.
Отговор в тема
Страница 8 от 61 ПървиПърви ... 4567891011121858 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 1511
  1. #176
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    Дори компютрите бъркат в някакъв момент, какво остава за хора, при това група от хора. Всеки следващ човек увеличава шанса за провал.
    тука не говорим за механична грешка или грешка на човек, грешки колкото щеш.

    и дявола е представил на адам и ева греха като прекрасна ябълка.

  2. #177
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    преди няколко дни немцов казал, че се страхува, че путин ще го убие, и хоп убиха го на 100 метра от кремъл,

    оставиха и украинка свидетел, която пък след като излезли двамата от мола и се приискало да се разходят след 23 часа на безлюден мост до кремъл.


    може,

    а очевадния извод е "Путин диктаторя",

    "ние като ви казвахме, че е диктатор вие не ни вярвахте"
    Последно редактирано от defender : 02-28-2015 на 12:50

  3. #178
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    не бих казал очеваден, не е като аз да съм казал, че ти искаш да ме убиеш, при положение, че никой друг не съм засегнал по някакъв начин
    човек който е толкова известен, колкото е бил той, обществена личност, е бил трън в очите на много повече хора отколкото само на един, ако приемем, че не го е направил Путин, в момента той има най-голям интерес да ги залови
    n00bs

  4. #179
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    добре, обществена личност, и с какво точно е бил заплаха за диктаторя, с рейтинга си ли.

    сега дори това убийство ще предизвика хората на готвения митинг на опозицията на 1 март да бъде още по-голям, е страшна логика.
    Последно редактирано от defender : 02-28-2015 на 12:59

  5. #180
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    След убийството на Немцов опозицията мести митинга си в центъра на Москва

    "Опозиционните организации, които имат разрешение за протестна акция на 1 март в покрайнините на Москва, обявиха в петък през нощта, че тя ще бъде преместена в центъра на столицата.

    "Антикризисен марш "Пролет" ще има, но единствено в центъра и ще бъде посветен на паметта на застреляният на метри от кремъл часове по-рано политик Борис Немцов."
    http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/02/...ti_mitinga_si/
    Последно редактирано от defender : 02-28-2015 на 13:38

  6. #181

  7. #182
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613








    слава россии

  8. #183
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    добре, обществена личност, и с какво точно е бил заплаха за диктаторя, с рейтинга си ли.
    Нещата са много прости.
    Иванчо има голяма вражда с Олигофренчо, Иванчо се е карал по някви дребни поводи и с Лумпенчо, та Олигофренчо пребива Лумпенчо в жалък опит да изкара Иванчо виновен, защото малко преди това Иванчо е ебал майка му в няква режисирана постановка.

    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Ако го направим, той подаде жалба срещу нас в льолинското районно и после ще ни изобличи в ПИК.
    Може дори да се оплаче на Бат' Сали, все пак е сред гласоподавателите му. :>
    Такива като теб в Люлин оцеляват точно 2 минути, но за тия две минути лапват една торба с пишки, поемат също толкова пишки отзад, а за финал идва някое 5 годишно момиче и ги чупи от бой. Защото при нас надъханите путки не се толерират, господин надъхана путка.

  9. #184
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    я гледай как си призна, че са шепа педали в льолин

  10. #185
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Льоьото не е повишавал глас на никого през живота си, залагам 10 лева.

  11. #186
    Жалък опит за дестабилизация на Русия.

  12. #187
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Руското "Шарли Ебдо" беше убийството на Немцов при най-голямата обективност, която се старая да спазвам. И за първи път ще се съглася с Путин, който каза, че това убийство е позор за Русия.

    Някой беше коментирал, че са го застреляли заради разследването което планувал да разкрие, но не мисля, че това е причината. Каквото и да имаше да разкрива, щеше да се замете под килима от Авторитета и щяха съвсем да го маргинализират. Мисля си, че си създадоха причина да въведат силни антиреволюционни мерки и още един аргумент да затвърдят образа на "Запада" като враг, докато в бонус очистиха един неприятен (неудобен е силно казано) човек.

    От анексията на Крим поне на два пъти бях сигурен, че ще го ликвидират, особено при "черния вторник", когато пропагандната машина беше впрегната да успокоява истерията от валутната криза, а Немцов пускаше ежедневни графики и критики във Фейсбук. Мисля си, че от тогава са му вдигнали мерника, но чакаха подходящ момент. Предвид развитието на нещата (не виждам Майдан в Москва), може би сега наистина е бил удобен (не идеален) момент.

    В заключение ще кажа, че макар и да не спечели голямата битка - да промени Русия, успя да спечели личната - да живее свободно. Убиват го на разходка, без гардове, нощес, в центъра на Москва. Винаги е бил със свален гард, провокиращ потисниците и олицетворяващ свободата. Е, човека можеш да го убиеш, но свободата не можеш да я застреляш. Надявам се един ден и аз да живея толкова смело.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  13. #188
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Веднъж в годината се вясва и Чачо да ни огрее с уравновесеното си отношение.
    Съгласен съм с всичко, де.

  14. #189
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "да ни"

    говори си само от твое име, особено па тва за "уравновесеното отношение".

  15. #190
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Невменяемите винаги гледат с недоверие вменяемите.
    Welcome to the Jungle...

  16. #191
    _)_ невменяем


    Чачо е голям философ, ама прекалено син. Малко червено му трябва. :с

  17. #192
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Когато си слабоумен, всеки мислещ ти изглежда философ.
    Welcome to the Jungle...

  18. #193
    Смятай тогава ти къвси щом не ми изглеждаш дори на философ. :Д

    Нещо да не възприемаш философията за обида?
    ЧАЧО има философско мислене, КОЕТО НЕ ОТРИЧА МИСЛЕНЕТО.

  19. #194
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Мнението ти за мен ми е толкова важно, че не бих могъл да живея, без да го знам.
    Welcome to the Jungle...

  20. #195
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Смятай тогава ти къвси щом не ми изглеждаш дори на философ. :Д
    Ти сам каза, че намираш философията за безполезна глупост.
    Да не казваш, че си си променил отношението, та да не тълкува изказването ти като обида ?


    Интересно обаче ...
    Ефенди ми е ясен, че е червена школовка и съвсем преднамерено насочва всеки опит за дебат към помийната яма.

    Климатика, от друга страна, е най-обикновен глуповат младеж и въпреки това изявява същите наклонности. Въпросът е подучено поведение ли е това и ако да (а то е) - Кремлинската *анти-културна* кампания в Б-я ли е отговорна за това или родните ни дегенерати, които от години култивират мнителност, озлобление и политическа апатия ?

  21. #196
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Мнението ти за мен ми е толкова важно, че не бих могъл да живея, без да го знам.
    поласкан съм

  22. #197
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    В заключение ще кажа, че макар и да не спечели голямата битка - да промени Русия, успя да спечели личната - да живее свободно. Убиват го на разходка, без гардове, нощес, в центъра на Москва. Винаги е бил със свален гард, провокиращ потисниците и олицетворяващ свободата. Е, човека можеш да го убиеш, но свободата не можеш да я застреляш. Надявам се един ден и аз да живея толкова смело.
    Не съм особено в час, ама дори само заради тая част от поста... marry me!

  23. #198
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    Климатика, от друга страна, е най-обикновен глуповат младеж и въпреки това изявява същите наклонности. Въпросът е подучено поведение ли е това и ако да (а то е) - Кремлинската *анти-културна* кампания в Б-я ли е отговорна за това или родните ни дегенерати, които от години култивират мнителност, озлобление и политическа апатия ?
    Коритаров: Русофилството е безпросветна ниша за социално примитивни и необразовани хора
    Welcome to the Jungle...

  24. #199
    Никога не съм наричал нечия наука безполезна, недей да ми извъртваш думите. Ако съм използвам някакъв синоним, той е бил в друг смисъл на контекста.

    Аурисе. Ти си агент на Вашинктнон, тук всички вече те знаем.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 03-05-2015 на 18:57

  25. #200
    Искам като толкова плюете по комунистите, през 44-та година в Гърция, за въведат капитализъм кой избива хиляди комунисти?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си