.
Затворена тема
Страница 94 от 95 ПървиПърви ... 4484909192939495 ПоследнаПърви
Резултати от 2 326 до 2 350 от общо 2365
  1. #2326
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Намери ми един източник първа ръка, който да доказва Холокоста - документ с подписа на Хитлер, реч в която да казва че ще избие евреите. И не, уикипедия не се брои. И не, свидетелски показания не се броят. И не, снимки с трупове не се броят. Хохохохохо.За всичко което извадиш, мога да намеря 10 пъти повече в подкрепа на противното. Естествено, без да съм бил там не мога да потвърдя нищо. Затова и като цяло избягвам да влизам в исторически спорове. Това на което що годе мога да се доверя е това което виждам със собствените си очи, а именно неподправената хитлеристка пропаганда под формата на речи, филми и статии. И мога да видя еврейската пропаганда, която сега навсякъде ме заобикаля.
    https://www.youtube.com/watch?v=p5h9jBww7Es

    Напълно те разбирам, трудно е да оспорваш исторически факти, още по-трудно е да се опитваш да оборваш всеизвестни истини.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #2327
    Искам темата да се заключи.

  3. #2328
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    https://www.youtube.com/watch?v=p5h9jBww7Es

    Напълно те разбирам, трудно е да оспорваш исторически факти, още по-трудно е да се опитваш да оборваш всеизвестни истини.
    Унищожение на еврейството в Европа = физическо изтребление на евреите? Ти сериозно ли?
    Правиш ли разлика между евреи и еврейство?
    Хитлер унищожава еврейството в Европа много преди 44-та, за когато се твърди че е започнал холивудкоста. Всъщност плана е бил да се изселят на о. Мадагаскар :d А иначе, много евреи са напуснали Германия преди ВСВ при това напълно законно - ако плана му е бил да ги унищожи, защо му е да ги пуска?
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 09-20-2017 на 20:43

  4. #2329
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Унищожение на еврейството в Европа = физическо изтребление на евреите? Ти сериозно ли?
    Много слабо тролиш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #2330
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Унищожение на еврейството в Европа = физическо изтребление на евреите? Ти сериозно ли?
    Хитлер е убивал. Нищо освен смърт постигнал.

  6. #2331
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Много слабо тролиш.
    Изобщо не троля. Ако знаеше в какво се състои световното еврейство, щеше да ти станя ясно че то съвсем не се отнася толкова до обикновенните евреи в гетата, а до политическата хегемония на евреите в западните демокрации. Това е еврейството. Премахването му се състои в изселването на евреи или поставянето им в трудови лагери.

  7. #2332
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Изобщо не троля. Ако знаеше в какво се състои световното еврейство, щеше да ти станя ясно че то съвсем не се отнася толкова до обикновенните евреи в гетата, а до политическата хегемония на евреите в западните демокрации. Това е еврейството. Премахването му се състои в изселването на евреи или поставянето им в трудови лагери.
    Тогава ти се превръщаш същото чудовище.

  8. #2333
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Тогава ти се превръщаш същото чудовище.
    Тихо, куче.

  9. #2334
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    На такива като доктора каквито и факти да им представиш, винаги ще намерят довод да ги отхвърлят. Ако му кажеш, че има документирани две речи на Химлер, в които открито говори за изтребление на евреите, сигурно ще каже, че са фалшифицирани, че Хитлер няма нищо общо с това и каквото още му хрумне.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  10. #2335
    Като си толкова умен. Кажи ми от къде се пръкват нашите групировки и защо мафиотите, дори в Камбоджа се избиват с войни за власт и пари? Не са ти виновни евреите.. Трябва да има диалог и разбирателство. Повтаряш стари грешки. Днес има оръжия, които при подобни сценарии биха погубили човечеството. Глупаче.

  11. #2336
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    сатана е просто един психично болен идиот нищо повече
    разправя за войни и тн а даже не знае какво е война
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #2337
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Изобщо не троля. Ако знаеше в какво се състои световното еврейство, щеше да ти станя ясно че то съвсем не се отнася толкова до обикновенните евреи в гетата, а до политическата хегемония на евреите в западните демокрации. Това е еврейството. Премахването му се състои в изселването на евреи или поставянето им в трудови лагери.
    Евреийна Фроид трябваше да бъде изселен преди да нарече религията опиум и да се появят хипитата.

    Докторе, прекалена важност и мощ им предаваш на тези евреи. Демек с това, че искаш да ги изселиш, всъщност така голямо признание за тяхната интелектуална сила им правиш.

    Погледни ауриса, някакво малко безащитно, наплашено еврейче, дето само му се привиждат демоните на фашизмът отвсякъде. Направо трябва го оплачим и съжяляваме.
    Последно редактирано от defender : 09-20-2017 на 21:23

  13. #2338
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o..._pseudoscience



    Сигурно хората, преживели Холокоста, си измисляли ей така за кеф.

    Next step: Flat Earth Society.
    Самата история е псевдо наука. Победителите затриват неудобните им източници и след това си плетат пропагандата както им е удобно. В резултат на това цели народи, включително и нашият, не си знаят историята и биват лесно манипулирани и тласкани от една крайност в друга и се лутат с години, като накрая изгубват националната си идентичност. Холокоста е доста противоречива тема. А на теб трола ти се получава, отговорих.

  14. #2339
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Изобщо не троля. Ако знаеше в какво се състои световното еврейство, щеше да ти станя ясно че то съвсем не се отнася толкова до обикновенните евреи в гетата, а до политическата хегемония на евреите в западните демокрации. Това е еврейството. Премахването му се състои в изселването на евреи или поставянето им в трудови лагери.
    искаш ли да докаже че майката на Иванчо е девствена?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #2340
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Самата история е псевдо наука. Победителите затриват неудобните им източници и след това си плетат пропагандата както им е удобно. В резултат на това цели народи, включително и нашият, не си знаят историята и биват лесно манипулирани и тласкани от една крайност в друга и се лутат с години, като накрая изгубват националната си идентичност. Холокоста е доста противоречива тема. А на теб трола ти се получава, отговорих.
    Темата за меритокрацията не беше трол, дори ти не може да си чак толкова заблуден.

    Да, нашият народ не си знае историята, за това си прав. За Holocaust denial-а: прочети книга или две. За препоръчване от съвременници на Хитлер.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  16. #2341
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    На такива като доктора каквито и факти да им представиш, винаги ще намерят довод да ги отхвърлят. Ако му кажеш, че има документирани две речи на Химлер, в които открито говори за изтребление на евреите, сигурно ще каже, че са фалшифицирани, че Хитлер няма нищо общо с това и каквото още му хрумне.
    На тоя етап съвсем не ми пука дали са умрели 6 газилиона чифути, така че не виждам накъде биеш. За мен е все едно дали холокоста е истина - за вас явно не е. Евреите са раса от особенно опасни дегенерати, изгонени от всяка една страна която са обитавали. Бих казал даже, че съжалявам че Холокоста не се е осъществил. Но е разбираемо - защо му е на Хитлер да хаби толкова ресурси за геноцид във военно време, когато същите тия евреи могат да правят части за танкове и т.н.

  17. #2342
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Темата за меритокрацията не беше трол, дори ти не може да си чак толкова заблуден.

    Да, нашият народ не си знае историята, за това си прав. За Holocaust denial-а: прочети книга или две. За препоръчване от съвременници на Хитлер.
    Никъде не съм споменавал темата за меритокрацията.
    >прочети книга или две
    >не казва кои

    И точно това имам предвид - за Холокоста има доста материали и са в двете крайности - едните поддържат тезата, че Холокост не е имало, а другите поддържат общо приетата теза, че 6 млн евреи са избити. За мен лично няма значение, нищо не мога да докажа и тези спорове за исторически събития са непродуктивни.

  18. #2343
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, прекалена важност и мощ им предаваш на тези евреи. Демек с това, че искаш да ги изселиш, всъщност така голямо признание за тяхната интелектуална сила им правиш.
    Да подцениш противника си е голяма грешка. И как да не им признавам интелектуалната сила, след като доста от най-видните интелектуалци са евреи и като цяло Израел е с доста висок среден коефициент на интелигентност.

  19. #2344
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Никъде не съм споменавал темата за меритокрацията.
    >прочети книга или две
    >не казва кои

    И точно това имам предвид - за Холокоста има доста материали и са в двете крайности - едните поддържат тезата, че Холокост не е имало, а другите поддържат общо приетата теза, че 6 млн евреи са избити. За мен лично няма значение, нищо не мога да докажа и тези спорове за исторически събития са непродуктивни.
    Точен коментар. И все пак, абстрахирайки се от всякакви исторически факти, малко е странно, че тия от едната крайност влизат в затвора.

  20. #2345
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    искаш ли да докаже че майката на Иванчо е девствена?
    Искам да ми докажеш, че си малоумен. Едва ли ще е проблем.

  21. #2346
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    След този разгорещен разговор и показен рецитал на докторчето всички еврейски спътници в околеземна орбита вече са насочили GPS-антените си към Плевен. хахха

  22. #2347
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    След този разгорещен разговор и показен рецитал на докторчето всички еврейски спътници в околеземна орбита вече са насочили GPS-антените си към Плевен. хахха
    Форумът се чете от 2000 човека всеки момент. Така че си прав.

  23. #2348
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Никъде не съм споменавал темата за меритокрацията.
    >прочети книга или две
    >не казва кои

    И точно това имам предвид - за Холокоста има доста материали и са в двете крайности - едните поддържат тезата, че Холокост не е имало, а другите поддържат общо приетата теза, че 6 млн евреи са избити. За мен лично няма значение, нищо не мога да докажа и тези спорове за исторически събития са непродуктивни.
    Започни от Виктор Франкъл и нека обсъдим въпроса отново.

    Добре, историята е твърде необективна за теб, отивай да решаваш задачи.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #2349
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    След този разгорещен разговор и показен рецитал на докторчето всички еврейски спътници в околеземна орбита вече са насочили GPS-антените си към Плевен. хахха
    В Русия съм, в Русия съм...

  25. #2350
    Моля темата да бъде затворена.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си