.
Затворена тема
Страница 89 от 95 ПървиПърви ... 3979858687888990919293 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 201 до 2 225 от общо 2365
  1. #2201
    Писна ми, бе, писна ми!

    Заради тази тъпа демокрация сега сме в това положение и страната ни е изправена на ръба на икономическа и демографска криза! Заради нея храните ни вече са пълни с набухватели и ГМО-та. Заради нея вече не може да се излиза след залез слънце, заради страха да не бъдеш нападнат от банда ненормалници, които скитат по улиците. Заради нея София е пълна с араби и всякакви забулени мюсюлманки. Заради нея родителите ми работят до скапване за някакви жълти стотинки.

    Писна ми, бе, писна ми!

  2. #2202
    И какво като е пълно , аз и семейството ми сме араби също и живеем в близост до Лъвов мост , Женски пазар и тн и мога да ви уверя че няма никаква опасност за който и да е. Някои не говорят български , но пак са добри хора като цяло. Да не би ултрасите и скинарите които бият беззащитни хора са по-добри ??

  3. #2203
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    И какво като е пълно , аз и семейството ми сме араби също и живеем в близост до Лъвов мост , Женски пазар и тн и мога да ви уверя че няма никаква опасност за който и да е. Някои не говорят български , но пак са добри хора като цяло. Да не би ултрасите и скинарите които бият беззащитни хора са по-добри ??
    Ти и още двама-трима не сте представителна извадка. Около 90% от тероризма в света е дело на мюсюлмани.

    Аз нямам проблем с арабите, проблема е в завоевателната им религия. Не е ли в основите на Корана, как щял да падне кръста и да се установи някакъв световен халифат, социалистически рай или нещо подобно. Либерали + комунисти + страните под шериат + комунистическия Китай - и ето ти светове социализъм.
    Последно редактирано от defender : 07-08-2017 на 14:12

  4. #2204
    В Корана не пише нищо такова , това са лъжи и измислици на ония психопати за да убиват невинни хора. Те нямат нищо общо с нас.
    Проблема е в това , че обществото тормози и дискриминира мюсюлманите които искат да се интегрират и са свестни , а другите които се наричат такива не им се казва нищо. Замислете се дали това което казвам не е така , и дали това не е стимул на онези убиици да използват това като мотив за целите си.

  5. #2205
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jun 2017
    Мнения
    107
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    И какво като е пълно , аз и семейството ми сме араби също и живеем в близост до Лъвов мост , Женски пазар и тн и мога да ви уверя че няма никаква опасност за който и да е. Някои не говорят български , но пак са добри хора като цяло. Да не би ултрасите и скинарите които бият беззащитни хора са по-добри ??
    Аз и хората около мен, и повечето от българите - сигурен съм, че нямаме против арабите! Но имаме против арабите, които показват къде стои лоялността им! Араби като теб добре показват кое слагат на първо място!

    Виж си никнейма! Арабските символи доказват теорията ми - Арабският полуостров пред България, и арабският език пред българския!

    Аз казвам не!

  6. #2206
    Цитирай Първоначално написано от FlektarnCom Виж мнението
    Аз и хората около мен, и повечето от българите - сигурен съм, че нямаме против арабите! Но имаме против арабите, които показват къде стои лоялността им! Араби като теб добре показват кое слагат на първо място!

    Виж си никнейма! Арабските символи доказват теорията ми - Арабският полуостров пред България, и арабският език пред българския!

    Аз казвам не!
    Чакай ние не ви превземаме. Не е ли по-важно какъв ти се чувстваш , дори и да си единствения българин ти трябва да си горд от това което си и както се чувстваш , а не колко ще бъдете. На мене лично ми е все тая дали ще стане халифат или не , както и дали ще съм единствения мюсюлманин или ще сме много , в една държава живеем не сме в миналия век да се определяме и мразим по религия , етнос и народност. Това правило важи за всички , дори и за мене самия !

  7. #2207
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ти и още двама-трима не сте представителна извадка. Около 90% от тероризма в света е дело на мюсюлмани.

    Аз нямам проблем с арабите, проблема е в завоевателната им религия. Не е ли в основите на Корана, как щял да падне кръста и да се установи някакъв световен халифат, социалистически рай или нещо подобно. Либерали + комунисти + страните под шериат + комунистическия Китай - и ето ти светове социализъм.
    Ох... "Не съм расист или пък ксенофоб, просто мразя негрите, черната мърша и висчко което не е бяло, християнско и далечно от културният ми стереотип!". Нямал проблем той с арабите но пък иначе спами как ни заливали с бежанци и терористи. Нямал проблем с арабите той, но пък за това повечето му постове слагат терористи и етничност, под общ знаменател. През 70/80/90-те когато повечето терористични актове в Европа бяха от страна на бяли хрситияни и сепратисти от Испания, Италия, Ирландия, Великобритания даже и Германия, според теб трябва ли и тях да ги слагаме под един общ репрезентивен знаменател на християнската религия? Разбира се има и трябва да има място за реформация в религията, както и християнството мина и продължава да минава през реформации като религия. Да ти дам още един показател колко си наивен, с откриването на Америка от Колумб, в началото на 15-ти век е остановено че популацията на западна и южна Америка е била около 80 милиона (400 милиона световна популация). До средата на 16-ти век, от тези 80 милиона остатака е 10. Или погледнато под друг ъгъл, в навечерието на завоеваването на Ацтеките, популацията на Мексико е 25 милиона, за 100 години е намалена до 1. 70-милионен геноцид в името на "цивилизоването" на "варвари" и "религиозно християнко просвещение". Хитлер пасти да яде. Казвал съм ти стотици пъти, замисли се защо има ислямски джихадизм/тероризм; гео-/политически, икономически, социално-икономически, "демократични" проблеми за последните 40 години.

    Ефенди, социализма е икономическа преразпределителна система, комунизма от друга страна е екстрамната смесица от икономика и политика (два аспекта/системи). Социализма не отхвърля капитализма. Както виждаш Скандинавците са социалисти, но пък са и либерали и капиталисти. Дженерал Мотърс продаде повече коли в Китай, отколкото в САЩ през първата половина на 2010 г. като за пример, а Китай вече представлява една четвърт от продажбите на компанията в световен мащаб. Това изглежда много като капитализъм за страна, която се представя за комунистическа. След края на Културната революция през 1976 г. Китай изостави всички принципи на класическия марксизъм, включително колективната собственост върху средствата за производство. Днес почти всичко е поне частично приватизирано. Авторитарна държава? Да. Комунистическа? Едва ли. Дори, Ефенди, дори всеки консервативен/регресивен политик и партия приемат социализма под една или друга форма/полици/закони. Дори даже и в либерална, анти-welfare state Америка, където дядо тръмп спря кранчето за осигуровки на 20 милиона финансово неспособни да си закупят insurance от частният сектор.

    Виж бях се зачел вчера, та какъв хубав цитат намерих, баш като за теб:

    "The man who finds his country sweet is only a raw beginner; the man of whom each country is as his own is already strong; but only the man for whom the whole world is as a foreign country is perfect". - Hugh of Saint Victor.

    От антропологична гледан точка има много поуки за такива като теб.

    A на такива "патр-идиоти" като Флектарн, стимула за мислене - или тръмп манталитет, е добре пояснен от този репортер:

    https://www.youtube.com/watch?v=OxeiORNjjeA

    "Donald Trump is a man who craves power because it burnishes his celebrity. To be constantly talking and talked about is all that really matters and there is no value placed on the meaning of words. So what's said one day, can be discarded the next."
    Последно редактирано от Zlennox : 07-09-2017 на 22:40
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  8. #2208
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    "The man who finds his country sweet is only a raw beginner; the man of whom each country is as his own is already strong; but only the man for whom the whole world is as a foreign country is perfect". - Hugh of Saint Victor.
    Има истина в това, но от друга страна глобализацията преобразува народите в безлична хомогенна маса, удобна за икономическите интереси на една анонимна олигархия.

  9. #2209
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Мразя хората, когато порастват, защото се самозабравят и започват да обръщат внимание на не това, което трябва и забравят да живеят!
    ТЪЖНО!

  10. #2210
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    И какво като е пълно , аз и семейството ми сме араби също и живеем в близост до Лъвов мост , Женски пазар и тн и мога да ви уверя че няма никаква опасност за който и да е. Някои не говорят български , но пак са добри хора като цяло. Да не би ултрасите и скинарите които бият беззащитни хора са по-добри ??

    Ей такова! Нали знаеш, че една птичка пролет не прави! Знам, че и сред арабите има свестни хора, но аз ти говоря за болшинството такива. Вече не е безопасно да се замръква по улиците на големите градове, защото не знаеш откъде кой може да те нападне.

    Заради тези хора, аз трябва да се ограничавам от разходки! Въпреки, че Берковица е малко градче и не може да се сравнява с големите български градове от сорта на София, Пловдив, Варна и Бургас, пак си имам едно наум.
    Последно редактирано от Kити : 07-12-2017 на 10:15

  11. #2211
    Цитирай Първоначално написано от Kити Виж мнението
    Ей такова! Нали знаеш, че една птичка пролет не прави! Знам, че и сред арабите има свестни хора, но аз ти говоря за болшинството такива. Вече не е безопасно да се замръква по улиците на големите градове, защото не знаеш откъде кой може да те нападне.

    Заради тези хора, аз трябва да се ограничавам от разходки! Въпреки, че Берковица е малко градче и не може да се сравнява с големите български градове от сорта на София, Пловдив, Варна и Бургас, пак си имам едно наум.
    Аз лично цяла нощ си обикалям с приятелите из София и досега нищо не се е случило , говоря ти за центъра по-конкретно.
    Всеки трябва да си има едно наум , аз имам за всяко нещо такъв инстинкт.

  12. #2212
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ....
    Защо бежанците мюсюлмани не искат да спазват законите на държавите, които са ги приели, а често създават зони на шериат, в които спазват някакви техни си обществени правила, но и ги налагат на местните. Имаше такива случаи във Франция, Германия, Англия - например, бяха отцепили зона от града, където са се настанили, и там всеки минаващ трябваше да спазва техните наложени правила, жените нямаха право да ходят на кафе и някакви такива, даже си бяха създали шериатска полиция.


    ПП: Ти като един интелигентен, цивилизован арабин кажи, това нормално ли е?
    Последно редактирано от defender : 07-12-2017 на 14:52

  13. #2213
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Аз лично цяла нощ си обикалям с приятелите из София и досега нищо не се е случило , говоря ти за центъра по-конкретно.
    Всеки трябва да си има едно наум , аз имам за всяко нещо такъв инстинкт.
    А аз лично съм чувал две истории от потърпевши мои познати момичета, който са били на косъм от изнасилване от разни амуджи посред София...
    Нямам абсолютно нищо против българските мюсюлмани, защото в 99% от случаите си съжителстват съвсем нормално с останалите хора, но камиларите, които идват се опитват да си налагат техните обичаи и закони, което не намирам за ок.

  14. #2214
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Защо бежанците мюсюлмани не искат да спазват законите на държавите, които са ги приели, а често създават зони на шериат, в които спазват някакви техни си обществени правила, но и ги налагат на местните. Имаше такива случаи във Франция, Германия, Англия - например, бяха отцепили зона от града, където са се настанили, и там всеки минаващ трябваше да спазва техните наложени правила, жените нямаха право да ходят на кафе и някакви такива, даже си бяха създали шериатска полиция.


    ПП: Ти като един интелигентен, цивилизован арабин кажи, това нормално ли е?
    Ами честно казано , ако не вредят на никого защо да не е нормално ? Дори в цивилизованите арабски държави като Дубай. Това , че дадена общност живее другаде означава че няма право да изповядва и споделя своите ценности ли ? Пък и именно заради това е в ОТЦЕПЕН от тях район да могат на спокойствие да споделят своите ценности и да не вредят на никого.

  15. #2215
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    А аз лично съм чувал две истории от потърпевши мои познати момичета, който са били на косъм от изнасилване от разни амуджи посред София...
    Нямам абсолютно нищо против българските мюсюлмани, защото в 99% от случаите си съжителстват съвсем нормално с останалите хора, но камиларите, които идват се опитват да си налагат техните обичаи и закони, което не намирам за ок.
    Добре че са се спасили , пък и скандали и побоища е имало даже и между мигранти така че никой не е застрахован , дори аз като нищо мога да се спречкам със някой мой сънародник , разбирайте го все едно българи да се сбият някъде в чужда страна където и двамата са там . Не отричам че няма откачалки било то от какъвто и да е произход

  16. #2216
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Когато според "техните вярвания и обичаи" жените са безправни и могат да ги правят, каквото си искат, не, нямат право да ги изповядват тук. Тук има едни закони и те (трябва да) важат за всички, независимо от къде са дошли и какви вярвания имат. Няма такива филми да ми дойдеш с камилата и да си основеш селище с твои правила тук. Не би трябвало и да се допускат "бежанци", които са боеспособни мъже. Едно на ръка, че са опасни и второ, че е по-добре да си стоят и да си пазят тяхната земя, вместо да идват за нашата.

  17. #2217
    C pиск да ме разберете погрешно като гледам сега България тя отдавна вече е превзета от политици , мутри мафиоти така че за терористите няма да остане място просто

  18. #2218
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Имам няколко приятели турци във фейса и забелязвам, че направо боготворят пашата Реджеп Ердоган. Луда работа.

    Сигурно очакват да възкреси османската империя.

  19. #2219
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    C pиск да ме разберете погрешно като гледам сега България тя отдавна вече е превзета от политици , мутри мафиоти така че за терористите няма да остане място просто
    Остави ти политиците и мутрите... Не става въпрос и за терористи дори... Маймуните, които идват тук просто намират за нормално да бият и насилват жени, особено „неверници”, което хич не ми харесва. Не може да дойда у вас, да насиля сестра ти, да те наритам, щото си ми се изпречил и да те нарека неадекватен, щото не ме искаш у вас...

  20. #2220
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Остави ти политиците и мутрите... Не става въпрос и за терористи дори... Маймуните, които идват тук просто намират за нормално да бият и насилват жени, особено „неверници”, което хич не ми харесва. Не може да дойда у вас, да насиля сестра ти, да те наритам, щото си ми се изпречил и да те нарека неадекватен, щото не ме искаш у вас...
    Всякакви ги има , вече съм го казвал. Ние наистина си държите на честта и хората , единни сме. Не като някой български индивиди които като стане нещо те оставят сам да се оправяш и се разбягват , и в същото време да казват че винаги ще са до теб същото е и с много работи...
    Уверявам те че сред нас може да има всякакви , но никога арабин няма да те предаде и да ти прави мръсно зад гърба , такъв ни е инстинкта просто.

  21. #2221
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Не ми обяснявай глупости. Има разлика между „арабин”, който е роден и израстнал тук и камилар, който до вчера е трепал жени с камъни на площада. Много пъти съм казвал, че нямам против българските мюсулмани, били те „турци” или „араби”. Имал съм приятели български турци, от които нищо лошо не съм видял. Ходил съм и из Родопите, където просто няма да те оставят на улицата да спиш, ако замръкнеш. Нямам против религията като такава(същата простотия като всяка религия), проблемът ми е с разбиранията и възпитанието на идващите от близкият изток.

  22. #2222
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Не ми обяснявай глупости. Има разлика между „арабин”, който е роден и израстнал тук и камилар, който до вчера е трепал жени с камъни на площада. Много пъти съм казвал, че нямам против българските мюсулмани, били те „турци” или „араби”. Имал съм приятели български турци, от които нищо лошо не съм видял. Ходил съм и из Родопите, където просто няма да те оставят на улицата да спиш, ако замръкнеш. Нямам против религията като такава(същата простотия като всяка религия), проблемът ми е с разбиранията и възпитанието на идващите от близкият изток.
    повечето атентатори са родени в ервопа и цял живот са живели там
    що се отнася до останалото аман от ервопейски лигавщини

    врага ни е пред портата ние сме тръгнали да ги толерираме
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  23. #2223
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Къде прочете да говоря за атентатори? Там е съвсем друга бира... Намират някой с лабилна психика и му промиват мозъка. Същото могат да го направят с всеки.

  24. #2224
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Не ми обяснявай глупости. Има разлика между „арабин”, който е роден и израстнал тук и камилар, който до вчера е трепал жени с камъни на площада. Много пъти съм казвал, че нямам против българските мюсулмани, били те „турци” или „араби”. Имал съм приятели български турци, от които нищо лошо не съм видял. Ходил съм и из Родопите, където просто няма да те оставят на улицата да спиш, ако замръкнеш. Нямам против религията като такава(същата простотия като всяка религия), проблемът ми е с разбиранията и възпитанието на идващите от близкият изток.
    С моето семейство сме от арабска държава , цял живот сме живели там. Аз също спадам към "камиларите" в България сме от 2013 и мога да кажа че бързо научих български , само акцента ми е по-различен като го говоря. Затова се дразня като всеки втори непознат ме запита: -" ама ти защо говориш така странно "

  25. #2225
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Ами честно казано , ако не вредят на никого защо да не е нормално ?
    Ако не спазват законите и правата на човека в държавата в която пребивават - тогава не е нормално!
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Това , че дадена общност живее другаде означава че няма право да изповядва и споделя своите ценности ли ?
    Дотолкова доколкото не нарушава законите, правата и интересите на местното население!
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Пък и именно заради това е в ОТЦЕПЕН от тях район да могат на спокойствие да споделят своите ценности и да не вредят на никого.
    "Отцепване" на район в/от друга държава е завзвемане! Не можеш да ходиш в друга държава и да "отцепваш" квартали и градове! Това е равносилно на военна агресия, която следва да бъде отблъсната, а виновните наказани/депортирани! Всяка държава има правото да охранява границите, законите и територията си!
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Няма такива филми да ми дойдеш с камилата и да си основеш селище с твои правила тук.
    Точно така!
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ...по-добре да си стоят и да си пазят тяхната земя, вместо да идват за нашата.
    Те не бягат, а атакуват и завземат Европа!
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Сигурно очакват да възкреси османската империя.
    Ердоган точно това се опитва да прави!
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ...в България сме от 2013 и мога да кажа че бързо научих български , само акцента ми е по-различен като го говоря.
    Поздравления и уважение ! Пишеш доста правилно и почти без грешки - много по-добре от доста българи!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си