.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Продавам Анавар и Стромба

    Тека се получи че нямам време да тренирам и продавам Стромба и Анавар на половин цена 200 хапа стромба 200 анавар не отваряни 150 лева 10милиграма хапа
    Телефон 0886044096

  2. #2
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Ужас...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Глупак.

  4. #4

  5. #5
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Не ти знам историята, но първото, което ми идва на ум като прочета "обявата" ти е, че си несериозен тип, който преди дори да си е направил фитнес карта е отишъл при някоя баДка и е взел няква "химия" в твоя случай Анавар и Стромба.
    Класическо...
    Относно теб, първо достигни потенциала си без "performance enhancing drugs" и тогава помисли за тях.

    Аз знам, че е доста трудно да намериш качествен Анавар. Т.е. мисля, че има към 90% шанс твоя да е боклук.
    Стромбата няма да я коментирам.

    Другия проблем е, че се опитваш да продаваш стероиди в тийнейджърски форум. Остави, че е против форумните правила.
    Някое леке ще се излъже да ти звънне, ти като търговец, разбира се, ще му ги продадеш и от там насетне дори не мога да си представя до къде може да стигне "купувача" (щом си купува химиите от форум, значи няма никва представа кво прави => предозиране, неправилни цикли и т.н.). Голяма е вероятността да развалиш живота на някого, затова те нарекох глупак.

  6. #6
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    И както всички ние знаем, има САМО един вид анавар и САМО един вид стромба на пазара ... -_- Кажи кои марки са ти продуктите и ще коментирам дали цената е ок с най-голяма прецизност
    Последно редактирано от AngelBelchev : 03-06-2015 на 06:27

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си