.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Пушене

  1. #1

    Question Пушене

    от скоро пуша, да ви питам как точно ,,се зарибявам'' по цигарите че да не се зарибя и аз :Д
    14г :Д

  2. #2
    Зарибяването не става ,да кажем, 20 дена след като пробваш. да речем, пробваш и ти харесва. решаваш че от втория път нищо няма да ти стане и пушиш 2ри път. казваш си " абе където е втория път там е и третия" и докато се усетиш и си се зарибил. според мен не трябва да почваш с цигарите на тая възраст щото ще спреш да се развиваш нормално, а и белите ти дробове ще станат на нищо. виж тази снимка на бели дробове при пушач и непушач и помисли дали ще продължаваш.
    https://martineca.files.wordpress.co...9/smoking1.jpg

  3. #3
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Ако не спреш сега, може никога да не спреш
    Edwa li shte me poslushash btw
    80% от хората с рак на белия дроб са пушачи или бивши пушачи.
    18% са пасивни пушачи
    2% са хора с лош късмет или друго замърсяване

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от gb123kmcgrath Виж мнението
    Зарибяването не става ,да кажем, 20 дена след като пробваш. да речем, пробваш и ти харесва. решаваш че от втория път нищо няма да ти стане и пушиш 2ри път. казваш си " абе където е втория път там е и третия" и докато се усетиш и си се зарибил. според мен не трябва да почваш с цигарите на тая възраст щото ще спреш да се развиваш нормално, а и белите ти дробове ще станат на нищо. виж тази снимка на бели дробове при пушач и непушач и помисли дали ще продължаваш.
    https://martineca.files.wordpress.co...9/smoking1.jpg
    Подкрепям.

  5. #5
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от RazorEyes Виж мнението
    Подкрепям.
    Още ли си жив?

    По темата: ако не искаш да се пристрастяваш, не гълтай дима. Познавам доста хора, които така профукват цигарите и не са пристрастени. Другият вариант е да... не пушиш, например?! Като те е страх от мечки, не ходи в гората.

  6. #6
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Още ли си жив?

    По темата: ако не искаш да се пристрастяваш, не гълтай дима. Познавам доста хора, които така профукват цигарите и не са пристрастени. Другият вариант е да... не пушиш, например?! Като те е страх от мечки, не ходи в гората.
    Ако не го гълташ пък е ракът на устата и отвратително противни зъби.

  7. #7
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от LoveInfect Виж мнението
    Ако не го гълташ пък е ракът на устата и отвратително противни зъби.
    Ами, то като цяло е така - или едното или другото. Момчето като не иска нито едната от опциите, просто да не пуши.

  8. #8
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Никотинът е един от най пристрастяващите наркотици, май бие дори колаина.

  9. #9
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Имаш много време да разбереш кое как пристрастява.

  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от JustOneKid Виж мнението
    от скоро пуша, да ви питам как точно ,,се зарибявам'' по цигарите че да не се зарибя и аз :Д
    14г :Д
    зарибяваш се като ги пушиш

    и за едно дете като теб не е много полезно
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #11
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от gb123kmcgrath Виж мнението
    Зарибяването не става ,да кажем, 20 дена след като пробваш. да речем, пробваш и ти харесва. решаваш че от втория път нищо няма да ти стане и пушиш 2ри път. казваш си " абе където е втория път там е и третия" и докато се усетиш и си се зарибил. според мен не трябва да почваш с цигарите на тая възраст щото ще спреш да се развиваш нормално, а и белите ти дробове ще станат на нищо. виж тази снимка на бели дробове при пушач и непушач и помисли дали ще продължаваш.
    https://martineca.files.wordpress.co...9/smoking1.jpg
    Сагласен съм.

  12. #12
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    СПИРАЙ!!!!

    или звъня на Татко ти!

  13. #13
    wow hora imah predvid 4e drupnah 4-5 puti na den samo 3-4 dena i tva e samo da go opitam mai trqbvashe da go opisha de
    nito sum se zaribil nito nishto prosto iskah da pitam s kolko gore dolu cigarki se zaribqvam

  14. #14
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Де да знам аз след колко цигари ще се пристрастиш. Като те е страх от мечки, не ходи в гората! Или пушиш и приемаш, че по някое време ще се окажеш зависим или като не ти е поема подобен риск - МИ НЕДЕЙ ДА ПУШИШ БЕ! Бахти лапешката работа.
    Btw, отивам да запаля една цигара.

  15. #15

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си