.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    b0tyy
    Guest

    Гаджето ми изневерява

    Здравейте.Търсех в интернет и търсех из тукашната литература за някакви подобни ситуации, но за жалост не отрих.Затова реших да напиша тази тема.
    От 3 месеца близо сме с приятелката ми,тя е по-малка от мен с 4 години.Може би да не фатално голяма разликата, но тя е на 15, а аз на 19.Запознахме се на село, там излизахме и с общи познати се запознахме и се събрахме.Аз никога до се не бях бил с толкова по-малко от мен момиче.Добре вървяха нещата до сега, като изключим някой малко изключения, като например когато я накарам да излезем заедно само двамата тя не искаше да сме на кафе например(както съм правил с досегашните си приятелки.Или да сме повече време заедно поради незнайна причина, мислех си че като е по-малка и се срамува от другите, когато вървим по улицата хванати за ръце аз изглеждам като нейн батко.Но както и да така един нейн връстник (брат на моя най-добър приятел) ми разказа как тя ходела в училището на бившия й.Така тя не само тогава се е виждала с него, но и друг път.И аз съм забелязвал, но не ми е правило впечатление.Но сега ме накара да се замисля.Постоянно ми говори, че аз съм я бил лъгал и съм си имал други момичета освен нея.Аз си казах още в началото, че няма да съм с други освен нея или дори да имам поне да не я лъжа и да и кажа навреме.Но какво стана, точно обратното...Факти който потвърждават подозренията, са че не ми дава паролата си от фейсбук, като й искам телефона тя постоянно гледа какво правя и не ми дава да го гледам без нейния надзор.
    Приятели моля ви помогнете, дайте съвети, някой който е изпадал в подобна ситуация да сподели мнение или каквото и да било, всичко ще ми е от полза.Аз ще пътувам за морето на работа и ще сме разделени така или иначе, но въпроса ми е дали да се разделяме или не...Казвам ви "приятели" защото тези който са ми били "приятели" са знаели за това, но не са ми казали нищо, а вие нито ме знаете нито нищо а съм сигурен, че ще ми помогнете някак си.
    Благодаря ви предварително
    Антонио

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    378
    Значи брат, за мен , разликата в годините ви е прекалеено голяма (точно в тази възраст) Не знам дали наистина ти изневерява , няма как да си сигурен , но знай , че лапешки номера със сигурност ще има предвид възрастта и , и това ,че няма опит и не знае как да се държи. Трябва просто да седнете 2-мата и да си поговорите хубаво, за да се разберете какво ще правите. Кажи и тва което чувстваш и мислиш , накарай я да направи същото , без да се оставяш да ти върти някакви извинения,оправдания,измък ванки! Притисни я и се разберете. Не мога точно да ти кажа как да действаш предвид това,че е малка и не се знае дали е (малка и влюбена в теб) за краткото време през което ходите или ще си каже , той отива на море , ще ми изневери , няма смисъл За паролата във фейсбук не е фактор да ти кажа честно - независимо дали крие нещо или не , някои просто предпочитат да не го правят + Това което казваш, за вашата връзка и държанието между вас , за съжаление не виждам смисъл да таиш надежди.

  3. #3
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Годините не са фактор. Аз и приятелят ми имаме 7 години разлика, а аз нямам 18. Ще кажете "лапешка работа". До човек си опира, не до години. Няма как да ти помогна, освен да ти кажа да се ориентираш към вратата. Т.е. да я зарязваш. На 19 години си, няма да позволяваш на няква пикла да те шантажира. Съдейки по разказа ти, съм 100% сигурна, че ти изневерява. Но предвид, че не иска да излиза с теб на публични места, е вероятно да изневерява на друг с теб. Каквато и да е ситуацията, бий си камшика.

  4. #4
    anonymous708973
    Guest
    Разделете се, не я обиждай, не я карай да признава нищо, просто й кажи, че възрастовата разлика ви се отразява на възприятията и я пускай да си ходи.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    ебе и се
    и да се разделите и да не се все тая
    /отвращават ме такива неща от сорта на даване на пароли и проверяване на телефони
    не самото действие а на който му е хрумнало да го прави

  6. #6
    А какъв е проблема с това за паролата за фейсбук?Има си лично пространство.
    Ей затова не ви вървят връзките,щото си искате паролите,а не си давате възможност да предизвикате един у друг доверие.
    (За другото съм съгласна, че може да ти изневерява, но това за фейсбука не е фактор.)

  7. #7
    Т'ва с тея пароли са детски глупости. Иначе, заеби я тая.

  8. #8
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от lovelemons97 Виж мнението
    А какъв е проблема с това за паролата за фейсбук?Има си лично пространство.
    Ей затова не ви вървят връзките,щото си искате паролите,а не си давате възможност да предизвикате един у друг доверие.
    (За другото съм съгласна, че може да ти изневерява, но това за фейсбука не е фактор.)
    Не, не ви вървят, щото имате безумна представа за лично пространство.
    Не им вървели, щото си искали паролите, мда бе. На хората в нормална, зряла връзка не им се налага панически да бързат да си изключат фейсбука от компютъра на гаджето, щото току-виж прочел нещо. Да чете. Хубаво, че "личното ми пространство" не е рамкирано от фейксбук/скайп/уоцапп етц.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    вечно неразбралата пинкпан7ер

  10. #10
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Вържи я за 4 коня и я разчекни ! Ако това ти се струва прекалено, просто може да я оставиш и да си търсиш късмета. Не знам като цяло какво правиш с с 15г. аз лично не си представям какво би ми дало момиче на тая възраст дето е тя, ама аз съм и по-дърт вече.

    Иначе аз пароли никога не съм давал на когото и да било. Ако съм логнат някъде да гледа колкото си иска, да си играе на телефона и т.н. но няма как да ми каже "дай ми паролата за ФБ"

  11. #11
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Това с паролите и телефона е толкова досадно....

    Никое момиче не обича да и се рови все пак трябва лично пространство иначе от това което ми каза 100% ти изневерява не се занимавай

  12. #12
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Разделете се, не я обиждай, не я карай да признава нищо, просто й кажи, че възрастовата разлика ви се отразява на възприятията и я пускай да си ходи.
    Да замаже истината за да може следващия път тя да не си вземе поука от това?

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Не, не ви вървят, щото имате безумна представа за лично пространство.
    Не им вървели, щото си искали паролите, мда бе. На хората в нормална, зряла връзка не им се налага панически да бързат да си изключат фейсбука от компютъра на гаджето, щото току-виж прочел нещо. Да чете. Хубаво, че "личното ми пространство" не е рамкирано от фейксбук/скайп/уоцапп етц.
    Като не ви е рамкирано личното пространство във фейсбук защо тогава си разменяте паролите?Защо се съмнявате, че ви изневеряват, само щото не са ви дали паролата си? Мойта представа била безумна...

  14. #14
    anonymous708973
    Guest
    Това ти казвам - личното ми пространство е много повече от това какво и с кого пиша във фейсбук, нищо не си разбрала от поста ми. Аз съмнения в изневяра нямам, нито в мен някой се съмнява - най-малкото поради причината, че и двамата сме достатъчно умни и ако тръгнем да си изневеряваме, няма да използваме фейсбук за целта.

    Това, което исках да кажа, е, че "няма да ти дам паролата, щото това ми е личното пространство и не те интересува с кого си пиша" е безумно тъпо. Да ти искат паролата също е тъпо, особено пък с мотив "искам да видя, че не ми изневеряваш" - бих се смяла с глас и би ме обидило малко, написах по-горе защо. Но все пак бих си я дала - това ми е най-близкият човек, може да чете каквото прецени за добре.

  15. #15
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Ако ми няма доверие и мисли, че ще и дам паролата във ФБ за да се опитва да упражнява какъвто и да било контрол върху това с кой и какво си пиша, то по-добре да си стяга багажите.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Ако ми няма доверие и мисли, че ще и дам паролата във ФБ за да се опитва да упражнява какъвто и да било контрол върху това с кой и какво си пиша, то по-добре да си стяга багажите.
    Това щях да напиша като отговор.

  17. #17
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Но все пак бих си я дала - това ми е най-близкият човек, може да чете каквото прецени за добре.
    Ти семейство нямаш ли, че някъв тъпкач го смяташ за най-близък ?

  18. #18
    Идеята да го пребиеш онзи ми звучи най-добре, не си и помисляй да оставяш нещата така, той утре така може да реши и да съсипва други връзки и през цялото време ще му е кеф. Взимай палката, метален бокс , и там каквото намериш , но да не е смъртоносно! И го изкърти от бой! На твое място , това бих направил. ЖЕСТОКО го пребий , не го оставяй да си поеме въздух. Пък ако е по-силен от теб , гледай да го издебнеш в гръб.

  19. #19
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Зарежи я и ходи търси нови в дискотеките по студентски.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Да замаже истината за да може следващия път тя да не си вземе поука от това?
    100 % имаш право! Чак се изнервям , когато прочета подобни теми. Такъв бой заслужават хора като онзи.

  21. #21
    Работата не е там , че му е изневерила.
    Той се чувства зле , защото обича приятелката си и онзи от нейното училище е знаел , че тя е обвързана и въпреки това я кара да изневерява?
    Дано си разбрал какво искам да кажа.

  22. #22
    Banned
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от 女性の目 Виж мнението
    100 % имаш право! Чак се изнервям , когато прочета подобни теми. Такъв бой заслужават хора като онзи.
    Хехе, бой, за неква проста путка. Ти сигурно би се сбил и с куче за кучешката му храна.
    Последно редактирано от fuckdotnet : 09-13-2015 на 08:38

  23. #23
    Кефи ме начина ти на мислене.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си