.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Как да разбера дали ме харесва?

    Здравейте, търся мнения по темата, тъй като наскоро едно момче все повече започва да говори с мен и да се опитва да е по-близо до мен.Чудя се дали причината е защото ме харесва :дд

  2. #2
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Вероятно да. Дай повече подробности.

  3. #3
    Еми посотоянно идва до мен през междучасията уж да учим от един учебник. Все ми покозва че е по висок и застава до мен. Има и още неща но в момента не се сещам.

  4. #4
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Хахах, вероятно да.

  5. #5
    Може би те харесва, времето ще си покаже

  6. #6
    Показва ти че е по висок от теб ? lol Иначе щом те търси много явно има някакви симпатии към теб

  7. #7
    Ясно е, че те харесва, въпросът е ти дали го харесваш

  8. #8
    От така написаното, определено търси контакт с теб, което автоматично значи, че те харесва.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Цитирай Първоначално написано от kordelka Виж мнението
    От така написаното, определено търси контакт с теб, което автоматично значи, че те харесва.
    Автоматично , вика ;D Аз пък казвам, че не е задължително да я харесва. Как от две изречения давате надежди на момичето...

    Покани го да се разходи с теб след училище, да ти прави копания като ходиш до някъде и ако се навие тогава вече е някакъв знак. Плюс това ще имате повече време от 5 минути (в междучасието) за разговор и ще се опознаете. : )
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  10. #10
    А ти харесваш ли го?

    Ако един човек ти обръща някакво внимание, то по всяка вероятност има определен интерес. Ако и ти го харесваш излезте и прекарайте определено време заедно, за да се опознаете и да видиш как се справя със света около себе си. Забавлявайте се, смейте се. Ако ти допада продължаваш напред, ако не - си оставате познати.


    Поздрави!


    BeTheOne

  11. #11
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Анонимче Виж мнението
    Все ми покозва че е по висок и застава до мен.
    Демонтрирането на разликите между полови характеристики е признак, че има ако не друго, то поне сексуален интерес. Ако сте на под 16, просто ме мързи да се изразя по-културно.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си