.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 53 от общо 53
  1. #51
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    @vladislavcheto Холандците също ^
    Бих отишла в Холандия на твое място, културно ми допада повече.
    Също, таксите на уни-тата са по-ниски ( + зависи в кой град си за издръжката, може да ти излезе по-малко от колкото в УК като цяло ). Също - различен местен език, научиш ли фламандски - холандия/белгия ще са ти по-лесни за работа в последствие.
    Не съм живяла в нито едното от двете места, ама когато съм имала желание да се местя ( учене и работа), UK ми е било винаги като краен случай, климата и хората са ми антипатични ( познавам, и съм работила с много хора от острова, главно англичани, понякога и ирландци ). В университета може би няма да ги усетиш, защото ще си в интернационална среда + сред млади хора, но лично на мен англичаните на средна възраст са ми много неприятни.
    Последно редактирано от NomNomNom : 08-09-2015 на 12:17
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  2. #52
    anonymous708973
    Guest
    Бтв, вчера бях в компания с някакви испанци на бар. Едното момче суперсвястно и прибрано, другият като няква тъпа маймуна подскачаше наоколо, държеше се тъпо, ама такива навсякъде ги има. Като цяло - всичките меганеорганизирани, ще оставаме ли, ще ходим ли, оф :д

  3. #53
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ^ Масовият испанец не блести с интелект. Дори и добрите професионалисти - плитки са, някак си живеят без много да се замислят ( за което не ги обвинявам, живеят в по-спокойна държава от нашата ). :д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си