.
Затворена тема
Страница 83 от 95 ПървиПърви ... 337379808182838485868793 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 051 до 2 075 от общо 2365
  1. #2051
    Ее то през трети човек не е добре. Пък и не е мъжко за оня.

    Иначе ти си добре. Имаш още 2 години студентски живот. :] :} :Д


    Ами не знам .. И приятелка намери ли.

  2. #2052
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Него го е срам, какво да направи...

    Така е, ще му се радвам.

    Не съм. Ти намери ли?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #2053
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Него го е срам, какво да направи...

    Така е, ще му се радвам.

    Не съм. Ти намери ли?
    Ами , ако и нея е срам?
    Не. Една ме намери. Ама аз не усетих привличане и не ми беше до връзка.

  4. #2054
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Ами , ако и нея е срам?
    Не. Една ме намери. Ама аз не усетих привличане и не ми беше до връзка.
    Не изглежда срамежлива. Пък и те само да се запознаят...

    Пъпеш, как може да пропускаш такива възможности? Хубава ли беше, а?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #2055
    Нормална беше. Умна. Душа. Но я отрязах. Нормално е като не бях сигурен.

  6. #2056
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Нормална беше. Умна. Душа. Но я отрязах. Нормално е като не бях сигурен.
    И как може да си толкова слабохарактерен? Тя ти се натиска, ти...
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  7. #2057
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И как може да си толкова слабохарактерен? Тя ти се натиска, ти...
    Хахаха . То не става с всяка.

  8. #2058
    Хайде лека.

  9. #2059
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Днес Великобритания официално стартира член 50 от Лисабонския договор - започва процедура по напускането на ЕС. Днес тя възвръща независимостта си. От днес тя отново е суверена държава, без политбюрото в Брюксел. За добро, или за лошо. Дори и преговорите по напускането да протекат в неин ущърб, тя пак няма да изгуби пазарите си. В най-лошия случай, ще изгуби 500 милионния пазар на ЕС, но все още ще разчита на 2 милиардният пазар на Общността на нациите - наследник на Британската империя. Тази общност наброява 53 държави, включително Канада и Австралия. Неин глава е Елизабет Втора и представлява междудържавна конфедерация с общи интереси. Така че - няма място за ревове и тръшкания за съдбата на острова. Обединеното кралство излиза от ЕС, за да се върне към света."
    Януари 2017, Майкъл Гоув с интервю с Тръмп за вестник Таймс

    Майкъл Гоув: "И сега сме отпред на опашката за търговски сделки с Америка?"

    Тръмп: "Мисля че се справяте чудесно (Брекзит)"


    Април 2017, ЕС е приоритет за Тръмп и търговията между двете икономики, Британците ядът к**

    https://www.thetimes.co.uk/edition/n...ueue-l7t8zwn7k

    Ефенди, Ефендиии... плаче ми се като ви гледам колко сте заблудени такива като теб и тези тъпи Британци. Глобална Великобритания, пффф...
    Последно редактирано от Zlennox : 04-22-2017 на 00:40
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  10. #2060
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "По същество съвременната култура - онова, което наричаме либерална демокрация - е възможно най-изтънчената и усложнена форма на лихварство, съществувала някога. Нищо повече. Но и нищо по-малко."

  11. #2061
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    http://www.blitz.bg/analizi-i-koment...ews510973.html

    французите си го набиха сами

  12. #2062
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    набиха ви го на вас фашагите

  13. #2063
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2017
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    http://www.blitz.bg/analizi-i-koment...ews510973.html

    французите си го набиха сами
    Ако Франция успее да изпревари Швеция като първа ислямска република в Европа, това ще е постижение
    Западна Европа умира (самоубива се).

  14. #2064
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    французите си го заслужават, след като се насраха в Алжир и още няколко арабски държави
    виж другите европейски страни сами си поканиха чалмите и ще си берат плодовете на тая простотия

  15. #2065
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    "Всъщност обаче е глобалист, чието решение на проблема с рушащата се икономика на страната е зелена енергия – същата тази, която преди години унищожи икономиката на Испания.
    "
    Т'ва не го разбрах, ама прозвуча като фейк нюус :Д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  16. #2066
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    "Всъщност обаче е глобалист, чието решение на проблема с рушащата се икономика на страната е зелена енергия – същата тази, която преди години унищожи икономиката на Испания.
    "
    Т'ва не го разбрах, ама прозвуча като фейк нюус
    *В материала е използван и коментар на журналиста Пол Джоузеф Уотсън
    https://www.youtube.com/watch?v=D6H0cjIN4gw

  17. #2067
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    *В материала е използван и коментар на журналиста Пол Джоузеф Уотсън
    https://www.youtube.com/watch?v=D6H0cjIN4gw
    Какъв "журналист" е този бре? Слушал ли си му идиотщините които дрънка? Някъв си 30-годишен xроничен мастурбатор правещ клипчета в Ютуб в някво мазе под слоугън-а "Info Wars". Работещ за още по-големия идиот Алекс Джоунс. Да не говорим че 110 на 100-те тоя няма и завършено образование в журналистическата сфера.
    Последно редактирано от Zlennox : 05-14-2017 на 13:48
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  18. #2068
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    друго е да бачкаш в кенефи като bbc и cnn и "новините" да ги четеш от някой хумористичен журнал

    https://www.youtube.com/watch?v=pV80Wec9IBs

  19. #2069
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    В тея "кенефи" има много по-високи стандарти за работа и професионализъм, отколкото при всички самозвани блогъри, влогъри и всякакви други генератори на фалшиви новини взети заедно.
    Последно редактирано от DarkTemplar : 05-14-2017 на 15:21
    Welcome to the Jungle...

  20. #2070
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    хахахахаха
    стандарти за работа имали
    http://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%BE%D0...%8F/a-38821798

    вероятно и тия шибаняци бачкат по същите стандарти

  21. #2071
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    нищо погрешно не намирам в статията

    дори по-възрастните ми роднини, които симпатизират на отминалия строй, си признават, че населението е било под постоянен контрол и познават хора, които просто са изчезвали.

    Наясно съм, че пиша на вятъра, тъй като ти и хора като теб изпитвате нулево уважение към държава, нация и сънародници, но в една нормална страна на първо място трябва да е достойнството на индивида. Дори да предположим, че се налага правата му да бъдат ограничени поради някакви обстоятелства, страшна пyрзалка е да добиеш мироглед, който ти позволява да не изпитваш уважение към честта на собствените си сънародници.

    Неслучайно държавите, масово населени с невежи, са икономически и социални издънки. Уважението и сътрудничеството са абсолютна необходимост, а невежеството води единствено до бедност и ниско самочувствие и нуждата да принизяваш всичко и всички. Не си спомням някога да съм чул невеж човек да говори за някой друг с възхищение. Не вярвам и да чуя някога.

  22. #2072
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Не спирам да се учудвам как някой цивилизован модерен човек може да се възхищава на руския начин на управление и народ, в чието ДНК са залегнали неуважение към елементарни човешки права, невежество и алкохолизъм. Където правото на силата винаги е било над всички останали права и човешкия живот не струва пукната стотинка. Всичко описано в материала на DW се е случвало не само на Балканите, но и в цяла Източна Европа (има достатъчно разкази на очевидци и потърпевши). Случва се и в самата Русия от столетия. А най-странното е, че все още има хора, които боготворят тази античовешка система и силно се надяват някой ден тя да се върне. Що за мазохизъм..?

    Случката от Бургас е абсолютно достоверна и се помни и разказва в града и до днес.
    Последно редактирано от DarkTemplar : 05-15-2017 на 09:06
    Welcome to the Jungle...

  23. #2073
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Дарки, а ти изобщо способен ли си да имаш друг възглед за обществен строй, който е различен от този, който се налага политкоректно в обществото? Мисля, че отговора е еднозначен, едва ли ще ме изненадаш, колкото и да се напъваш да ми покажеш, че това не е така. Можеш ли да демонстрираш нещо повече от идеологическа инфантилност, едва ли.

  24. #2074
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    темплара е нисък и дебел, много ясно, че няма да му харесва някой по-силен да го гърби редовно, щото живее, за да яде

    http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...s-uniform.html

    друго са тия еврогейски неща, само не знам кой родител ще приеме, че синчето му спокойно може да се облича с рокли и това било нормално

  25. #2075
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    https://www.researchgate.net/publica...car_and_beyond

    Папагала и тези като него още живеят в 17-ти век не разбирайки че всичко около тях и всеки обществен строй, норми, традиции, разбирания за човешката природа и обществото като цяло, са социални конструкти. Култура. Плод на мозъка. Също както и неговото голямo мъжество е плод на собствено и общественото идеализиране на мъжкия пол.

    Да те питам, това племе в Мадагаскар от 500 години не слага обществени норми на междуполовите сношения. Самият индивид се счита за двуполов, не физиологически, но психологически и културно погледнато. Та, тези и те ли са от политкоректните, либералисти/елитисти/еврогейци?

    Трудно е да си промит догмиран мозък...
    Последно редактирано от Zlennox : 05-15-2017 на 17:00
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си