.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 92
  1. #1

    Връзка само за секс

    Здравейте! Имали ли сте връзка само за секс? Колко дълго продължи и най-големия въпрос възникнаха ли чувства в някоя от страните?

    Възможно ли е такава връзка да прерасне в нещо повече? Само в жените ли се появяват някакви чувства?

    общо взето голяма каша ми е и така..

  2. #2
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от niq17 Виж мнението
    общо взето голяма каша ми е и така..
    Ясно защо.

    Това е малоумно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #3
    Всичко е възможно

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Не не и не

  5. #5
    Супер фен Аватара на AmxModx
    Регистриран на
    Oct 2014
    Град
    Neverland
    Мнения
    1 429
    Връзките само за секс са най-добри защото там не се занимаваш с глупости, само си правите кефа и чао.

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Връзките само за секс са за хора, които не са наясно със себе си.

  7. #7
    Супер фен Аватара на AmxModx
    Регистриран на
    Oct 2014
    Град
    Neverland
    Мнения
    1 429
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Връзките само за секс са за хора, които не са наясно със себе си.
    ...Айде... айде... всеки мъж сключил брак после си слага край на живота, другото което е идва ли съществува мъж който му се духат пари за парцали и най-различни гримове за курвата... Ся аз ако ти дам една курва ке искаш ли връзка или само да я блъскаш ?

  8. #8
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    ^Аз от курви нищо не искам. Това, че някой си избират такива и позволяват да им точат парите само и само да имитират връзка е друг въпрос. Ако си намериш момиче, с което да се разбираш и да имаш стабилна връзка изградена от приятни емоции и доверие, сексът с нея ще бъде 100 пъти по-приятен, от колкото с някаква разпоретина, която се ебе с всеки.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от AmxModx Виж мнението
    ...Айде... айде... всеки мъж сключил брак после си слага край на живота, другото което е идва ли съществува мъж който му се духат пари за парцали и най-различни гримове за курвата... Ся аз ако ти дам една курва ке искаш ли връзка или само да я блъскаш ?
    Курвата точи парите, не е вярна и е вероятен преносител на неколко венерически болести.
    Дет се вика по-добре да блъскаш кучето пред блока?

  10. #10
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ^Аз от курви нищо не искам. Това, че някой си избират такива и позволяват да им точат парите само и само да имитират връзка е друг въпрос. Ако си намериш момиче, с което да се разбираш и да имаш стабилна връзка изградена от приятни емоции и доверие, сексът с нея ще бъде 100 пъти по-приятен, от колкото с някаква разпоретина, която се ебе с всеки.
    Границата е много тънка, не знам как я различаваш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #11
    В момичето се появят чувства много ясно, в мъжа много рядко , почти никога :/

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от tanchita99 Виж мнението
    В момичето се появят чувства много ясно, в мъжа много рядко , почти никога :/
    Много ги разбираш нещата. Колко си сменила преди да стигнеш до тия изводи.

  13. #13
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от niq17 Виж мнението
    Здравейте! Имали ли сте връзка само за секс? Колко дълго продължи и най-големия въпрос възникнаха ли чувства в някоя от страните?

    Възможно ли е такава връзка да прерасне в нещо повече? Само в жените ли се появяват някакви чувства?

    общо взето голяма каша ми е и така..
    Не съм имал такава връзка до сега, но имам голямо желание да опитам!
    Има два филма по темата, ако искаш може да ги погледнеш "No strings attached" и "Friends with benefits"!
    Възможно е при никого да не се появят чувства или пък да се появят и при двамата и връзката да премине от неангажираща към ангажираща. Както е възможно и да се появят само при единия тогава става кофти, ама все пак "няма как да направиш омлет без да счупиш няколко яйца", но пък според мен това е един много добър вид връзка да не се обвързвате емоционално, а само да се забавлявате и да си доставяте удоволствие освен това с времето натрупвате опит и започвате да знаете много добре на другия какво му харесва и как да му доставиш удоволствие максимално! Естествено, че чувства може да възникнат както при жените така и при мъжете все пак си зависи от човека дали е по-безчувствен или по-емоционален и не всеки, който изглежда безчувствен е такъв може просто да не си показва емоциите! Надявам се да съм бил полезен.

  14. #14
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    .......

  15. #15
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Не и не бих поддържала такава "връзка"; горда съм и ще се чувствам олигофренски, в случай че например момчето си хареса мацка за връзка и спре да се занимава с мен; имам и доста по-сериозни съображения... просто не ме влече идеята. И стига с митовете, че САМО жените залитат към влюбване.

  16. #16
    Супер фен Аватара на AmxModx
    Регистриран на
    Oct 2014
    Град
    Neverland
    Мнения
    1 429
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Курвата точи парите, не е вярна и е вероятен преносител на неколко венерически болести.
    Дет се вика по-добре да блъскаш кучето пред блока?
    Глупости на търкалета.. всички са минали медицински преглед

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Връзките само за секс са за хора, които не са наясно със себе си.
    Напротив.
    Може точно защото са наясно със себе си да искат такава връзка.
    Казвам го от личен опит и определено съм знаел какво искам.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от niq17 Виж мнението
    Здравейте! Имали ли сте връзка само за секс? Колко дълго продължи и най-големия въпрос възникнаха ли чувства в някоя от страните?

    Възможно ли е такава връзка да прерасне в нещо повече? Само в жените ли се появяват някакви чувства?

    общо взето голяма каша ми е и така..
    Случвало ми се е да имам такава връзка при това по желание на момичето.
    След няколко срещи и след като я опознах по-добре, исках да имам нещо по-сериозно с нея и това застраши връзката която имахме тогава.

    Общо взето няма правила. Всеки го разбира така както е най-добре за него.

  19. #19
    Не мисля че такава връзка може да прерасне в нещо по-специанло и не не е задължително само жените да се влюбват смисъл зависи с какви намерения си започнал връзката

  20. #20
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Ми аз сам на такава вразка и между временно така забивки с други и зася не е прераствало в друго а ако прерастне сигорно няма да се получи

  21. #21
    имал съм и тва е може би най-подходящата връзка , когато не искаш да имаш по-сериозна връзка ... Това е точно за хора, които не се чувстват готови да се обвържат имат привличане и страст , както и несъответствие в характерите. Или други причини , да не искат да са заедно

  22. #22
    Повече от фен Аватара на Klaudia11
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    307
    Нее нямам нужда от такава връзка!

  23. #23
    Нищо сериозно не очаквай, просто от време на време можеш да оцветиш скучния си семеен живот.
    Бих могъл да кажа, че по-скоро при мъжете се появяват тези чувства, защото жената, за да стигне до там да се отпусне да спи с този или онзи, малко или много вече е преживяла един-двама, които са й разбили сърцето. Няма жена, която да се пуска в секс афери, без ангажименти, ако не е наясно какво следва, така че май ти очакваш повече.
    По-нагледно : първо идват чувствата, а секса е логичното продължение, обратното е по-сложно, но не и невъзможно.
    Съвет - пази чувствата за себе си и се отдай на секса...

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Връзките само за секс са за хора, които не са наясно със себе си.
    Аз бих казал точно обратното. Точно за хора, които са наясно не само със себе си, ами и с нуждите на партньора срещу тях. Особено ако останат на ниво секс, без ангажименти, но понеже все някой ще се намери да се изкаже, защото не му връзват и хоп най-лесно - не си наясно със себе си. Какво точно не трябва да си наясно със себе си, че някой друг слуша проблемите на любовника, грижи се за него, а оставя най-сладката част за теб и на калпак чувството, че е забранено ти дава допълнителен кеф, ай стига бе не бил наясно, ако си неосъзнат романтик, вярващ в приказките за принцове принцеси, не виждам причина да не видиш кеф в това.
    Но пък всеки си има мнение, а аз изразих моето, аз съм наясно с коя съм и какво ми коства, знам че на моменти криввам от правилния път, но то е да ми покаже, че монетата има две страни...

  25. #25
    Banned
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    83
    и аз съм за сега съм с 7 момчета и с всяко е само секс но сас запазен ден и не се оплаквам :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си