.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 92
  1. #51
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Scarface... Виж мнението
    за какво ти е да се мъчиш да ги разбираш , като те самите не се разбират . Да - с практиката и годините , човек се учи да ги кара да го харесват и да ги привлича , но идва момент , в който става лесно и безинтересно. Тогава пак започваш да търсиш точно тези , интересните , бавните , с труден за разгадаване път към флирт , свалка , любов.
    Търсиш знаци ... тенденцията на новото време е все по-рядко да ги получаваш . Бъди уверен , търси нелогичното , бъди непредсказуем ... при мен е работило в 99% от случаите ... Бъди перде , успех
    Благодаря за съветите, ще видим какво ще стане! За сега не си давам зор пък да видим!

  2. #52
    Супер фен Аватара на AmxModx
    Регистриран на
    Oct 2014
    Град
    Neverland
    Мнения
    1 429
    Ако никоя не се навие пробвай това https://www.sexwell.bg/sex-kukli/1 кукла Anna е доста добра

  3. #53
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от AmxModx Виж мнението
    Ако никоя не се навие пробвай това https://www.sexwell.bg/sex-kukli/1 кукла Anna е доста добра
    Щом смяташ, че парче кукла е по-добра и би могла да замени една суперстрастна и гореща мацка не знам какво да ти кажа, аз лично бих предпочел да си седя сам от колкото с кукла!

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Всъщност и да си обвързан няма лошо да правиш секс с друга. Надали някой може да ме опровергае
    Явно четенето на текст,без разбирането му,води до това,да си мислиш,че имам намерение да опровергавам някой! Ако очакваш да ти кажа,че схващането ти е грешно,оставаш само с очакванията. Идеята е всеки да прави това,което смята за правилно и това да му доставя удоволствие.

  5. #55
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    суперстрастна и гореща мацка
    снижи си критериите, на първо време можеш да пробваш с някоя роднина

  6. #56
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    снижи си критериите, на първо време можеш да пробваш с някоя роднина
    Това е само израз не съм споменал никъде, че имам много високи критерии, достатъчно е да ми харесва мацката визуално и да имаме поне някакво съвпадение в секса! Изобщо не смятам, че имам високи критерии, също когато има тръпка и страст е друго нещо не е задължително да има любов или някакви дълбоки чувства!
    Мхм за какво ми е да пробвам с роднини не правя такива неща!

  7. #57
    Рано или късно, някой се влюбва и има сълзи след това.

  8. #58
    Цитирай Първоначално написано от jp_morgan Виж мнението
    Явно четенето на текст,без разбирането му,води до това,да си мислиш,че имам намерение да опровергавам някой! Ако очакваш да ти кажа,че схващането ти е грешно,оставаш само с очакванията. Идеята е всеки да прави това,което смята за правилно и това да му доставя удоволствие.
    Всъщност и тази идея не е точна, защото между това, което мислиш за правилно и го вършиш, и това, което наистина е логически праведно има разлика от небе до луната.

  9. #59
    motikarq4.20
    Guest
    kot takoa

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Връзките само за секс са за хора, които не са наясно със себе си.
    Много си плосък. Явно не можеш да завъдиш нещо повече от гадже което да ти пуска!!!

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от niq17 Виж мнението
    Здравейте! Имали ли сте връзка само за секс? Колко дълго продължи и най-големия въпрос възникнаха ли чувства в някоя от страните?

    Възможно ли е такава връзка да прерасне в нещо повече? Само в жените ли се появяват някакви чувства?

    общо взето голяма каша ми е и така..
    Да имам такава възка и продължава повече от 5 години. И въпреки всичко, когато тя е с друг пка се чувствам отритнат, винаги е гадно,макар и да продължаваме да се ................!!!
    и е супер и е гадно ВЯРВАЙ МИ!!!

  12. #62
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от SunnyDJ Виж мнението
    Много си плосък. Явно не можеш да завъдиш нещо повече от гадже което да ти пуска!!!
    Цитирай Първоначално написано от SunnyDJ Виж мнението
    Да имам такава възка и продължава повече от 5 години. И въпреки всичко, когато тя е с друг пка се чувствам отритнат, винаги е гадно,макар и да продължаваме да се ................!!!
    и е супер и е гадно ВЯРВАЙ МИ!!!
    Смяташ, че да завъдиш разпоретина, за която да си един от многото е повече от това да имаш гадже, което не само да ти пуска, но и да те прави щастлив?? Ето това, което си написал за пореден път затвърждава мнението ми от по-горе.

  13. #63
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от SunnyDJ Виж мнението
    Да имам такава възка и продължава повече от 5 години. И въпреки всичко, когато тя е с друг пка се чувствам отритнат, винаги е гадно,макар и да продължаваме да се ................!!!
    и е супер и е гадно ВЯРВАЙ МИ!!!
    Тогава не се здрависвай, щом ти е гадно приятелката ти да докосва друг.

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Смяташ, че да завъдиш разпоретина, за която да си един от многото е повече от това да имаш гадже, което не само да ти пуска, но и да те прави щастлив?? Ето това, което си написал за пореден път затвърждава мнението ми от по-горе.
    1. Не е разпоретина!

    2.Имало е някои условия преди да го направим за първи път. На нея и на мен ни е приятнао това ,което правим, но сме със ясното съзнание че не може да се разруши едно семейство заради желания (каквито и да са). Просто някой иска да те има,но няма как да се получи без да бъде наранен някой!!! А това е най-добрият вариант-само секс. И ето че 5 години се получава. аз съм женен а тя вдовица. Опита да направи някакъв опит за връзка, но не се получи. точно в този момент се почувствах гадно, но въпреки това тя има право на връзка, друг е въпроса че се чукаме а аз не се предавам за семейството ми!!!

  15. #65
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Всъщност и тази идея не е точна, защото между това, което мислиш за правилно и го вършиш, и това, което наистина е логически праведно има разлика от небе до луната.
    Тогава не мислете логически, а мислете абстрактно! Няма такова нещо като логически правилно, правилното за един е грешно за друг и обратно! Важното е какво ти смяташ за правилно!

  16. #66
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от SunnyDJ Виж мнението
    1. Не е разпоретина!

    2.Имало е някои условия преди да го направим за първи път. На нея и на мен ни е приятнао това ,което правим, но сме със ясното съзнание че не може да се разруши едно семейство заради желания (каквито и да са). Просто някой иска да те има,но няма как да се получи без да бъде наранен някой!!! А това е най-добрият вариант-само секс. И ето че 5 години се получава. аз съм женен а тя вдовица. Опита да направи някакъв опит за връзка, но не се получи. точно в този момент се почувствах гадно, но въпреки това тя има право на връзка, друг е въпроса че се чукаме а аз не се предавам за семейството ми!!!
    Ето, виждаш ли, че "връзката ти за секс" е пълна каша. Ти си женен, но искаш друга. Тя иска сериозна връзка, но спи с няколко човека едновремено и не, не е разпоретина. Ти ревнуваш любовницата си от това, че спи с други, макар че твърдиш, че си на ясно какво е връзка само за секс. А жена ти предполагам, че нищо не знае.
    А, и да не забравим - предлагаш се и на други момичета, дори непълнолетни, защото видиш ли, ти не си плосък:
    Цитирай Първоначално написано от wasd Виж мнението
    Тa тaкa aз съм девственa и съм почти нa 16. Искaм дa не съм. Чудя се дaли дa не се отворя сaмa с четкa зa зъби. Или дa го нaпрaвя с нaй-добрaтa ми приятелкa и тя е девственa. По принцип искaм първия път дa е с момче, но си нямaм гaдже. Aко го нaпрaвя с момиче ще се зaчитa ли или още ще се водя кaто девственa.
    Цитирай Първоначално написано от SunnyDJ Виж мнението
    ми обади ми се
    Ето за това казвам, че хората практикуващи този тип връзки не са на ясно със себе си.

  17. #67
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Тогава не мислете логически, а мислете абстрактно! Няма такова нещо като логически правилно, правилното за един е грешно за друг и обратно! Важното е какво ти смяташ за правилно!
    всеки прав за себе си ли? Ми айде изтрийте си мненията и коментарите насочени срещу някои, които не харесвате, тъй като всички ще са грешни, няма да има разбирателство. Всеки за себе си.

  18. #68
    Повече от фен Аватара на Mery_J
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    411
    Цитирай Първоначално написано от niq17 Виж мнението
    Здравейте! Имали ли сте връзка само за секс? Колко дълго продължи и най-големия въпрос възникнаха ли чувства в някоя от страните?

    Възможно ли е такава връзка да прерасне в нещо повече? Само в жените ли се появяват някакви чувства?

    общо взето голяма каша ми е и така..
    Най-добрата връзка. От известно време съм все с такива връзки. Чувства появят ли се бягай далече!

  19. #69
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Mery_J Виж мнението
    Най-добрата връзка. От известно време съм все с такива връзки. Чувства появят ли се бягай далече!
    Странно е защо до сега не съм намерил ни едно момичета, което да иска такъв тип връзки?

  20. #70
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    всеки прав за себе си ли? Ми айде изтрийте си мненията и коментарите насочени срещу някои, които не харесвате, тъй като всички ще са грешни, няма да има разбирателство. Всеки за себе си.
    Искам да кажа, че всеки е прав за себе си няма 100%-това истина! Примерно има едно африканско племе, което когато се ражда дете реват, а когато някой умре се радват, че се е отървал от мъките и е отишъл на по хубаво място, та мисля, че ми схващаш мисълта! Черното за един е бяло за друг и така!

    "Абстракция (от латински abstractio - отвлечен) е процес или израз означаващ някакво отвлечено, ирационално понятие или фикция. В този смисъл абстракциите са малко или много нереална, отдалечена представа за действителността. Въпреки това обаче те са особена форма за опознаване на тази действителност.
    Съвременното си значение думата получава в началото на 20-ти век. Абстрактното мислене е по-висша форма на мислене от логическото мислене. За да разбере човек абстрактното изкуство, трябва винаги да може да го погледне от две различни гледни точки, от две различни позиции."

  21. #71
    Добре е да има абстрактност, но с изградена смисленост между понятията. Винаги има много мнения по даден въпрос, но не всички са приложими. За другото сте прави.

  22. #72
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Благодаря за споделеното мнение!

  23. #73
    Banned
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    83
    Може да имаш сериозна връзка с момче което знаеш че е добро.
    И отделно може да си спи с други хора не виждам къкъв е проблема.

  24. #74
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Понеже темата е вдигната, пък не съм се изказала, въпреки че имам мнение, все пак ще се отбележа. Наясно съм, че вече на никой не му пука ама пак...
    Такива връзки са тънък лед и са за хора, които са наясно, че не искат и не могат да дадат повече от секс. Наскоро пробвах нещо такова, но беше моя грешката, че позволих да се прекрачат някои и други граници - все пак ми беше първия опит. В момента си понасям последствията от това и да - не е яко да не обичаш човека, до когото си. За тва е хубаво да се отбележат граници и да си ги следвате стриктно. В такава връзка не се остава и за цигара след секса, камо ли за спане и разговори. Не се обяснява към кого имаш чувства и с кого друг спиш, не говориш за деня си с човека. Не си пишеш с него.
    Иначе откъм проимване на чувства не е застрахован никой, съответно и двата пола могат да почувстват нещо.
    Както казах - страшно тънък лед.
    квак

  25. #75
    Banned
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    83
    Не съм напълно съгласна
    Може да им позволиш да те изведът на някаде за да ти доиде настроението

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си