.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    AmericaWonder
    Guest

    Идеи за оригинален подарък за най-добра приятелка?

    Здравейте ^^
    Нова съм, затова се извинявам, ако не съм направила нещо правилно. Та въпросът ми е - най-добрата ми приятелка има рожден ден октомври месец и искам да ѝ организирам нещо. Не се впечатлява лесно, но харесва идеята да я чакат с огромно плюшено мече, рози и балони пред училище. Но ми се иска да е нещо по-интересно и оригинално. Има още много време, но все пак трябва да се подготвя и финансово а и не обичам да правя нещата в последния момент. Ще стане на 16, приятелката ми. Наистина съм отворена за всякакви идеи. Ще съм благодарна ако някой предложи нещо оригинално. Благодаря предварително и Ви желая слънчев и усмихнат ден.
    Последно редактирано от AmericaWonder : 06-06-2015 на 15:48

  2. #2
    И аз имам същия проблем като твоя, но за сега са ми дошли 1/2 идейки. Според мен дали подаръка е малък или голям е без значение- важното е да е от сърце. Таа идеите са ми
    1) разбери от какво има нужда или ако си е харесала нещо- рокля, чанта и т. н.
    2) снимка/и в рамка - според мен е оригинално
    3) плюшено мече и вместо букет да й подариш 5/6 балона като на връзката на всеки балон сложиш по една ваша снимка

  3. #3
    Супер фен Аватара на sl1nceetoo
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    1 095
    Красива кутия, пълна с най- различни бонбони, предимно от тия по 2ст. - шарените :д И на дъното на кутията- прашки. Ама ние го бяхме направили за по- забвно преди години, ако искаш да е по- сантиментално може да оставиш там някакво малко талисманче, нещо, което харесва /котка, например или нещо друго, ти си я познаваш/, ако имаш повече финанси- колие или просто няколко ваши снимки в мъничък размер.

  4. #4
    Букет от бонбони, няколко балона и плюшено мече с ваша снимка, за това се сещам в момента. : )

  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Викни й стриптизьори.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си