.
Отговор в тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 124 от общо 124
  1. #101
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    То и в Македония има немалко македонски националисти, които отричат всякаква връзка с нас, които мразят Бг и се опитват да разграничат своята страна от всякакви общи допирни точки с Бг, ама виждаш ли - няма да ме убедиш, че заради това, че част от тях ни мразят, автоматично означава, че "македонците" нямат нищо общо с нас.
    Стига ми това като видя пакистанец в традиционни одежди и индиец, отново в традиционни одежди, да видя приликата и почти 0-та разлика... Пък и на външен вид го докарват едни на други.

  2. #102
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Не ми се иска да навлизам в детайли по тази тема, но ларви вероятно няма да имаме.

    Иначе, папугаи, вярвам ти за индиеца. От първа ръка не съм срещала, но по сайтовете съм ги виждала с отлични отзиви за свършена работа.

    Пък пакистанец имахме на гости преди месец, и следващата седмица пак ще имаме- няма шега, няма измама, само халал храна иска да яде и в петък ходи да се моли.

    Това, което ми направи впечатление беше, че каза, че като отиде чужденец там, те го гледат като принц - настаняват го, не плаща за храна и т.н.
    Ожени се наскоро, и няколко пъти на масата повтори, че преди да се женят, не правят мърсотийки. Сватбата - 1-2к хора, минимум 2 дни. И нас ни покани, но покрай коледа билетите бяха безумно скъпи.
    В този ред на мисли, или нека да не се опитвам да свързвам нещата - в неформална обстановка се държи като малко дете, иначе мъж на 30г.

    Ще ми е интересно лично да общувам и с индиец, ама не ми стиска да им ходя на гости.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #103
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Nom, какво лошо има в това мъж на около 30 г. да се държи по-детински отколкото е в действителност???
    Аз съм на 28 г. в момента и не крия, че се държа като 15-17 г. - аз не искам да се държа както обществото изисква от мен. Кефи ме да съм си аз - онзи, който когато бях на 15-17 г.
    Чела ли си Пипи - Дългото чорапче? Е, аз съм като нея - не ща да пораствам - не си се представям дебеловрат, нацепен с плочки, интелектуално затъпял и държащ се грубо с некви салфетки по баровете/култовите дискотеки и избиващ комплекси с някакви последни модели автомобили чекиджия...

  4. #104
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Nom, какво лошо има в това мъж на около 30 г. да се държи по-детински отколкото е в действителност???
    Аз съм на 28 г. в момента и не крия, че се държа като 15-17 г. - аз не искам да се държа както обществото изисква от мен. Кефи ме да съм си аз - онзи, който когато бях на 15-17 г.
    Чела ли си Пипи - Дългото чорапче? Е, аз съм като нея - не ща да пораствам - не си се представям дебеловрат, нацепен с плочки, интелектуално затъпял и държащ се грубо с некви салфетки по баровете/култовите дискотеки и избиващ комплекси с някакви последни модели автомобили чекиджия...
    Прост пример - играят билярд българин, американец и пакистанец.
    Американеца се прави, че не може да играе, за да предразположи останалите.
    Българина се чуди - да ги бия ли ... или по-софт да играя за удоволствие.

    Пакистанеца хем не може да играе, хем блъска със всичка сила.

    Играе с две жени хокей на маса. Пак блъска със всичка сила, и се мята като животинка.

    Иска постоянно да е в центъра на вниманието, макар, че се включва в неподходящ момент с неподходящи изказвания.

    Пък тез чичковци дебеловрати, за съжаление нямам поглед как стоят нещата, но и нямам това предвид.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #105
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821


    Това с хокея на маса ми напомни една моя случка - преди време играх с едно момиче тенис на маса...
    Деликатно я попитах как тя иска да играя аз - дали да го давам лека-полека или да играя както, ако играя на макс. Тя ми отговори - не ме жали, давай смело. Е, почнах - не съм чак толкова добър, но явно спрямо нея... резултатът от изиграни няколко точки - плачевен. Пак се опитах да подпитам - сигурна ли си, че искаш по този начин да играя срещу теб. Тя пак - давай смело. Е, накрая на мен ми стана неприятно. Тук сега повечето ще кажат - ти не я слушай какво говори, а действай как сърце ти подсказва. Е, да, ама аз съм педантичен човек - действам както ми се каже - не върша своеволия. Разбира се не върша всичко, което ми се каже - малко като роботите съм и техните закони - т.е. заповеди за нараняване и самонараняване не слушам и не възприемам. :P
    Последно редактирано от M**** : 01-25-2015 на 18:17

  6. #106
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    О, и да допълня - причината за това мое директно поведение е, че съм открит (по детски). Не мога да лъжа, изпитвам дискомфорт, ако се опитам да го правя. Това важи и за действията ми - което както става ясно, е нож с две остриета, защото: не мога да лъжа с цел да заблуждавам и да вредя някому, но не мога и да лъжа, с цел да проявя благородна лъжа към някому...

  7. #107
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Пич, имаш ли приятелка?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  8. #108
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821

    Сигурно за това - не.
    Ама за едната приятелка - не правя изключение с вътрешните си норми на поведение. :P
    + че съм в среда от по-възрастни колеги, които дори бих казал, че са разочаровани вече от жените си (съпругите си), та...
    Та,... да не навлизам в подробности, че ако споделя възгледите си за днешните момичета...
    Иначе често се увличам по тях, ама натрупаното разочарование е добра преграда.

  9. #109
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Ожени се наскоро, и няколко пъти на масата повтори, че преди да се женят, не правят мърсотийки. Сватбата - 1-2к хора, минимум 2 дни.
    Ще ми е интересно лично да общувам и с индиец, ама не ми стиска да им ходя на гости.
    Наистина са огромни тези сватби и по принцип (за индийците говоря), от по високите касти, е типично да канят страшно много хора. Последно като си говорех с една индийка, ми каза, че е имало около 3-4к човека на сватбата й. Разбира се това е струвало скъпо, не много могат да си позволят подобно нещо и е продължила 2-3 дена.
    Е, определено тези хора са по-големи купонджии от нас.
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 01-25-2015 на 18:51
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  10. #110
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Ииии по ирония на съдбата другаря ми индиец го местят от германия в българия, ей сега ми писа, ще ви разправям като ми разкаже как е при тях
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #111
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    ......
    Брей, оптимиста, коя зодия си ? (имам желанието да те поставя в рамка )
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  12. #112
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Ииии по ирония на съдбата другаря ми индиец го местят от германия в българия, ей сега ми писа, ще ви разправям като ми разкаже как е при тях
    Е, NomNomNom, аз не написах ли малко по-рано това:

    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Добре, а с какво точно се занимаваш?
    Чудя се, защото онзи ден ти написа това:
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom
    400лв курс, 400лв наем, 400лв билети, 350лв изпит.
    Рязко ми стана лошо.
    А пък от познати, занимаващи се в този бранш зная, че заплатите са добри, така че не би трябвало да ти се е отразило чак толкова зле.

    + сега преди малко по тв-то споделиха, че в България има недостиг на IT специалисти и бизнесът настоява да внасяме чужденци, които да работят тук. Като за целта да се опрости процедурата за издаване на "синя" карта. Имало недостиг от 10000 специалисти в Бг. В Европа недостигът е от 1 млн. IT специалисти...
    Вече се случва, вече се случва... Ей, бързо действат тия от IT бранша!!!
    /това горното разбира се е в кръга на шегата!


    @SHPAIdURmeN

    Рак съм - най-добрият зодиакален знак!

  13. #113
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    @SHPAIdURmeN

    Рак съм - най-добрият зодиакален знак!
    Ха, знаех си ! Спечелих си баса
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  14. #114
    Егати офтопика...

    М*** ако бях жена бих ти пуснала

    Неделина, върни се...няма да е същото без теб

    Папугай, на теб съм ти събскрайбър. Ако не бях толкова секси щях да те поканя да пием бира, ама ме е страх, че ще ми налетиш на мустака

    Ном...Ном...Ном... чудя се от къде ти произлиза ника. Сигурно си бая сдухана в реалния живот, щом толкова се кефиш и надъхваш от вниманието на някакви виртуални 2D изображения с анонимни коментарчета, които вероятно са на 10 и си чешат мъдите по препоръка на по-окосмените от тях
    ама споко...имаше една песен "русо гладно нема..." ам...ам...ам...

  15. #115
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от de-X-ter Виж мнението
    Ном...Ном...Ном... чудя се от къде ти произлиза ника. Сигурно си бая сдухана в реалния живот, щом толкова се кефиш и надъхваш от вниманието на някакви виртуални 2D изображения с анонимни коментарчета, които вероятно са на 10 и си чешат мъдите по препоръка на по-окосмените от тях
    ама споко...имаше една песен "русо гладно нема..." ам...ам...ам...
    яко се кефя и надъхвам брат, ако имах пишка, щях да се надървя и да лъскам

    Цитирай Първоначално написано от de-X-ter Виж мнението
    единаците неминумемо се привързваме и обикваме по-бързо... влюбвал съм се сигурно 50 пъти. поне 4 "последни" писма съм писал, но така и не сърах смелост да се хвърля от балкона.
    Всички са се превърнали в материални полови органи и сме изгубили всичко човешко в себе си.
    Съжалявам, че някакви девойки са те удряли право в чувствата, 'ма да си го изкарваш на мен е абсолютно безпредметно и няма да ти достави удоволствие, по-добре пробвай с някоя друга звезда в горните раздели
    Последно редактирано от NomNomNom : 02-04-2015 на 15:32
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  16. #116
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    ако имах пишка, щях да се надървя и да лъскам
    Ако бях момиче, щях да се възбудя

  17. #117
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Първоначално написано от de-X-ter
    Ном...Ном...Ном... чудя се от къде ти произлиза ника. Сигурно си бая сдухана в реалния живот, щом толкова се кефиш и надъхваш от вниманието на някакви виртуални 2D изображения с анонимни коментарчета, които вероятно са на 10 и си чешат мъдите по препоръка на по-окосмените от тях
    ама споко...имаше една песен "русо гладно нема..." ам...ам...ам...
    яко се кефя и надъхвам брат, ако имах пишка, щях да се надървя и да лъскам

    Първоначално написано от de-X-ter
    единаците неминумемо се привързваме и обикваме по-бързо... влюбвал съм се сигурно 50 пъти. поне 4 "последни" писма съм писал, но така и не сърах смелост да се хвърля от балкона.
    Всички са се превърнали в материални полови органи и сме изгубили всичко човешко в себе си.
    Съжалявам, че някакви девойки са те удряли право в чувствата, 'ма да си го изкарваш на мен е абсолютно безпредметно и няма да ти достави удоволствие, по-добре пробвай с някоя друга звезда в горните раздели

    Какви самоубийства, какви 5 лева, ти си на 16-17 години и вече са ти разбили толкова сърцето, че ще се самоубиваш????
    Когато хванеш някоя улегнала на 25+ години, тогава казвай, че са ти разбили сърцето.
    Дръж се мъжката, живота продължава с жени и без жени.
    Последно редактирано от VinDiesel : 02-04-2015 на 16:03

  18. #118
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    яко се кефя и надъхвам брат, ако имах пишка, щях да се надървя и да лъскам



    Съжалявам, че някакви девойки са те удряли право в чувствата, 'ма да си го изкарваш на мен е абсолютно безпредметно и няма да ти достави удоволствие, по-добре пробвай с някоя друга звезда в горните раздели
    всъщност очаквах по-зрял отговор предвид репутацията ти, но уви.
    Не ми отговори за ника, а съм силно заинтересуван

    Това за "изкарването" можеш само да си мечтаеш да ти окажа тази чест. Кой къде ме е удрял си нямаш на идея, но извинявай ако съм те обидил с изказването си за материалните полови органи. Не бих се сетил за теб, защото единственото материално, за което можеш да си мечтаеш тук, сама заяви че го нямаш.


    @VinDiesel - може би е хубаво да прочетеш нещо, преди да коментираш. Като да помислиш преди да кажеш, само че още по-просто, защото имаш време да го погледнеш, да се върнеш в началото, да провериш за грешки и т.н.
    Не разбирам какво общо има възрастта ми, но твърдя, че когато съм бил на 16, то ти си бил заровен дълбоко в тестисите на баща си. Дръж си ги ти за теб улегналите, мен ми се живее.

  19. #119
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ^ както майка ми би казала - пикай и си лягай
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  20. #120
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Не разбирам какво общо има възрастта ми, но твърдя, че когато съм бил на 16, то ти си бил заровен дълбоко в тестисите на баща си. Дръж си ги ти за теб улегналите, мен ми се живее.
    Сега съм почти на 25, ти си бил на 16, аз не съм бил роден = 41 год. минимум...

    Дръж си ги ти за теб улегналите, мен ми се живее.
    Нещо в схемата ти куца... Ако реално си на 40+ години, няма как да не търсиш улегнала жена?

  21. #121
    като станеш ти на 40+ пак ще си говорим за улегналост и кой какво търси

    @Nom nom, мъдра жена е тя. Дано нямаш нощни проблеми, че да се налага да ти се напомнят подобни неща. Не ми отговаряш за ника, ако искаш можем да разменим инфото на лично и да ти по/кажа моя от къде се появи }

  22. #122
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Декстър, проблемът е че търсиш непълнолетна курва, която да върже на 40-годишен чичка, но да е сериозна? Така ли е или нещо съм пропуснал?

  23. #123
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Съжалявам младежо, свободното време обичам да си го прекарвам приятно
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #124
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от de-X-ter Виж мнението
    като станеш ти на 40+ пак ще си говорим за улегналост и кой какво търси

    @Nom nom, мъдра жена е тя. Дано нямаш нощни проблеми, че да се налага да ти се напомнят подобни неща. Не ми отговаряш за ника, ако искаш можем да разменим инфото на лично и да ти по/кажа моя от къде се появи }
    Ами, всъщност си прав, сега си падам по по-големи от мен, предполагам на 40, ще търся нещо по-крехко.
    Съгласен съм с теб!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си