.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Изсветляване на коса ?!@

    Не знам дали тук трябваше да пиша или не ама...не ми се сърдете Та...един ден реших, че искам червена коса, но не ярка, а такава, която изглежда по леко и естествено..кестеняво рижава (не оранжева де).Естественият ми цвят е сравнително тъмно кестеняв и до сега не съм се боядисвала. Та исках да питам дали ще стане с нещо да я поизсветля малко и после с истинска индийска къна, че тя точно червеникаво рижо, и тъкмо ще ми позаздрави косъма след изсветляване...а с какво да я изсветля..моля не ме пращайте на фризьор дали ще стане...а за изсветяването искам да изсветлее ама не до русо де...ох Дайте съвети

  2. #2
    Да не те пращаме на фризьор ,ама ако не искаш да станеш ръждива - отиди на фризьор , обясни какво искаш и той/тя ще ти каже какво ще направите ,за да постигнеш желаният резултат.

  3. #3
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Аз ш си правя косата синя. От черна... най-вероятно ще трябва да я изсветля... фризиор.

  4. #4
    Отиди на фризьор и питай дали има от крема за изсветляване на коса . Ако има с него да те мацне , да постоиш 10 мин.и след това мажи боята . Този крем гори по-малко косата , отколкото блондора .

  5. #5
    Една позната ползваше някакви спрейове, но не знам какви и мисля, че най-добре на фризьор.

    Ама не лелката, която фризира за пет кинта отсреща, а сериозен фризьор, който ще ти третира косата с професионални препарати.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си