.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Притеснителен проблем

    Здравейте на всички! Първо искам да се извиня, ако темата ми не е на правилното място! Сега да караме по същество. Аз съм момче 9 клас, както повечето на тази възраст имам фейсбук профил. Голям фен съм на Тупак! Не знам дали някой някога би разбрал какво представлява за мен музиката, живота, историите му и т.н..напоследък се случиха едни неща с мен..проблеми с момичета, които само аз си знам как съм си ги изживял. Няма да крия, че обичам да поствам статуси. В последно време обаче, те са под формата на неща, които ми се случват и които аз си изживявам..дали заради възрастта, дали заради нещо друго..няма значение. Та имам навика, когато прочета или чуя нещо под формата на изречение или две да го напиша във социалната мрежа. Държа да отбележа, че не съм от хората, които цял ден с това се занимават. В последния месец и половина имам 4 така да наречем по-дълбоки и смислени . Не знам може би по тозо начин малко или много се успокоявам, колкото и глупаво да звучи. На мнение съм и че всеки има право в личното си пространство да споделя и прави каквото си пожелае. Тук обаче идва проблемът,а именно хората в училище или по-скоро "приятелите". Напоследък все текът е**вки по мой адрес от сорта "оставете го бе, той е прекалено МОРАЛЕН" и цитират примерно това, което съм постнал предната вечер. Няма да крия и че съм човек на компанията и обичам да има смях, гаври, забава и във училище тя е пълна.Друг пример от техните изцепки е.."защо се правиш на някакъв какъвто не си..моралист във фейсбук пъл на живо не се показваш такъв" на тези хора каквото и да им се обясни и каже, те си знаят на тяхната. Те никога няма да разберат за мен колко истина и болка се крие в това едно изрение, макар написано във фейсбук. Аз съм себе си, те виждат едната ми страна в училище може би и затова ме критикуват и вървят ебавки по мой адрес. И тук стигам до въпроса..какво мислите..цялото това нещо тъпо ли..защото на мен ми е гадно да ми говорят така..не ме събаря, но не ми се иска да чувам подобни неща..дали проблемът не е в мен? Дали са прави? Дали живея измислен свят в социална мрежа, макар да съм далеч от тази мисъл, защото за мен фейсбук е буквално едно нищо..а и както вече споменах не съм от типа хора, които само това правят. Бих помолил хора, които имат позиция да си я изкажат и съответно да я защитят. Не ми се иска да ми натяквате колко глупава ми е темата и че не е на правилното място. Щом съм стигнал до това да пиша във форум за нещо, което ме притеснява, значи се обръщам за помощ от хора, които знаят какво мислят и говорят. Критики мога навсякъде да чуя. Благодаря предварително!

  2. #2
    Попринцип няма нищо лошо в тези статуси,както каза всеки има право на избор що се отнася до личния му профил било то във фейсбук...значи щом постваш такива статуси защо ти е тъпо да те питат "защо се правиш на морален" ? Просто се защити, кажи им това, което си написал тук на нас.

  3. #3
    Ами точно това е. Всеки си има право да публикува каквото си поиска. То не напразно е наречено лично пространство. Въпросът е, че те хем не знаят за какво става дума, а и аз не искам да знаят, хем критикуват и търсят правосъдие. На живо съм бил еди какъв си, пък във фейсбук много съм знаел, много съм се правил на морален под формата на статуси. А това мен ме дразни, човърка ми нервите. То да беше веднъж, два пъти да кажеш айде за гаврите, приемливо. Ама те нямат спирачка. Хем не знаят за какво иде реч, хем ме изкарват някакъв за какъвто аз не се мисля. Аз не смятам, че с няколко статуса съм дал вид на морален човек. Харесало ми, решил съм да го споделя. Има ли някой, който е със съвсем различна гледна точка от моята и ако да, моля да вземе отношение, защото има голяма вероятност и аз да съм в грешка.

  4. #4
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    Е*и им майката, не им обръщай внимание на мненията иначе отсега ще свикнеш някакви ограничени типчета да ти дават тон в живота. ИЗОБЩО да не ти пука за чуждото мнение! Гледай какво е твоето за тях и игнорирай тъпаците.

  5. #5
    Кратко, точно и ясно! Благодаря AngelBelchev!

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    След като имаш такъв изграден стил и начин на мислене, би трябвало и на живо и във фейсбук да го следваш. Тогава няма да има значение кой какво ти казва, защото ти ще се чувстваш добре вървейки по пътя, който си избрал. Но ако в интернет се правиш на светия, а на живо си някакъв развратник тогава имат основание да ти се чудят и да те обсъждат.

  7. #7
    Какво лично простронство във фейс, бе момче? Там личното простронство се зачита точно колкото в публичните домове. С тая лице книга олигофренясахте съвсем.

  8. #8
    daym
    Guest
    Най-простото оправдание, за което се сещам е, че женските обичат такива неща. На мен това лично не ми е достатъчен мотив да се зарибявам с мотивационни статусчета, но познавам хора, които го правят само защото момичета атакуват с харесвания всеки статус от тоя род. Следващия път, когато някой те ебава на тая тема просто им покажи колко ''п*тки'' са ти го харесали.

  9. #9
    Голям фен Аватара на Starless
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    604
    Махни ги от приятели и проблемът е решен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си