение на ръкотворен от човешки ръце храм, понеже който и да отиде в болница, където никой не лекува/спасява пациентите, не би се доверил повече на лекарите там, отколкото на лекарите, които наистина лекуват/спасяват достатъчно съвършено, подобно е и положението с вярата

    дори и човек да не може да намери физически такава Църква, поне може да се стреми към съвършенство според свидетелството дадено в Новия Завет на Библията
    Последно редактирано от npp : 12-16-2014 на 17:57

  8. #58
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Новия Завет на Библията
    айде пак почна

  9. #59
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Pitancho твоят бог не се меси на земята глупчо ама като толкова вярваш в бога знаеш че има и дявол според твоята религия


    иначе веднъж докато си говорех с една монахиня я питах кои са истинските христяни а тя ми отговори следното

    ''тези които правят добро без значение в какво вярват''

    но до колкото знам твоят бог съди на небето не на земята за това спри с това колко била грешна и как някой си там горе я наказва и как трябва да промени начина си на живот

    първо ти си никой че да съдиш

    второ човек е свободен сам да изживее живота си пък като умре има кой да го съди

    трето до колкото знам не съм наранил никой даже обратното според което както казва монахинята съм истински христянин въпреки че вярвам в друго нещо

    сега ще приемеш ли поучение от мен?
    Последно редактирано от haritov : 12-17-2014 на 16:32
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #60
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    иначе веднъж докато си говорех с една монахиня я питах кои са истинските христяни а тя ми отговори следното

    ''тези които правят добро без значение в какво вярват''
    мисля, че това не е била монахиня или поне не православна.

    или е била от тип нпп
    Последно редактирано от defender : 12-17-2014 на 19:32

  11. #61
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    мисля, че това не е била монахиня или поне не православна.

    или е била от тип нпп
    баш православна си беше
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #62
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    В кой манастир и как и е името, често ходя по манастири, насам-натам, може да намина.

  13. #63
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    В кой манастир и как и е името, често ходя по манастири, насам-натам, може да намина.
    не питай ме за имена кажи какво съм казал в някой манастир да видим какво ще ти кажат там
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #64
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    Сега към този гювеч искате да прибавитеоще една разновидност на болната мистика и окултизма( що пишеш, че не си окултист) - некромантията. Само че тези викачи на мъртви всъщност общуват с демони, които се представят за духове на роднини.

    Да ве, и след всяка битка дигат втори левъл скелетони.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 12-17-2014 на 22:25

  15. #65
    Prava e monahinqta

    istinski islqmisti sushto

  16. #66
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    мисля, че това не е била монахиня или поне не православна.

    или е била от тип нпп
    докога ще лъжеш хората, че си православен, след като (на)драска толкова байганьовски постове в продължение на години тук и вече целият форум те разбра, че не си никакъв истински православен християнин?!, дори за краткото време, през което някога посещавах православни храмове бях много по-добър православен християнин от теб и питанчо взети заедно, а ти си мърда
    Последно редактирано от npp : 12-18-2014 на 09:07

  17. #67
    Стига простотии бе! Ти пък кога си бил християнин, че и православен? Нито си кръстен, нито си познавал и изповядвал учението на православна църква.

  18. #68
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    ...учението на православна църква.
    не е ли учението на Господ Исус Христос важното?!

  19. #69
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Pitancho твоят бог не се меси на земята глупчо ама като толкова вярваш в бога знаеш че има и дявол според твоята религия


    иначе веднъж докато си говорех с една монахиня я питах кои са истинските христяни а тя ми отговори следното

    ''тези които правят добро, без значение в какво вярват.''
    Ако правилно си я разбрал, думите на монахинята не са верни.
    Нашата вяра се нарича християнство, а не добрянство. Ако добрите дела сами по себе си спасяваха, Бог Отец щеше да ни изпрати списък с добри дела за самоспасяване, а не Сина си Иисус Христос за Изкупител и Спасител. Най важната заповед в християнството не е да бъдем добрички, а да възлюбим Господа от цялата си душа и сърце, с целия си разум и всичките си сили . Всички останали заповеди са производни на първата и опитите да се изпълняват самоцелно второстепенните, като се заобикаля главната са безплодни в духовен план, колкото и хубаво да изглеждат външно. Ако помагам на ближния в Име Божие, виждайки в него образа Божий, това ме приближава до Бога. Ако върша същото нещо заради изгода, за да се похваля пред себе си или човеците, или в името на някакви абстрактни принципи или лъжливи божества, това не само не ме приближава до Бога, но и ме заблуждава че съм направил нещо добро. Затова много хора погрешно смятат, че са си достатъчно добри и без някой бог да им виси над главите, пък ако го има, значи е длъжен да ги пусне в рая.

    Св. Марк подвижник казва: ,, Когато чуваш, че поради делата си човек ще бъде оправдан или осъден, недей да разбираш, че делата сами по себе си са правят човек годен за рая или преизподнята. Ние ще бъдем съдени според ДЕЛАТА НА ВЯРА ИЛИ НЕВЕРИЕ В БОГА като наш Творец, Изкупител и Промислител, а не като някой, който раздава награди и наказания.'' . Т.е. добрите дела имат значение за спасението ни, ако са израз на въплътена в дела вяра.
    Затова не са прави протестантите с тяхното учение за спасение само чрез вяра. На другия полюс е огромното разнолико множество, което обратното - безмозъчно повтаря великата простотия: ,,Не е важно в какво, как, доколко и дали въобще вярваш, стига нещо да те мотивира да правиш добро.'
    '
    В резюме - такова чудо като християнин, който не вярва в Христос е невъзможно.

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението

    но до колкото знам твоят бог съди на небето не на земята за това спри с това колко била грешна и как някой си там горе я наказва и как трябва да промени начина си на живот

    първо ти си никой че да съдиш

    второ човек е свободен сам да изживее живота си пък като умре има кой да го съди

    трето до колкото знам не съм наранил никой даже обратното според което както казва монахинята съм истински христянин въпреки че вярвам в друго нещо

    сега ще приемеш ли поучение от мен?
    Готов съм да приема поучение от всеки, който каже нещо умно и вярно, независимо от вярата. Както и обратното.
    Не съдя мадамата. Само посочвам причините за това, че тези сили имат власт над дома ѝ. Едно е да осъдиш човек, а друго е да посочиш, че това, което прави е грях, според закона, по който ще ни съди Бог. Не съм казал, че Той я наказва, а че е допуснал това за вразумление. И да някои неща действително трябва да ги преосмисли. Но тя избра друго рещение, както предполагах.
    За второто съм съгласен, но това значи и отговорност.
    Трето, агнето също не е наранило никой, но това не го прави християнин.
    Желая ти Весели празници!

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    +1

    ПП: Питанчо сега вече ядоса нпп и ще бъдеш изобличен от неговите истински светии..

  22. #72
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    Ако правилно си я разбрал, думите на монахинята не са верни.
    Нашата вяра се нарича християнство, а не добрянство. Ако добрите дела сами по себе си спасяваха, Бог Отец щеше да ни изпрати списък с добри дела за самоспасяване, а не Сина си Иисус Христос за Изкупител и Спасител. Най важната заповед в християнството не е да бъдем добрички, а да възлюбим Господа от цялата си душа и сърце, с целия си разум и всичките си сили . Всички останали заповеди са производни на първата и опитите да се изпълняват самоцелно второстепенните, като се заобикаля главната са безплодни в духовен план, колкото и хубаво да изглеждат външно. Ако помагам на ближния в Име Божие, виждайки в него образа Божий, това ме приближава до Бога. Ако върша същото нещо заради изгода, за да се похваля пред себе си или човеците, или в името на някакви абстрактни принципи или лъжливи божества, това не само не ме приближава до Бога, но и ме заблуждава че съм направил нещо добро. Затова много хора погрешно смятат, че са си достатъчно добри и без някой бог да им виси над главите, пък ако го има, значи е длъжен да ги пусне в рая.

    Св. Марк подвижник казва: ,, Когато чуваш, че поради делата си човек ще бъде оправдан или осъден, недей да разбираш, че делата сами по себе си са правят човек годен за рая или преизподнята. Ние ще бъдем съдени според ДЕЛАТА НА ВЯРА ИЛИ НЕВЕРИЕ В БОГА като наш Творец, Изкупител и Промислител, а не като някой, който раздава награди и наказания.'' . Т.е. добрите дела имат значение за спасението ни, ако са израз на въплътена в дела вяра.
    Затова не са прави протестантите с тяхното учение за спасение само чрез вяра. На другия полюс е огромното разнолико множество, което обратното - безмозъчно повтаря великата простотия: ,,Не е важно в какво, как, доколко и дали въобще вярваш, стига нещо да те мотивира да правиш добро.'
    '
    В резюме - такова чудо като християнин, който не вярва в Христос е невъзможно.
    как казваш, че не е добрянство, след като самият Господ, както и всеки от Неговите истински ученици, е проповядвал да се върши добро?!

    "чули сте, че е речено: Да любиш ближния си, и да ненавиждаш врагът си. Но аз ви казвам: Любете враговете си, благославяйте тия, които ви кълнат, правете добро на тези, които ви ненавиждат, и молете се за тия, които ви правят пакост и ви гонят: за да бъдете синове на Отца вашего, който е на небеса: защото той повелява на слънцето си да изгрява на злите и на добрите(т.е. да има благодат и за добрите и за злите), и дава дъжд на праведните и неправедните(т.е. и прави да бъдат очиствани както вярващите така и невярващите). Защото ако любите любящите вас, коя заплата имате? Не правят ли това и митарите(т.е. и неправедните)? И ако поздравявате само(т.е. и ако желаете само добро(то) на) братята си, що повече правите? Не правят ли така и митарите(т.е. и неправедните)? И тъй бъдете съвършени и вие, както е съвършен Отец ваш, който е на небеса." Матей 5:43-48,

    "всяко добро дърво дава добри плодове, а лошото дърво дава лоши плодове. Не може добро дърво да дава лоши плодове; или лошо дърво да дава добри плодове. Всяко дърво, което не дава добър плод, отсича се и се хвърля в огън." Матей 7: 17-19,

    "И ето човек с изсъхнала ръка; и, за да обвинят Исуса, попитаха Го казвайки: Позволено ли е човек да изцелява в събота? Той им каза: Кой човек от вас, ако има една овца, и тя в съботен ден падне в яма, не ще я улови и извади? А колко е по-скъп човек от овца! Затова позволено е да се прави добро в съботен ден. Тогава казва на човека: Простри ръката си. И той я простря; и тя стана здрава като другата." Матей 12: 10-13,

    "И в друга събота влезе в синагогата и поучаваше; и там имаше един човек, чиято дясна ръка бе изсъхнала. И книжниците и фарисеите Го наблюдаваха, дали в събота ще го изцели, за да могат да Го обвинят. Но Той знаеше помислите им, и каза на човека с изсъхналата ръка: Стани и се изправи насред. И той стана и се изправи. Тогава им рече Исус: Питам ви: Какво е позволено да прави човек в събота? добро ли да прави или зло? да спаси ли живот, или да погуби? И като ги изгледа всички, рече на човека: Простри ръката си. И той направи така; и ръката му оздравя." Лука 6: 6-10,

    "на вас, които слушате, казвам: Обичайте неприятелите си, правете добро на тия, които ви мразят, благославяйте тия, които ви кълнат, молете се за тия, които ви правят пакост. На този, който те плесне по едната буза(т.е. който се отнесе лошо към теб), обърни и другата(т.е. ти му покажи добро отношение); и на този, който ти вземе горната дреха, не отказвай и ризата си. Дай на всеки, който ти поиска; и не изисквай нещата си от този, който ги отнема. И както желаете да правят човеците на вас, така и вие правете на тях. Понеже ако обичате само ония, които обичат вас, каква благодарност ви се пада? защото и грешниците обичат ония, които тях обичат. И ако правите добро само на ония, които на вас правят добро, каква благодарност ви се пада? защото и грешниците правят същото, И ако заемате само на тия, от които се надявате да вземете, каква благодарност ви се пада? защото и грешни на грешни заемат, за да вземат назад равното. Но вие обичайте неприятелите си, правете добро, и заемайте, без да очаквате да приемете назад; и наградата ви ще бъде голяма, и ще бъдете чада на Всевишния; защото Той е благ към неблагодарните и злите. Бъдете [прочее], милосърдни, както и Отец ваш е милосърден. Не съдете, и няма да бъдете съдени; не осъждайте, и няма да бъдете осъждани; прощавайте, и ще бъдете простени; давайте, и ще ви се дава; добра мярка, натъпкана, стърсена, препълнена ще ви дават в пазухата; защото с каквато мярка мерите, с такава ще ви се отмерва." Лука 6: 27-38,

    "Добрият човек от доброто съкровище на сърцето си изнася доброто; а злият човек от злото си съкровище изнася злото; защото от онова, което препълва сърцето му, говорят неговите уста." Лука 6: 45,

    "иде час, когато всички, които са в гробовете, ще чуят гласа Му, и ще излязат; ония, които са вършили добро, ще възкръснат за живот, а които са вършили зло, ще възкръснат за осъждане." Йоан 5: 28-29,

    "първосвещеникът попита Исуса за учениците Му и за учението Му. Исус му отговори: Аз говорих явно на света, винаги поучавах в синагогите и в храма, гдето всички юдеи се събират, и нищо не съм говорил скришно. Защо питаш Мене? питай ония, които са Ме слушали, какво съм им говорил; ето, те знаят що съм казвал. Когато рече това, един от служителите, който стоеше наблизо, удари плесница на Исуса и рече: Така ли отговаряш на първосвещеника? Исус му отговори: Ако съм продумал нещо зло, покажи злото; но ако добро, защо ме биеш?" Йоан 18: 19-23,

    "ако някой знае да прави добро и го не прави, грях е нему." Яков 4: 17,

    "това е Божията воля, като правите добро, да затуляте устата на невежите и глупави човеци;" 1 Петрово 2: 15,

    "каква похвала, ако понасяте търпеливо, когато ви бият за престъпленията ви? Но когато вършите добро и страдате, ако понасяте търпеливо, това е угодно пред Бога." 1 Петрово 2: 20,

    "както Сара се покоряваше на Авраама и го наричаше господар. И вие сте нейни дъщери, ако правите добро и не се боите от никакво заплашване." 1 Петрово 3: 6,

    "Който желае да обича живота И да види добри дни, Нека пази езика си от зло И устните си от лъжливо говорене; Нека се отклонява от зло, и да върши добро; Нека търси мир и да се стреми към него. Защото очите на Господа са върху праведните, И ушите Му към тяхната молитва; Но лицето на Господа е против ония, които вършат зло" 1 Петрово 3: 10-12,

    "по-добре да страдате, като вършите добро, ако е такава Божията воля, а не като вършите зло." 1 Петрово 3: 17,

    "тия, които страдат по Божията воля, нека предават душите си на верния Създател, като вършат добро." 1 Петрово 4: 19,

    "положете всяко старание и прибавете на вярата си добродетел, на добродетелта си благоразумие, на благоразумието си себеобуздание, на себеобузданието си твърдост, на твърдостта си благочестие, на благочестието си братолюбие, и на братолюбието си любов. Защото ако тия добродетели се намират у вас и изобилват, те ви правят да не сте безделни нито безплодни в познанието на нашия Господ Исус Христос. Но оня, у когото те не се намират, е сляп, късоглед, и е забравил, че е бил очистен от старите си грехове." 2 Петрово 1: 5-9,

    "Възлюбений, не подражавай злото, но доброто. Който върши добро, от Бога е; който върши зло, не е видял Бога." 3 Йоаново 1: 11,

    "Никому не връщайте зло за зло; промишлявайте за това, което е добро пред всичките човеци; ако е възможно, доколкото зависи от вас, живейте в мир с всичките човеци. Не си отмъстявайте, възлюбени, но дайте място на Божия гняв; защото е писано: "На мене принадлежи отмъщението, Аз ще сторя въздаяние, казва Господ". Но, "Ако е гладен неприятелят ти, нахрани го; Ако е жаден, напой го; Защото, това като правиш, ще натрупаш жар на главата му(т.е. ще натрупаш благодат на него, и така той много повече ще може да стане на свой ред добър)". Не се оставяй да те побеждава злото; но ти побеждавай злото чрез доброто." Римляни 12: 17-21,

    "желал бих да бъдете мъдри относно доброто, а прости относно злото." Римляни 16: 19,

    "Защото всички трябва да застанем открити пред Христовото съдилище, за да получи всеки според каквото е правил в тялото, било добро или зло." 2 Коринтяни 5: 10,

    "А Бог е силен да преумножи на вас всякакво благо, така щото, като имате всякога и във всичко това, което е достатъчно във всяко отношение, да изобилвате във всяко добро дело;" 2 Коринтяни 9: 8,

    "Да не ни дотегнува да вършим добро; защото, ако се не уморяваме, своевременно ще пожънем." Галатяни 6: 9,

    "И тъй, доколкото имаме случай, нека струваме добро на всички, а най-вече на своите по вяра." Галатяни 6: 10,

    и т.н.....
    Последно редактирано от npp : 12-19-2014 на 14:21

  23. #73
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    питанчо бог е навсякъде и във всеки ако обичам ближния обичам и бог

    и щом агнето не е христянин покръсти го че да стане

    или ако не си плати агнето на попа ще му откаже кръщенето и ще си умре езичник

    и до колкото знам бог е и във мен значи мога да го изтълкувам по свой си начин и не ми трябва някой да ми казва какво да правя и какво не
    ако искам да се покръстя за да стана ''истински вярващ'' а нямам пари и попа откаже?

    какво правим в случая?

    и искаш да кажеш че тия дето вършат злини на хората са повече христяни от мене щото са спазвали дадени условия от църквата ли?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #74
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    ..........
    Прочетох мненията до 1-вата страница и се отказах, понеже npp, вече ти беше казал отговора.

    Ето го :
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    ако искаш да си решиш проблема по-лесния начин, тогава просто не им обръщай внимание - просто не бъди изненадана от присъствието им, все едно че те са някакви минувачи от улицата.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си