.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Red face Отслабване!

    Здравейте аз съм на 15 години,момиче, малко пълничка и имам желанието да отслабна. Преди няколко месеца бях на диета с упражнения, но не беше много ефективна и като започна училището всичко се спря. Сега съм решена ,че искам пак да тренирам ,но ми трябва по-добър хранителен план. Ако сте били на диета и тя ви е помогнала да отслабнете моля споделете с какво сте се хранили, колко често и др. Ще ви бъда много благодарна!

  2. #2
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Колко килограма искаш да свалиш?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #3
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Направи си постоянен хранителен режим без пържено, тестени изделия, шоколади, газирани напитки.
    Пий повече вода и спортувай.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Почни с обичайното, след това като удариш плато мисли за по-специален режим.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Колко килограма искаш да свалиш?
    Искам да сваля поне 5кг.

  6. #6
    Тренирай нещо. Започни фитнес или по-добре зумба, аеробика. Трябва да правиш кардио тренировки, ако искаш да отслабнеш. Не е нужно да пазиш строги диети, ограничи тестеното, пърженото, вредната храна. Яж повече храни, богати на протеини и не яж късно вечер.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си