.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    kaskata_batman
    Guest

    белези от акне !!!

    Здравейте, имам проблем с белези от акне...имате ли някакви идеи?Гледах из интернет премахване чрез лазер (ама не искам)..заради това пиша тук..и по принцип лицето ми е мазно..та някакви идеи с домашни условия или с някакви кремове?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Мех, и аз съм като петниста хиена, just embrace it...

  3. #3
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    Ако се грижиш добре за кожата си (био продукти, масла и тн) мисля че можеш да ги намалиш, но да ги заличиш напълно не мисля, че е възможно

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Lovech
    Мнения
    56
    Предлагам ти да се информираш относно диамантеното микродермабразио. Аз лично имам проблем с много силна пигментация по гърба и деколтето, в следствие на акне. Вече съм след 5та процедура (от 6) и има огромна разлика. Като цена не е малко на мен пълният курс ми излиза 180 лева. Но си струва определено!!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Потърси в аптеките избелващи кремове


  6. #6
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    Проблема е че избелващите кремове и тези процедури само ще се справят с цвета обаче самия белег си остава. Най-добре отиди на дерматолог обаче проучи първо някой който е компетентен, защото повечето само гледат да ти пробутат скъпи аптекарски кремове.

  7. #7
    AHA & BHA киселини, добър слънцезащитен крем и подходящи за кожата ти продукти. Изобщо не е невъзможно да се отървеш от белезите сама с достатъчно четене.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #8
    аз също имах този проблем, дори писах тук във форума за съвети. Какво ли не съм пробвала. В крайна сметка си поръчах дерма стика, ползвам го вече 3 седмици и искам да се похваля с резултат! Нещо, което най-после работи. Намерих го в една страница във фейсбук, но го поръчах от сайта им www.newderma.bg. Чудих се доста време,но сега изобщо не съжалявам. А само като се сетя колко пари за козметици и за козметика съм дала...

  9. #9

  10. #10
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    2 години по-късно мнението ми не се е променило :Д
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си