.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 54 от общо 54
  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DeeErixon Виж мнението
    И макар че аз лично си падам повече по прозата, твоите стихове много ме впечатлиха
    Докторе, няма ли да признаеш на твоя фен, че това стихотворение, най-вероятно не е твое, че ти не си никакъв писател, а вживян, амбициозен но недоказал се в реалността психоаналитик, с единствената цел да пускаш някакви прикрити послания, да провокираш хората и да им поставяш диагнози. И че твоят фен е всъщност поредния ти шаран на въдичката.
    Последно редактирано от defender : 02-08-2017 на 21:48

  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, няма ли да признаеш на твоя фен, че това стихотворение, най-вероятно не е твое, че ти не си никакъв писател, а вживян, амбициозен но недоказал се в реалността психоаналитик, с единствената цел да пускаш някакви прикрити послания, да провокираш хората и да им поставяш диагнози. И че твоят фен е всъщност поредния ти шаран на въдичката.
    Шегобиец. Едно време псуваше, правеше се на интересен, изпадаше в пристъпи на агресия, а сега... когато почти никой не ти обръща внимание, си готов и майчиното мляко да си разкажеш, само и само да напомниш на хората за теб. Не те е грижа дори, че ще бъдеш оплют

  3. #53
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    "Моят опит показва, че надарени и талантливи хора са по-склонни да изпитват един вид депресия, наречена екзистенциална депресия."
    с подобни твърдения никога не съм била съгласна, не е нужно да си "умен", че да си депресиран
    май завиждаш, защото депресията не е живяла в теб ):

  4. #54
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    май завиждаш, защото депресията не е живяла в теб ):
    писах в темата ти а ти не ми писа
    овца

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си