.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    ПРОБЛЕМ С РОДИТЕЛИТЕ !

    ЗДРАВЕЙТЕ , ЩЕ ВИ РАЗКАЖА КАКЪВ Е МОЯ ПРОБЛЕМ.МАЙКА МИ И БАЩА МИ НЕ МЕ ПУСКАТ ДА ОТИДА НА МАЧ , ОБИЧАМ ФУТБОЛА И СИ ОБИЧАМ ОТБОРА ОБАЧЕ ВЪПРОСА Е ЧЕ НЕ МЕ ПУСКАТ ДА ПЪТУВАМ СЪС ФЕН КЛУБА.ПРАВЯ КАКВО ЛИ НЕ , ОТ 2 ГОДИНИ МИЯ ЧИНИИ , ПОМАГАМ ВЕЧЕР , ОПРАВЯМ ЛЕГЛА , НОСЯ ДЪРВА , ВСИЧКО АЗ ГО ПРАВЯ НО НИЩО.ПРИЯТЕЛЯ МИ ОТ МОЯ КЛАС ГО ПУСКАТ БЕЗ ДА ПРАВИ ТАКИВА РАБОТИ НО МЕН НЕ МЕ ПУСКАТ.....БИЛ СЪМ ТВЪРДЕ МАЛЪК И СЪМ НЯМАЛ ПРИДРУЖИТЕЛ ( НА 14 СЪМ ).НЯКАКВИ ИДЕЙ ?

  2. #2
    Родителите ти са много загрижени за теб.
    Покажи им, че си сериозен и могат да ти имат доверие. Кажи им, че футболът ти е страст и чакаш с нетърпение мача. Обещай им, че няма да правиш глупости и ще бъдеш отговорен.
    Поговори и с баща си, мъж е – сигурно гледа футбол, ще те разбере.

  3. #3
    ако става дума за агитки, и родителите ти са поне малко запознати с агитките и колко много хулиганства се случват и ква паплач са повечето от агитката, нормално да не те пускат.

    а ти защо си се завлякъл с такива, мога да предположа от предишните ти теми.. най-лесният начин да отпуснеш напрежението.


    за съжаление не знам какво да те посъветвам, освен да им се помолиш, без да се тръшкаш и да се държиш истерично или да ги изнудваш.
    и не се сравнявай непременно с приятеля си, неговите родители може просто да са нехайни и да не им пука къде и с кого ходи сина им, това не ги прави по-добри.


    съдейки по капс лока ти още си го имаш проблема с нервите, ходи ли на психолог? не се ли мобилизира семейството ти да решите проблема?
    детето е симптом в една семейна среда, добре е да се работи с всички ви. повярвай ми, отношенията могат да са и по-добри между всички вас, и твоите проблеми са напълно решими, но с малко работа И от твоя, И от на родителите ти страна.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  4. #4
    Преди съм ходил със фен клуба и веднъж нашите ме видяха на един клип във Sportal на оградата със факла в ръката.Това беше преди 3-4 месеца и от тогава не ме пускат,а относно миналата тема няма никакъв напредък , но вече лека полека започнах да се увладявам

  5. #5
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    бахти проблема просто ги излъжи че с някой приятел от отбора ще спите на купон и той ще потвърди и си 6

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си