.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Убийството на Георги в Борисовата градина - 20 дена без задържан извършител

    Здравейте,хора. Мислите ли,че извършителя на това злодеяние ще бъде задържан? Бяха пуснати записи от камера,заснела съмнителен младеж тичайки,който се смята за убиеца. По последни новини се смята,че той вече е напуснал България и властите го отдават на това,че не могат да го открият все още. Вие какво мислите?

  2. #2
    Нищо не мисля. Остави хората да си вършат работата. Полицията си знае работата. Така и така нищо не можем да направим.

  3. #3
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от BlauMeise Виж мнението
    Полицията си знае работата.
    Да нищо да не прави. Ако бяхме в друга държава вече престъпника да е усъден, нооо сме в България.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Неймар
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    344
    nqma i da go hvanat v balgaria e vajmojno vsi4ko

    tyka e i vazmojno myj da zabremenee

  5. #5
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    123
    Asam policai ot 9ro stolishyusno repe u i niama fanat sa obiistvoto na toia shibaniak futboluen zapalianko

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Да нищо да не прави. Ако бяхме в друга държава вече престъпника да е усъден, нооо сме в България.
    Съгласен съм. И не мога да се съглася с това,че полицията си знаела работата. Имат запис,а и самото престъпление е станало посред бял ден.

  7. #7
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Yung Armani Виж мнението
    Имат запис,а и самото престъпление е станало посред бял ден.
    Къв запис, някой си тичал, може да е гонил трамвай, да е имал среща, или който тича трепе хора
    Мога да ти обясня и как без да си виновен могат да те изкарат такъв, защото е толкова компетентна същата тая полиция.

  8. #8
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    123
    Boli me nogo sa georgi

  9. #9
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ако е случайно убийство никога няма да се разкрие. "20 дена без задържан извършител" това ми прозвуча така все едно нямаш търпение и ще се успокоиш само и само да има някой, дори и невинен.
    Също и тук не е Лондон където ако излезеш от вкъщи те засичат 100 камери. Там просто са инвестирали в това и отдавна щяха да са на вратата на бегача (почти никакъв шанс да е той извършителя, просто се хванаха за сламка и да покажат че нещо се случва). Реално без мотив, случайно убийство без свидетели... никога няма да го разкрият. Според мен ще натопят някой. В София между другото ми е направило впечатление че има много откачалки, цигани, кучета, изобщо ще си цял герой ако се прибереш след полунощ пеша вкъщи.
    Последно редактирано от LoadRunner : 06-23-2015 на 17:48

  10. #10
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    прибирал съм се пеша от студентски до Люлин редовно, всеки петък и събота, като изпиеш парите и нямаш избор, пък и изтрезняваш, на 15 толкова пиян не трябва да те виждат родителите, 2-3 часа ходене е, младите нямат спирачки

  11. #11
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    мен най- ме притесняват мастиите, в красна всеки кош си има глутница а кошовете са до входовете и са се случвали кофти случки, не можеш след 10 да излезеш сам да си вземеш нещо от нон стопа
    другият вариант е леко въоръжение
    квото го има в софия никъде го няма

  12. #12
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Кучетата са зле, нападат в гръб, не го правят в лице и няма как да се предпазиш, колко са ме хапали и го правят сякаш нищо не е. Минава покрай мен, захапва ме и си отминава спокойно.

  13. #13
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    123
    Sahapi go i ti

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Да нищо да не прави. Ако бяхме в друга държава вече престъпника да е усъден, нооо сме в България.
    Да не мислиш, че в другите държави винаги ги хващат...

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Нови СНИМКИ на предполагаемия убиец от Борисовата

    http://www.blitz.bg/news/article/347361

    Мдаа, точно две минути ще ми отнеме да изчистя снимката, десет минути ми трябват, за да го направя да изглежда като Терминатор и след това вероятно куките ще трябва да задържат Шварценегер.
    Но така става като наемеш хора, които дори и за чистачи не биха ги взели, защото и за това не ги бива.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Къв запис, някой си тичал, може да е гонил трамвай, да е имал среща, или който тича трепе хора
    Мога да ти обясня и как без да си виновен могат да те изкарат такъв, защото е толкова компетентна същата тая полиция.
    На записа се вижда ,че момчето има по главата кръв...

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от itslili Виж мнението
    На записа се вижда ,че момчето има по главата кръв...
    От написаното ти се вижда, че си бавноразвиващ се.

  18. #18
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от BlauMeise Виж мнението
    Остави хората да си вършат работата. Полицията си знае работата.
    http://gospodari.com/mobile/view/82482
    АХАХААХХАХАХАХАХАХАХАААА, знаела си работата полицията xDDDDDDDD

  19. #19
    Един месец не могат да намерят един келеш.. това ли е целият потенциал на нашата полиция, или нея я бива само да бие "футболни хулигани" чe и доста чeсто тях ги поступват на протести срещу безобразията в държавата.. дажe и за това вeчe нe ги бива.. все пак имаме най много полицай на глава от населението в световен мащаб.. естествено хрантутници.
    И както казва Спeнс ''Двата пръста горe за кака дeмокрация''..!

  20. #20
    Ehcks
    Guest
    Ами това е България просто полицията не си върши задълженията но дори с тая тема нищо не можем да направим

  21. #21
    Че българия изобщо държава ли е? Дори ме е срам да пиша на кирилица. Правя го само заради правилата на форума. Всичките български полицай са МЪРШИ. Мен щяха да ме арестуват за дето съм седнал пред къщата ми в 3 часа през нощта? Значи не ходят да арестуват убийците и тея които са за арестуване, а арестуват мен за дето съм навън в късен час? българия не е държава, а онея които се наричат полицай са нищо повече от горди отворени мърши които злоупотребяват със своята власт.

    Цитирай Първоначално написано от BlauMeise Виж мнението
    Нищо не мисля. Остави хората да си вършат работата. Полицията си знае работата. Така и така нищо не можем да направим.
    Права си. Поничките, разхождане по цял ден с полицейската кола и никакви актове. Освен да разтърват някакви хора които се карат... а крадците/убийците си фейкат.
    Последно редактирано от RazorEyes : 07-26-2015 на 04:26

  22. #22
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    В криминологията едно престъпление не се ли разкрие в първите дни шанса драстично намалява, какво остава за месеци. Вероятността да го хванат е толкова минимална, че няма накъде повече сигурно.

  23. #23
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    А на мен ми е интересно този бягащия дали се е познал по новините и техните дали са го познали, да кажем по дрехите, да не говорим за негови познати, аз все си мисля че някой го е разпознал дори и сред приятели винаги се намират недоброжелатели и ми е странно как още някой не го е изпортил. Няма как по дрехите да не го познаят хората от неговото обкръжение.

  24. #24
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Това в момента за мен е пълна пародия. След 2 години "хванали" "извършителя". Няма свидетели, няма оръжие, няма доказателства. Следили го 5 месеца и установили че напълнял-отслабнал, сменил си квартирата, не се подстригал-подстригалсе. Сега е на 19 тогава бил на 17- т.е. ще има условна присъда или от 2 до 8 което значи максимум 2г защото е неосъждан. Това е шибана изкупителна жертва за пред обществото. Ще има осъден а той фактически няма да лежи. Може би ще го измъчват и пребият за да каже някво признание и медиите да го раздухат и всичко да приключи "щастливо". То няма доказателства, няма нищо а по новините водещите вече го нарекоха с пълното име и убиец, даже репортера дето беше на мястото ги поправи, вика не колеги, не е точно убиец, няма доказателства още и оръжието не е намерено.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си