.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281

    Секс със заъврзване и завързани очи

    Какво мислите за секса по тоя начин? Харесва ли ви или не?

  2. #2
    Харесва ми ако е натурално, ако ситуацията позволи или изиска да се развие така някоя вечер или интимна сцена, но като изкуствено търсене на стимулация мисля че е тъпня, че е за по-плахи хора които не знаят че може да се стигне до такава ситуация затова го правят по план. Завъзването като елемент може да има силно изостряне на сетивата. Оставя единия уязвим, което е секси, защото примерно ако е жена.. може да си скрил приятели в гардероба и като я вържеш да ги пуснеш на свобода ;д. Връзването често се популяризира от някоя емблематична сцена в нашумял филм и така му се дига потребата, другата крайност е баш за садо мазо извратеняците, често те хора са онези които го предлагат като платена услуга или са Анита Мейзер. На теб харесва ли ти, ти какво мислиш

  3. #3
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Да допада ми, но аз да съм вързаният, естествено не съм пробвал с връзване и на очите, предполагам, че така като не виждаш какво става, а само усещаш възбудата се увеличава, но аз лично предпочитам да си виждам какво се случва и не съм пробвал иначе!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Да допада ми, но аз да съм вързаният, естествено не съм пробвал с връзване и на очите, предполагам, че така като не виждаш какво става, а само усещаш възбудата се увеличава, но аз лично предпочитам да си виждам какво се случва и не съм пробвал иначе!
    С удоволствие бих те вързал беп4е.

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    С удоволствие бих те вързал беп4е.
    Съжалявам, че ще те разочаровам, но не си падам по хомота! За твое сведение съм хетеро!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Съжалявам, че ще те разочаровам, но не си падам по хомота! За твое сведение съм хетеро!
    Мамка му, поне опитах..

  7. #7
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от skandalno_vkusen Виж мнението
    Харесва ми ако е натурално, ако ситуацията позволи или изиска да се развие така някоя вечер или интимна сцена, но като изкуствено търсене на стимулация мисля че е тъпня, че е за по-плахи хора които не знаят че може да се стигне до такава ситуация затова го правят по план. Завъзването като елемент може да има силно изостряне на сетивата. Оставя единия уязвим, което е секси, защото примерно ако е жена.. може да си скрил приятели в гардероба и като я вържеш да ги пуснеш на свобода ;д. Връзването често се популяризира от някоя емблематична сцена в нашумял филм и така му се дига потребата, другата крайност е баш за садо мазо извратеняците, често те хора са онези които го предлагат като платена услуга или са Анита Мейзер. На теб харесва ли ти, ти какво мислиш
    Това че бях с вързани ръце и очи ме изкефи ужасно много. Ама след т`ва изпълнение очаквам пак махленски приказки по мой адрес.

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Яко е да връзваш и да си вързан, зависи от контекста. Очите само не искам да са ми вързани, защото обичам да гледам. Като цяло обаче предпочитам да няма въжета, вериги и прочее.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Yoana_01 Виж мнението
    Това че бях с вързани ръце и очи ме изкефи ужасно много. Ама след т`ва изпълнение очаквам пак махленски приказки по мой адрес.
    Не ти следя кариерата за да знам дали се сипят махленски приказки по твой адрес , но ти не ги очакваш така или иначе заради изпълнеието си очакваш ги заради друго.

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Yoana_01 Виж мнението
    Това че бях с вързани ръце и очи ме изкефи ужасно много. Ама след т`ва изпълнение очаквам пак махленски приказки по мой адрес.
    Какво ти пука от това кой какво ще говори за теб, важното е на теб да ти е добре! "По-добре на хората в устата от колкото в краката." Ако злобеят по твой адрес това означава само едно, че си постигнала нещо истинско в живота! Няма човек постигнал нещо смислено, който да няма врагове и завистници на гърбът си, а и ти гледай да угаждаш на себе си, а не на хората! Освен това запомни, че каквото и да направиш не можеш да се харесаш на абсолютно всеки! Явно в изказа "какво ще кажат хората и какъв етикет ще ми лепнат", не искам да се правя на психолог, но забелязвам страх от чуждото мнение или неодобрение, може би и страх от отхвърляне!
    Последно редактирано от sladura89 : 03-19-2017 на 16:45

  11. #11
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не съм фен на идеята, защото тия неща могат да ескалират в кофти насока. Естествено, ако с човека сте го говорили, поставили сте граници и дума за безопастност, там имате си някакво доверие, а не е някой случаен, може и да е фън.
    квак

  12. #12
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Абе вие нормали ли си те бе ш'са са ебетИ няма да се убивате. Думи за безопасност, граници утф?.. толкова ли сте ненормални мама ви деба откачена.
    Връзвам я, покирвам и очите и я целувам нежно и я чукам бясно (ама тя и да не е вързана аз пак ще я чукам бясно).. пипам я само с върха на пръстите и езика си.. докосвам я с ледчета и/или я капя с горещ парафин от свещ (изглежда УАУ, но въобще не боли, спрете да бъдете такива путки)..
    Зак'во ми е "сейф" думичка. Аз няма да я кормя там... Ебане като ебане, ама единия просто не може да се движи и не вижда.. което е готино, щото другия ако е опитен и може да се контролира, е готино да си играеш с психиката на другия.. едва да я докосваш, да усеща дъха ти, но не и допира ти... да забързваш и забавяш и да няма какво да направи защото е вързана.. да я психясаш до толкова, че да си направи рани на ръцете от въжето/белезници от зор да ти се набива на чепа (примерно)...

    Но да, яко е, правил съм го, бих повторил.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #13
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Анарчи, точно щото единия е вързан и със превръзка на очите, е опасно. :ддд Той и оня на Анита Мейзър не си е представял, че може да пукаляса от БДСМ ама ей на - пук.
    квак

  14. #14
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ма това са глупости... самоконтрол нещо... ?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #15
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Къф самоконтрол ти е в главата?
    Ако съм завързана, мога да бъда наранена или ако щеш - убита, пък било то и от непредпазливост. Плюс тва има неща, които не са ми приятни да ми правят, което ще рече, че не мога да стана и да прекъсна каквото и да е, щот съм вързана с шибано въже. Тия неща освен с въображение, се правят и с акъл.
    квак

  16. #16
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ма ти няма да се оставиш да те върже Бай Гошо от квартала бе.
    Ще те върже партньора ти.... дето сте от много време заедно.. деазнам..
    Аз лично съм връзвал и прочие и винаги съм се контролирал до толкова, че само нея я психясвам.. не мога да почна да я стискам и толкова да се увлека, че едва ли не да я удуша.. ;д т'ва трябва да си абсолютен олигофрен за да го направиш
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #17
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    За тва казах нагоре, че ако не е случаен някакъв и си имаме уговорките и думите/жестовете за безопасност, всичко ш е окей. Ся, аз покрай антракса бих се отпуснала да ме върже и да си играе с мен ама пак уговорките си важат.
    квак

  18. #18
    харесва ми идеята ама не съм пробвал - с удоволствие бих

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Честно казано ми харесва идеята Но не съм пробвала.. Все още

  20. #20
    Повече от фен Аватара на KokoDjambo
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    446
    Цитирай Първоначално написано от Yoana_01 Виж мнението
    Това че бях с вързани ръце и очи ме изкефи ужасно много. Ама след т`ва изпълнение очаквам пак махленски приказки по мой адрес.
    Защо бе, Йоанке? Не знаеш кои и колко те минаха ли?
    Вива канари...!!

  21. #21
    Banned
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    83
    Харесва ми но трябва да е качествено грубо и животинско.

  22. #22
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от KokoDjambo Виж мнението
    Защо бе, Йоанке? Не знаеш кои и колко те минаха ли?

    Абе уж знам

  23. #23
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от Yoana_01 Виж мнението

    Абе уж знам
    аре кай колко ма овца
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  24. #24
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от KASAPA Виж мнението
    аре кай колко ма овца
    Мен лично не ме вълнува, тя е малка за мен да беше поне на 18-19!

  25. #25
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    много е яко и вазбуждашто и не знаеш кво става
    Мойта вуду кукла...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си