.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Spotify

  1. #1

    Spotify

    Ползвате ли Spotify?
    Приложението е страхотно и има мобилна версия. Дори с бавен нет си върши чудесна работа. Откакто го ползвам, не ми се е налагало да тегля музика.
    За всяко прослушване изпълнителя взима някаква сума.

  2. #2

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Данита
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    300
    Имам го на телефона, но не го използвам. Разглеждала съм го само.

  4. #4
    petroff03
    Guest
    Готина програмка

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Щях и аз да го похваля, ако имах само 5 мнения и се бях регистрирал днес.

  6. #6
    От няколко седмици има много полезно въведение. На базата на това, което сте слушали, всеки понеделник излиза playlist с 30 песни, които не сте слушали до сега и са със сходно звучене на харесваната от вас музика. Има страхотни попадения! Персоналният плейлист се казва Discover Weekly.

  7. #7
    До края на годината цената за 3-месечен premium акаунт е 0,99 евро. Страхотен коледен подарък!

  8. #8

    Искам да споделя колко добра оферта е с приятели да се регистрирате за Premium Family Account - за по-малко от 16 лв. на месец могат да се абонират 6 души - или се пада по под 3 лв. на човек на месец, при което можеш да си слушаш колкото искаш без реклами, да разцъкваш песните през App-a, да си сваляш плейлисти или песни, за да не хабиш мобилен интернет..
    Безкрайно удобно е да си слушаш на воля докато отиваш към училище или университета без да търсиш песни из тракери или да хабиш супер много нет в YouTube.

    Ето и плейлистът с най-споделяни песни от България, който се обновява всеки ден - https://open.spotify.com/user/spotif...VXbJcpVBLdFV7m

    Както и един от българските плейлисти - https://open.spotify.com/user/111452...kFz2pfQKUqg41p

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си