.
Отговор в тема
Страница 7 от 31 ПървиПърви ... 3456789101117 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 765

Тема: Wall of Shame

  1. #151
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    гейовете раждат само лайна
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  2. #152
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Скучно човече, дори не осъзнава, че не е дорасъл да застане срещу мен и винаги изглежда като клоун
    Голям ;д

  3. #153
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    папугай всеки е настъпвал, интересното е защо някои реагират по-лошо, вероятно са твърде силно убедени, че заслужават по-добро отношение в живота и обезценяването на личностните им качества е като удар с мокър парцал.
    а за да си адаптивен, трябва да държиш на тези мокри парцали, иначе отиваш да плачеш в тоалетната, или да си късаш нервите.
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Пък особено винаги гледам да съм толерантна към хора, които не ме хапят по темите, да не ги хапя и аз, ама сори, имаш си някакви вътрешни проблеми и ти, внушил си си, че си рицар на бял кон, морален защитник на по-слабите, и интересното е, че се опитваш да настъпиш папугай за неща, за които някой веднага може да те настъпи обратно, и не става дума за цинизма.
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Ако някой ден ти стане ясно, сигурно ще разбереш и че не ти е папугай виновен.

    едит 2: не ми пробутвай лафове на латински, и sophisticated език, не ти прави заяждането с папугай по-малко лично
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Едит 3: Още съм поразена, че ти си този, който ни пишеше за сирене от името на феичка, сериозно ли човек, сериозно ли.
    Как не трябва да водим сериозна дискусия. Дори не споменавам "аргументирана", защото тук реално няма аргументи, а христоматиен пример за:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Fallacy

    Също:
    http://rationalwiki.org/wiki/Willful_ignorance
    Последно редактирано от Corb1225 : 06-15-2015 на 23:42

  4. #154
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Че никаква дискусия не сме водили, ти просто си сдухан и папугай ти е фикс идея, да не говорим изцепките ти тип
    " Не знам за какво става въпрос, но кажи ми, за да ти докажа, че грешиш"

    Това се опитвам да ти кажа, няма общо с дискусията, нямам намерение да се занимавам с безсмислени неща тип дискусии с теб.
    Както виждаш, в момента, в който виждам, че няма смисъл да се занимавам с някого, абдикирам, хич не държа това, което казвам, да бъде прието и да бъде приятно на всички.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #155
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Нещо си се объркала. Не за теб, а за мен е безсмислено да водя дискусия с теб, защото маниера ти на аргументиране е крайно несъстоятелен. Въобще не съм се и опитал да споря с теб, когато видях некоректното ти отношение към дискусията, но от твоя страна намерението беше налице. Та няма какво да се правиш на интересна и да подскачаш сега, след като показвам черно на бяло, че не си предоставила добри/правилни аргументи.
    Последно редактирано от Corb1225 : 06-19-2015 на 12:57

  6. #156
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Пак не си разбрал правилно, аз просто ти казвам, че си смотан.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #157
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Имаш право на мнение и все пак си остава просто мнение. Аз пък още те харесвам, въпреки че не умееш да водиш дискусия.

  8. #158
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Аз искам само да подчертая, че мненията на Номи са извадени от контекст, за което не виждам причина в случая, но както и да е.

    Прочетох ви цялата простотия и ще се съглася с нещо, казано от dreamwalker - като даден потребител ти е противен /да, на теб конкретно/, блокираш го и не се занимаваш с него. Няколко пъти ти казах на личен, че прекаляваш и че не си по-велик от него като изпадаш в същите простотии, но ти още не го осъзнаваш, пък дано да го видиш /в преносен смисъл/ като ти го напиша и тук.

    Също така смятам да изтъкна, че Ева много рядко влиза в лични /или не до толкова лични/ конфронтации, та си представи какво впечатление правиш, след като го прави с теб.

  9. #159
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Няма нищо извадено от контекст, всичките й "аргументи" бяха в този дух, нямаше нужда да вадя всичко. Догадки, презумпции, отклоняване на вниманието от обекта на дискусия, лични нападки. Като не разбирате някои неща, няма нищо срамно да си замълчите, напротив. Лина, ще се престоря, че това не си го писала. Благодаря.

    И се замисли дали в момента не защитаваш човека, който не пропуска възможност да ти извади всички кирливи ризи (аз знам, че не са истина, но дали всички други знаят?), уж спорейки с анар4и.
    Последно редактирано от Corb1225 : 06-19-2015 на 13:41

  10. #160
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Няколко пъти ти казах на личен, че прекаляваш и че не си по-велик от него
    Благодаря

  11. #161
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    И се замисли дали в момента не защитаваш човека, който не пропуска възможност да ти извади всички кирливи ризи (аз знам, че не са истина, но дали всички други знаят?), уж спорейки с анар4и.
    Защитавам Ном и упреквам теб. Просто наистина не осъзнаваш какво правиш. Наистина писва да чета по цял ден колко е глупав папугай, какъв идиот е, че обижда останалите и т.н.т., а в същото време ти да правиш същото.

    Папугай, не ми благодари, нямах предвид това, което си си помислил.

  12. #162
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Я пак. Къде съм го нарекъл идиот? А за глупав само съм намеквал. Наричам го циничен, безчувствен, лоботомиран (преносно) и подобни, които са факти, а не обиди. Как разбра, че не осъзнавам какво правя, след като ти самата не осъзнаваш?
    И няма да спра, докато има кой да ми противоречи и всички не дойдат на моята. Луд умора няма ;д.

    Това експериментче със субтитрите си беше грозно, не го отричам. Нееднократно казах, че не се гордея.
    Последно редактирано от Corb1225 : 06-19-2015 на 13:57

  13. #163
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Папугай, не ми благодари, нямах предвид това, което си си помислил.
    Ако знаеше мислите ми, щеше да се засрамиш, че мислиш за неща, за които аз не го правя.
    Няма да те наричам глупава, сама ще стигнеш до този извод

  14. #164
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Ако знаеше мислите ми, щеше да се засрамиш, че мислиш за неща, за които аз не го правя.
    Няма да те наричам глупава, сама ще стигнеш до този извод
    Засрамвам се тогава.

    Корб, явно наистина не осъзнаваш какви ги вършиш. :Д

    Да те цитирам ли как всеки има мнение или сам ще се сетиш как го каза преди точно 2 поста и как с последния си пост напълно отричаш казаното?

    Напомняш ми на Фиш на моменти /като говориш за папагала/. Като се замисля май неслучайно те нарече Шаро.

  15. #165
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Lil, остави, то всичко е ок, а аз започнах, защото всяко второ мнение там беше, че папугай е жалък, поводът може да е бил коментарите към бейбиту ( май така й беше ника на мацката ), обаче съвсем не е това причината.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  16. #166
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    многозле.ком
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #167
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Лина, не правиш разлика между мнение и факт. Ще продължа да се аргументирам, докато не убедя всички в правотата си. "Когато фактите говорят и боговете мълчат". А нали знаеш как се наричат хората, които си затварят очите пред истината? Ignorant, че не намирам по-подходяща дума на български ;д.

    Номи, точно в това последното, което каза, се крие най-големият ми проблем. Видях, че намекваш за някаква скрита причина в действията ми. Затова използвах това "Не знам за какво става въпрос, но кажи ми, за да ти докажа, че грешиш", за да си го кажеш направо. Съгласен съм, че не е най-подходящият начин да се изразя, но ми стана обидно, че се съмняваш в обективността ми и виждаш мотив, различен от чувството ми за справедливост.
    Последно редактирано от Corb1225 : 06-19-2015 на 14:25

  18. #168
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Дримок, ти какво се възмущаваш, сладката ми арабистка ?
    Намери ли ми защо не се допускат жени на мюсюлманските погребения?

  19. #169
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    тази тема трябва да стане ВАЖНА

  20. #170
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от LoveInfect Виж мнението
    тази тема трябва да стане ВАЖНА
    ++

  21. #171
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Да, да. С тия излагации в последните страници е само за важна... ;д

  22. #172
    Супер фен Аватара на hheh
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    2 221
    ^все пак такова е и името на темата

    п.с. май нямате нищо по интересно за вършене, а?

    наистина прекалявате до такава степ, че чак се излагате

  23. #173
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    Цитирай Първоначално написано от hheh Виж мнението
    до такава степ, че чак се излагате
    кой го каз

  24. #174
    Супер фен Аватара на hheh
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    2 221
    ^разбери, че за разлика от на повечето потребители тук, на мен не си ми интересен и спри да ме ояждаш

    П.С. и не се опитвай да ми отговаряш, защото аз няма да ти отвърна, охлюв

  25. #175
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    степ бай степ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си