.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    КPOP фенове???

    Здравейте! От 4 години съм свързана с Кпопа и мисля, че ще е до живот!!!
    Обожавам ЕХО BTS и SNSD ( най-много )! Никой, от тези които познавам, не слуша
    Кпоп. Така че, можем
    тук да си пишем и да се запознаем :Д:Д Споделете любимата си глупа. От кога
    слушате кпоп?

  2. #2
    Здравей. От 5 години слушам Kpop и Jrock. Мисля, че ще са един от жанровете които няма да ми омръзнат, нищо че тази година не слушам нови парчета, а предимно тези които знам.
    От женските Kpop групи са ми любими: f(x), SNSD и 2ne1 и още...
    От мъжките: Beast, Big Bang, 2pm/2am и още...
    И тъй като темата е отворена за Kpop ще оставя Jrock-а за друга.
    *смрък* съмнявам, се че тук има такива фенове... и сигурно ще сме единствените будали
    "The largest force is the faith."

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от elderlydragon Виж мнението
    Здравей. От 5 години слушам Kpop и Jrock. Мисля, че ще са един от жанровете които няма да ми омръзнат, нищо че тази година не слушам нови парчета, а предимно тези които знам.
    От женските Kpop групи са ми любими: f(x), SNSD и 2ne1 и още...
    От мъжките: Beast, Big Bang, 2pm/2am и още...
    И тъй като темата е отворена за Kpop ще оставя Jrock-а за друга.
    *смрък* съмнявам, се че тук има такива фенове... и сигурно ще сме единствените будали
    Хаха, и аз предполагам, че сме малко на брой все още. Но просто реших да питам :д:Д Аз също от 4 /5 години слушам този тип музика. Обожавам ги, сега съм се запалила по Red Velvet

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от elderlydragon Виж мнението
    Здравей. От 5 години слушам Kpop и Jrock. Мисля, че ще са един от жанровете които няма да ми омръзнат, нищо че тази година не слушам нови парчета, а предимно тези които знам.
    От женските Kpop групи са ми любими: f(x), SNSD и 2ne1 и още...
    От мъжките: Beast, Big Bang, 2pm/2am и още...
    И тъй като темата е отворена за Kpop ще оставя Jrock-а за друга.
    *смрък* съмнявам, се че тук има такива фенове... и сигурно ще сме единствените будали
    Хаха, и аз предполагам, че сме малко на брой все още. Но просто реших да питам :д:Д Аз също от 4 /5 години слушам този тип музика. Обожавам ги, сега съм се запалила по Red Velvet Чакай сега видях, с тебе не си ли пишехме лични съобщения до преди няколко часа

  5. #5
    Музиката е интересна като цяло. Хореографията е на ужасно голямо ниво. Не е като да ти пуснат няколко момичета да си тръскат задниците (и това трябва да се води танц?). И наистна има много свежи и хубави песни. А и всяка група си има различен имидж. Аз тези Red Velvet не съм ги слушал, може да ги видя... Ааа не знам, аз си писах с едно човече, но май му стана скучно. :\
    "The largest force is the faith."

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от elderlydragon Виж мнението
    Музиката е интересна като цяло. Хореографията е на ужасно голямо ниво. Не е като да ти пуснат няколко момичета да си тръскат задниците (и това трябва да се води танц?). И наистна има много свежи и хубави песни. А и всяка група си има различен имидж. Аз тези Red Velvet не съм ги слушал, може да ги видя... Ааа не знам, аз си писах с едно човече, но май му стана скучно. :\
    Аз съм това Човече , бе. Погледни съобщенията и сравни имената

  7. #7
    И не, не ми е станало скучно ; дд с тия лични съобщения е сложно . Писах ти нещо там ама дали се е пратило изобщо нямам представа.

  8. #8
    Нищо, нямам пратено. Тия лични са се скарали с мен.
    "The largest force is the faith."

  9. #9
    сестра ми слуша...

  10. #10
    В момента слушам cross gene - play with me. BigBang e любимата ми група.Като цяло симпатизирам на Hyuna, Hyolin, Hyunseung. Има и доста други групи които слушам често - topp dogg, goldmund, mad clown, monsta x... Също така танцувам танци в този стил.Съвсем любителски си се занимавам, доставя ми удоволствие и лесно запомням.Ммм..ако има такива от София, на които им се занимава с кпоп танци, предлагам ако има желаещи да се съберем по някакъв начин (леко наивно звучи, но все пак ако има още наивни като мен) Защо не.
    Последно редактирано от Bao : 09-19-2015 на 17:05

  11. #11
    Жалко, бих се навил, ако не бе пустата му София... Защо всички трябва да са от там... И защо всичко интересно трябва да е там... Ало, София-та, защо ми правиш живота тоооолкова тъжен и да не съм от там, че да ви посещавам евентите и да се запознавам с яки хора?

    Ох, Big Bang наистина са много яка група и си заслужават вниманието, от поне всеки Kpop фен... е не насилвам никой да ги слуша, все пак всеки си има интереси.

    Интересно ми е да те видя как танцуваш? И дали си танцувала в някоя друга група... все пак търсиш си хора, но там има много. XD

    И до колкто знам, по Софията има поне 1-2 и може би повече групи които танцуват. Гледах една на отварянето(или завършването) на тазгодишния Анивенчър които танцуваха като Big Bang и само ако камерата имаше по-добър фокус и резолюция можеш да видиш разликата... иначе бяха яки (да гледам на клипче)....
    "The largest force is the faith."

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Bao Виж мнението
    В момента слушам cross gene - play with me. BigBang e любимата ми група.Като цяло симпатизирам на Hyuna, Hyolin, Hyunseung. Има и доста други групи които слушам често - topp dogg, goldmund, mad clown, monsta x... Също така танцувам танци в този стил.Съвсем любителски си се занимавам, доставя ми удоволствие и лесно запомням.Ммм..ако има такива от София, на които им се занимава с кпоп танци, предлагам ако има желаещи да се съберем по някакъв начин (леко наивно звучи, но все пак ако има още наивни като мен) Защо не.
    Да, звучи забавно! :Д:Д Ако е възможно да се осъществи, защо пък не

  13. #13
    Относно групите..да, запозната съм, че ги има.Повече от 1-2 са, но не ми се получават нещата в тази посока.Желанието го имам, даже от 3 месеца и повече чакам едно момиче.Беше ми казала че ще ме вземе при тях.Ясно е че няма да стане Та аз досега нямам цял танц, който да съм научила-- все ще е част или припев И да, може да се осъществи стига да ги има хората.
    Последно редактирано от Bao : 09-20-2015 на 00:56

  14. #14
    И на мен ми се иска да се съберем, да си станем групичка. Да танцуваме кпоп танци. Ще е супер якото. Сама не ми се получава ученето. ;дд

  15. #15
    Слушам кпоп от няколко години.. :Д Любимите ми групи са EXO, BTS, Seventeen, Big Bang и още много... :ДДД А от момичешките групи любима ми е Blackpink.. <3
    No rain - no flowers.. ❀❀

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си