.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    sakura_haruno
    Guest

    Unhappy МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!!!!

    Здравейте от много време търся отговор на един въпрос,но не намирам такъв.Как да отслабнем?Знам че на моята възраст не бива да се предприемат диети и е опасно, но положението е безнадеждно!!!На 12 съм и тежа 72 кг. Ходя на народни танци и училището ми е на 2-3 км от къщи и се връщам пеша, но е прекалено студено и да ходя до там сама.Ходя около 5 км пеша на ден. Не ям много сладко, нито пък се тъпча, но просто всичко ми се лепи!!Не знам какво да правя, моля помогнете ми!

  2. #2
    На 12 единственото, което трябва да правиш, за да изглеждаш добре, е да спортуваш. Тренирай нещо и не яж боклуци.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  3. #3
    Голям фен Аватара на akinom
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    889
    haaha debelanata ne qdqla sladko i ne se typchela
    Slushai shishko
    Nikakvo meso
    Nikakuv hlqb
    Uprajneniq v kushti- na muzichka, sveja, raztovarvashta, bg rap, house, rnb, romanian dance, kakvoto se setish .. srubski grycki makedonski a-u .. chalga tuk tam ako ti skimne i davash- klqkaniq, koremni presi, tursish v google images- excercises weight loss i ti izlizat na stol na zemq .. na vuzduh
    ama si dai zor
    ZOR
    NATISNI SE
    iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    shte qdesh v mnogo redkki sluchei
    kogato usetish che shte pripadnesh
    ne
    kogato pripadnes
    vyobshte ne si misli
    ch ene se typchish typschish se!!!
    Slabo momiche qde taka:
    dietichna zakuska
    obqd .. pie neshto, moje i salata, no po-- dpbre da propusnesh obqda
    vecherq- napitki ili kiselo mqko ..
    nikakuv shokolad!
    nikakvi biskviti!
    i se nauchi da izgrajdash v sebe si kultura i cennosti, zashtoto da is debel e smeshno, jalko, grozno, protivno i .. donikude nqma da te dovede
    osven ako ne jelaesh nqkoi den da se vpihesh v rekordite na gines za nai debelo i glupavo momiche
    Haide uspeh
    http://vbox7.com/play:dd4b6909
    Цената на истината -[м.ю.з.ii.к]-` (h)

  4. #4
    akinom ,момичето иска отговор не критики...по темата -тичай на мен много ми помага.не че съм дебела,но съм във форма...не яж обичайната храна на тинейджърите-боклуци!! Плодове и зеленчуци му е майката

  5. #5
    Повече от фен Аватара на OMGOMG
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    355
    Коремни преси ха-ха-ха.Единсвено ,което ще постигне е да се надуе още повече

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си