.
Затворена тема
Страница 73 от 95 ПървиПърви ... 236369707172737475767783 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 801 до 1 825 от общо 2365
  1. #1801

  2. #1802
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Гледам по НОВА, един 23-годишен идиот и наркоман от Враца... Той каза, че всички млади от града се друсали. Това било мода!"

  3. #1803
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Гледам по НОВА, един 23-годишен идиот и наркоман от Враца... Той каза, че всички млади от града се друсали. Това било мода!"
    Това и аз го гледах - там като нямат работа, какво да правят хората ?!
    Правел си наркотици за да "изкара зимата" ! И защо да дава пари на дилърите, като можел и сам да си прави ! Човекът решил да спести някой лев и да си направи зимнина .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #1804
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Гледам по НОВА, един 23-годишен идиот и наркоман от Враца... Той каза, че всички млади от града се друсали. Това било мода!"
    тая мода при тях продължава от 20 години

  5. #1805
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Франция, се превръща в мохамедано-ислямистки катун. Кафенета и публични места, недостъпни за жени ("за тяхно добро").
    "Ние правим нещата така, както ги правим в нашите държави" - отговарят те.
    Ще видите репортаж на France24, за това какво е отношението към жените и то на 16 км. от центъра на Париж, а след него още един от Лион. (ВИДЕО)

    http://bultimes.com/shibanata-frants...-vi-vek-video/

  6. #1806
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    https://www.rt.com/news/316327-mosco...argest-europe/

    Най-голямата джамия в Европа отваря врати в Москва.


    Впрочем знаехте ли, че в Русия редовно се налага да изпращат бронирана техника че да се разправят с бунтовници на територията на руската федерация ?

    Представяте ли си на Германците да им се налагаше да пращат танкове и самолети в Берлин заради някой джихадист.

    К'ъв е изводът ? Ислямската паплач е плъзнала навсякъде - европейците се мъчат да ги интегрират : http://www.bbc.com/news/world-europe-38569428

    а руснаците им отварят джамии.
    Последно редактирано от aurissaaaaa : 01-10-2017 на 17:52

  7. #1807
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    а руснаците им отварят джамии.
    Ама все още, не съм чул да има рускини изнасилени от бежанци на площад, както в Кьолн или да не допускат рускини до кафенетата, щото са си направили в Москва мюсюлмански катун.

    Руснаците им отварят джамии, а Меркел си прави селфита с тях, ухилена съвсем противоположно на атентатите, които се случват в Германия.

    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    европейците се мъчат да ги интегрират.
    "Всеки трети гражданин на Белгия вече е с имигрантска кръв
    Всеки трети мюсюлманин в Белгия заявява, че не харесва западния начин на живот и че възприема законите на исляма като по-висши от местното законодателство."

    ПП: Ето как ги интегрират, ходи интегрирай такъв човек, по-скоро те ще интегрират европейците
    Последно редактирано от defender : 01-10-2017 на 18:52

  8. #1808
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    ауриса слага всички под общ знаменател
    иначе ще трябва да разграничи католическите свещеници
    които са известни само с пефолските си изцепки
    от православната църква
    а тва не е либерално

  9. #1809
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Ама все още, не съм чул да има рускини изнасилени от бежанци на площад, както в Кьолн или да не допускат рускини до кафенетата, щото са си направили в Москва мюсюлмански катун.
    В Русия такива неща са ежедневие, и се вършат и от етническите руснаци. Да не е нещо специално че да се раздухва ?

    В Кьол са били обарвани, а не (с извинение) чукани. Представяш го сякаш е имало сексуален акт, а реално става въпрос за долнопробно поведение.
    Не че няма случаи на изнасилени, де, но българите (и хората от балканите като цяло) са значително по-криминални от сирийците, поне на хартия.
    Последно редактирано от aurissaaaaa : 01-10-2017 на 20:07

  10. #1810
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ауриса слага всички под общ знаменател
    иначе ще трябва да разграничи католическите свещеници
    които са известни само с пефолските си изцепки
    от православната църква
    а тва не е либерално
    даже нз кво се опитваш да кажеш
    преди година-две имаше репортажи за бг манастирите и стана ясно че всичко живо там е хомосексуално и се боцкат един-друг

    мен не ми дреме - даже ме кефи идеята, че шепа хомосексуални се чукат в 'божия обител' и мятат семенна течност по свещниците дето такива като ефендера после ходят да палят свещички на тях

    хах

  11. #1811
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    мен не ми дреме - даже ме кефи идеята, че шепа хомосексуални се чукат в 'божия обител' и мятат семенна течност по свещниците дето такива като ефендера после ходят да палят свещички на тях
    Ехехехе, споко аурисе, лично съм виждал как лелките в храма чистят свещниците. Това да ти беше проблема, ама при тебе проблема с "божията обител" и екзистенциален просто, и се е вкоренил наследствено от 10 поколения назад в родата ти.
    Последно редактирано от defender : 01-10-2017 на 20:19

  12. #1812
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Аурисе, ще гласуваш ли за новата партия в дясно, ве?


    ПП: а ето го и новият народен боко
    "Динко от Ямбол готви партия"

  13. #1813
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    даже нз кво се опитваш да кажеш
    преди година-две имаше репортажи за бг манастирите и стана ясно че всичко живо там е хомосексуално и се боцкат един-друг

    мен не ми дреме - даже ме кефи идеята, че шепа хомосексуални се чукат в 'божия обител' и мятат семенна течност по свещниците дето такива като ефендера после ходят да палят свещички на тях

    хах
    нищо за педалите не съм казал, тяхна си работа, сами са отишли в манастир
    говоря за децата, които са насилвани от католически свещеници

  14. #1814
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Франция, се превръща в мохамедано-ислямистки катун. Кафенета и публични места, недостъпни за жени ("за тяхно добро").
    "Ние правим нещата така, както ги правим в нашите държави" - отговарят те.
    Ще видите репортаж на France24, за това какво е отношението към жените и то на 16 км. от центъра на Париж, а след него още един от Лион. (ВИДЕО)

    http://bultimes.com/shibanata-frants...-vi-vek-video/
    Неприятно наистина, но съм забелязала, че французите инициално имат проблем със сексизма и уважението към срещуположния пол.

  15. #1815
    най-добре темата ми да се затвори вече.

  16. #1816
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Iphigenia Виж мнението
    Неприятно наистина, но съм забелязала, че французите инициално имат проблем със сексизма и уважението към срещуположния пол.
    искаш да кажеш французойките

  17. #1817
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Джордж Сорос и метастазите на проекта „Хилари“ в Европа
    http://epicenter.bg/article/Dzhordzh...a/118374/11/33

    Валентин Вацев: Соросианската секта обяви либерален джихад срещу Тръмп
    http://epicenter.bg/article/Valentin...mp/118387/11/0

  18. #1818
    Цялата система в САЩ работи за интересите на:
    Няколко големи банки - в това число и федералната.
    Военна индустрия - продажби на оръжие.
    Добив на полезни изкопаеми.
    Дърводобив.
    Земеделски корпорации.

    Същото е разбира се и в Европа.
    Има 10 милиардера и 3 милиарда бедни.

  19. #1819
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Сума ти певци отказвали да пеят на церемонията на клетвата на Тръмп, готвят се масови протести, "обективните" медии не спират да разпространяват фалшиви новини против новоизбрания президент и т.н. и т.н. ...
    Мда, най-голямата демокрация в света показва какво се прави при загуба на демократично проведени избори, когато не е избран "правилния" кандидат на настоящата управляваща партия. .... "

  20. #1820
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Мадона щяла да взривява Белия дом. Все по-мирно и толерантно става."

    ПП: Липсват ми коментарите и интересните (понякога забавни) анализи на аурито.

  21. #1821
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Сума ти певци отказвали да пеят на церемонията на клетвата на Тръмп, готвят се масови протести, "обективните" медии не спират да разпространяват фалшиви новини против новоизбрания президент и т.н. и т.н. ...
    Мда, най-голямата демокрация в света показва какво се прави при загуба на демократично проведени избори, когато не е избран "правилния" кандидат на настоящата управляваща партия. .... "
    Че мирните масови протести и правото на глас не са ли част от ядрото на една демократична държава? Не може да си за демокрацията и същевременно да плюеш срещу принципите й.

    Не знам дали си забравил, но през 2012/13 демократично избраният парламент също премина през масови протести защото народа не беше съгласен с уж "правилния" избран глава на тогавашната управавляваща партия...

    Демокрацията за неинформирания прост човек, не е демокрация, а сюреалистично понятие. И когато множеството не е интегрирано в политиката на държавата и политката като цяло, е те такива тъпунгери ще са на един косъм разтояние от ядреният арсенал на някоя суперсила.
    Последно редактирано от Zlennox : 01-23-2017 на 10:47

  22. #1822
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Че мирните масови протести и правото на глас не са ли част от ядрото на една демократична държава?

    Не знам дали си забравил, но през 2012/13 демократично избраният парламент също премина през масови протести защото народа не беше съгласен с уж "правилния" избран глава на тогавашната управавляваща партия...

    Демокрацията за неинформирания прост човек, не е демокрация, а сюреалистично понятие. И когато множеството не е интегрирано в политиката на държавата и политката като цяло, е те такива тъпунгери ще са на един косъм разтояние от ядреният арсенал на някоя суперсила.
    Масовите протести могат да са добре организирани. Нужна е някаква провокация, а след това се използват всякакви общо вълнуващи обществото теми като се нагнетяват духовете. Слагат се опитни агенти в тълпата и разни шматки за говорители. По желание плащат на някой дезориетирани телевизионни звезди. Хвърлят няколко милиона долара. И това е. Обикновенния човек никъде не е запознат..

  23. #1823
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Че мирните масови протести и правото на глас не са ли част от ядрото на една демократична държава? Не може да си за демокрацията и същевременно да плюеш срещу принципите й.
    Чакай де, а тези хора дето сега протестират, не са ли ходили да гласуват, ако са ходили, защо протестират. Това е всъщност протест срещу демократичния избор, тва са лумпени, дето искат винаги да е на тяхното, като разглезени деца, дето вкъщи само реват, защото се имат за център на света, тва е нормално, ама за деца до 7 години.

    Тръмп още не застъпил на власт и те тръгнаха да го свалят и да го лишават от легитимност, чакай бе, това е протест срещу демокрацията, Тръмп да не е дошъл сам на власт, избрали са го другата половина от човечеството, как те изтърпяха Обама, в името на демокрацията.
    Последно редактирано от defender : 01-23-2017 на 13:27

  24. #1824
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Представяш ли си, даже в Саудитска Арабия били организирани жени протестиращи срещу Тръмп в защита на жените, в САрабия човече. Тва парите играят на всякъде. Тва е една световна мафия, прикрита зад паравана на лозунги за "любов", за да си прокарват интересите.


    ПП: Това е профанация на любовта, това са днешните либерал-протестъри, профани на "любовта".
    Последно редактирано от defender : 01-23-2017 на 13:38

  25. #1825
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Обясни ти се, че демокрация не означава власт на простака / мнозинството. И на теб ти препоръчвам да прочетеш републиката на платон. Почва да ми става неудобно да препращам към едни и съща книга всеки срещнат, но е потресаващо колко склопено са възприятията на хората.

    Съединените щати са република, която е съставена така, че властта да е в бизнес елита, а не в масите. Бих поспорил, че именно глобализацията доведе до затъването на американското общество, и че някой като Тръмп действително би могъл да го съживи. Имаше и период, в който смятах, че ще е по-добрият избор на фона на Хилари.

    Ще ми се демократите да бяха разяснили на света, че е дупе и гащи със северноазиатските фашисти преди изборите, вместо да съчиняват всевъзможни глупости, които в крайна сметка да му вдигат рейтинга.

    Тва парите играят на всякъде. Тва е една световна мафия, прикрита зад паравана на лозунги за "любов", за да си прокарват интересите.
    Тая "мафия" е поне на 2500 години. Прочети Републиката

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си