.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Smile Приятеля ми

    Здравейте,съжалявам ако вече има такава тема.Имах най-добър приятел в продължения на няколко години,преживяхме много,дори не мога да го опиша и преди няколко дена решихме да станем гаджета.Проблемат е, че въпреки че сме заедно и живеем на близо в един квартал,се виждаме рядко,той винаги има работа и така нататък...трябва ли да се притеснявам вие по цели дни ли прекарвате с гаджетата си...значи ли това че не ме харесва много?

    ППС: на 16 сме не сме много малки

  2. #2
    Супер фен Аватара на GuardianAngel
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    ain't no love in the heart of the city
    Мнения
    1 416
    Ами,незнам какво да ти кажа...все пак той е най-добрият ти приятел би трябвало да знаеш всичко за него до сега и ти да знаеш дали това трябва да те притеснява.Иначе съм забелязал че хората колкото по малко се виждат,толкова повече си липстват и моментите заедно са още по яки.А от друга страна..когато двама души тръгнат то първите им месеци са постоянно задно докато се наситят така да се каже.Говори с него за това ако липсва внимание и го питай как стоят нещата,по добре ако трябва да си запазите приятлеството отколкото да се заблуждавате.
    Дреме ми на крилата кво мислите за мен !

  3. #3
    да,говорили сме за това и той винаги казва че просто така става че не е нарочно и така нататък....колкото до това че би трябвало да го познавам...така е израснали сме заедно но той не си показва много чувствата такъв е дори тои самия го е казвал

  4. #4
    Таккаа... Ами не знам каква работа точно има на 16 освен да ходи на училище? А ако и през свободното си време е зает, ако не е зубар и няма само 6-ци (следователно да седи вкъщи и да учи с часове), значи нещо те лъже... Но пък и хората, ако седшт по цял ден заедно си омръзват, особено като сте на тази възраст. Не бих искала да включа варианта с изневярата, но няма как. Възможно е да излиза и с друго момиче, но да не преувеличаам нещата Не, мила, това не означава че не те харесва много!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си