.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: стромба

  1. #1

    стромба

    Да питам добре ли ще е да се взима един цикъл стромба на хора от 60 до 90 килограма и височина от 175см до 185см и на възраст от 14 до 16 години.Благодаря предварително!
    Последно редактирано от kompot94 : 05-29-2015 на 21:10

  2. #2
    1во - не , 2ро - не и 3то - не ,защото:

    Т'ва е лапе закво му е анаболен стероид, като метаболизма му е луд все още .. смисъл какъв е смисъла?
    Стромбата сама по себе си е много слаба .. отново пак, какъв е смисъла? Комбинира се или с тестостерон или с анавар , зависи от целите , а пък и едно 14-16 дете не вярвам да има парите за свестен 6-8 седмичен цикъл.. не ,че както казах му е нужен. М/у ако ще се взима с тесторон тая стромба г/д ок.. Ако ще се мъчиш да чистиш с нея и ако не си на нисък % бф вече.. с тоя 1 цикъл.. файда голяма - няма. (да вметна и тва тука към по горните НЕ-та)
    И в края на крайщата говорим за орални боклуци пак най вероятно........ Та,да не четете пълни тъпотии в нета и да пробвате квото ви падне, много сте малки и сте далеч от естествения си "лимит" ,че да се чудите аджаба кво да вземете......

    Окончателен отговор => Не,не е добре.


    So much typing for 1 troll.. QQ.
    Последно редактирано от Slarc3 : 05-29-2015 на 22:00

  3. #3
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    i feel ya, brah


    oral - not so useful

    Истината е в инжекциите. + че всеки 2ри балък иска да си вземе стромба, за да се "нацепи" и затова всеки втори балък е пълен боклук, мисли си че знае нещо и се прави на разбирач и се опитва да развали чуждите животи насърчавайки употребата на стероиди. *

    *disclaimer: ако си top level или above average атлет, тогава да, стероидите са ти нужни, за да ставаш по-добър в спорта, за average joe-то са напълно безполезни.
    Просто казано мое мнение: ако тренировката ти е под 15 серии, не си готов за зоба.

  4. #4
    Момчета да попитам като по неграмотен, след тези добавки ефектът постепенно не намалява ли? Чувал съм че стероидите ти дават напредък за кратко време. Също така приема на тестостерон не вреди ли на нормалното отделяне след циктла? Сещам се за едноощ момче което вкара анаболи в един спортен лагер и след 20тина дни нищо не му личеше. Изобщо защо непрофесионални атлети се насочват към стероиди, анаболи и тестостерон? Не мисля че са безвредни.
    Последно редактирано от mladeja : 05-30-2015 на 08:59

  5. #5
    ^това НЕ са добавки (суплементи) , а СА м-е-д-и-к-а-м-е-н-т-и (хапой , хапове, хапчета , инджекции 'кат тея в аптеката дет' си ги зима баба ти за сърцетуп-а) и работят на ХОРМОНАЛНО ниво. Никак НЕ са безвредни за което са нужни сумати протектори и т.н.(и изключително правилни дози) и както горе се споменава те биват използвани от професионални атлети , иначе смисъл нулев. По много начини може да си shutdown-неш нормалните нива на тесто, дори и с толкова прехвалената "лека" стромба, особено цикъл само със стромба може да го shutнеш. Друг е въпроса ,че мн лапета си мислят,че нищо няма да им стане от малко стромбичка и анаварче и бухат и очакват резултати , ама накрая нищо не праят, щот' ги мързи..

    Няма магически резултати от хапове.. преди време се говореше за клен-а(кленбутерол , лекарство за астматици, термогенно е (сиреч дига ти температурата).. 1 куп хора се втурнаха да чистят с него щот' е евтино(3,90лв. май..) и единственото, което си докараха беше трипер и температура.. мога и да тръгна да обяснявам защо , ама ще има да пиша още 50 реда) Накрая се оказа,че клен-а в медикаментното си състояние е безполезен в тая насока.. ама още има хора дет' си мислят,че ще им свърши работа.. та ,да анаболите са медикаменти и са за професионални атлети стигнали натуралния си "макс" така да се каже


    Feed le trolls part 2.
    Последно редактирано от Slarc3 : 05-30-2015 на 11:40

  6. #6
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    а и да не забравяме, че качествения анавар е мнол скъп, ама мнол и това което се продава масово не може да стъпи на малкия пръст на оргиналнуту


    А добавките и ефекта им. Това е храна. Толкова е просто. Съставки, извлечени от храна, наблъскани в кутия под формата на прах, просто защото така е най-лесно. Защо се приемат? Главно защото когато тренираш тялото ти се нуждае повече от някои неща - например аминокиселини, затова и се пият аминокиселини / няма да говорим защо специално/. Или примерно магнезий за схващането на мускулите и крампите и комбинацията му с цинк за стимулация на производството на тестостерон. Или пък приема на креатин, който едва ли не веднага те прави малко по-добър поради една или друга причина, но не можеш да си го набавиш "натурално" от храната, защото ти трябват 5 грама, за да има ефект, а в телешкото където има най-много креатин са само към 2 грама на 1кг месо, нали се сещаш че е малко тегаво да ядеш по 2кг телешко до края на живота ти?
    Вкарайте малко мисъл в тия неща, не е толкова сложно колкото са ви набили в главата, че е.

  7. #7
    виж нагоре... един след друг.. the explanation is real

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Да, добре ще е, ако искаш да не си човек после. Станозолол на ранна възраст би могъл да доведе до увреждания по черния дроб и половата система. Ще си нацепен и после може би би съжалявал. На тези години недей.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    а и да не забравяме, че качествения анавар е мнол скъп, ама мнол и това което се продава масово не може да стъпи на малкия пръст на оргиналнуту


    А добавките и ефекта им. Това е храна. Толкова е просто. Съставки, извлечени от храна, наблъскани в кутия под формата на прах, просто защото така е най-лесно. Защо се приемат? Главно защото когато тренираш тялото ти се нуждае повече от някои неща - например аминокиселини, затова и се пият аминокиселини / няма да говорим защо специално/. Или примерно магнезий за схващането на мускулите и крампите и комбинацията му с цинк за стимулация на производството на тестостерон. Или пък приема на креатин, който едва ли не веднага те прави малко по-добър поради една или друга причина, но не можеш да си го набавиш "натурално" от храната, защото ти трябват 5 грама, за да има ефект, а в телешкото където има най-много креатин са само към 2 грама на 1кг месо, нали се сещаш че е малко тегаво да ядеш по 2кг телешко до края на живота ти?
    Вкарайте малко мисъл в тия неща, не е толкова сложно колкото са ви набили в главата, че е.
    Rakshy, това ми е напълно ясно, и съм изчел доста за протеини, креатини, амино и разновидностите им. Използвал съм мякои ор изброените и съм извлякъл ползата и съм знаел защо и как. Просто исках малко мнение за стероидите и по хардкор продуктите, защото съм чувал най различни думи за тях. Иначе ми е ясна четтата м/у стимулирането на ХР с глутамин примерно и прякото му набавяне или други подобни примери.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    опа, моя грешка


    А иначе да, има разлика и то огромна като си на цикъл. Не е чак толкова драстична както всички си мислят, че едва ли не си на нещо, спираш го и до 3-4 часа си с 20 кг по-малко и лежанката ти е паднала с 60 кг.

    Мога да ти дам пример с един от залата, който е на метан.(мисля, че е само метан) Въпросния няма почти никаква разлика на външен вид /почти никаква защото не го следя толкова много / От гледна точка на сила просто си позволява по-големи тежести, които мисля, че и без метанчето би могъл. Мисля, че просто му дава някво самочувствие, а той си цикли от бая години

  11. #11
    Повече от фен Аватара на GoodEnough
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    314
    15 години и вече да се лепва със тежката артилерия - wow. Аз препоръчвам с тези пари да си напълниш хладилника - най - добре ще е .

  12. #12
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    стромбата е тежка артилерия?

  13. #13
    ^ Пак е анаболен стероид , дори и да е най лекия

  14. #14
    Повече от фен Аватара на GoodEnough
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    стромбата е тежка артилерия?
    Ами да тук нещата вече не са чисти.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Е да... Пак си давам мнението, че ако нямаш надежди за минимална спортна кариера и някакви амбиции да си на по-високо ниво стероидите са напълно излишни, защото на върха всички са на зоб и за да ги стигнеш и ти трябва да си... Ако си прост балък, който тренира за курвите тогава само си даваш парите за глупости.

    as simple as it gets

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си