.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    Unhappy Любовна криза

    Здравейте!С приятелят ми сме заедно от година и половина.Винаги сме имали проблеми и малки кавги.Попринцип той е много ревнив и ми прави постоянно проблеми като излизам.Не ми има достатъчно доверие.Избухлив е лесно,но аз за сметка на това съм доста търпелива.Получавала съм много подаръци от него,изненади и сме ходили на много места.
    Напоследък от 1 месец започнахме да се караме по-често ,особено когато имаше един период от 2-3 седмици ,когато нямахме възможност да се виждаме и контактувахме само по телефона.Тези разговори ни изнервяха много и от време на време се усещаше ,че нямахме какво да си кажем.Оттогава излизахме няколко пъти и си прекарахме много добре,защото се виждаме и правим неща заедно.Сексът също ни помага.Притеснявам се ,че понеже от дълго време сме заедно и темите и местата на които сме ходили започват да се изчерпват,защото ние сме правили почти всичко заедно.Моля ви ,ако имате идеи какво да правим,къде да излизаме и как да си прекарваме времето и да ни е приятно, напишете коментар.Благодаря

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    компютърни игри
    баскетбол
    планинарство
    басейн
    ремонт
    контролирано напиване

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Каквито и нови занимания да си измислите, ако сте си омръзнали един на друг няма да помогнат.

  4. #4
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Tedll Виж мнението
    Здравейте!С приятелят ми сме заедно от година и половина.Винаги сме имали проблеми и малки кавги.
    Дотук. Просто не сте един за друг.
    Да сте от 10 години заедно, да се карате - окей.
    След година и половина "винаги" да сте имали проблеми - тцъ.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    пак тая тъпа категоричност
    момичето е на 17 нормално е да ги има проблемите
    в случая са от израстването

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от 102thedream Виж мнението
    пак тая тъпа категоричност
    Ахахаха.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Аматьори. Гледайте сега как се прави ;д.

    Приятелят ти не те обича, обича себе си. За него ти не си цел, а средство (начесва си егото чрез теб). Но като гледам май и ти не си много различна, щом изтъкваш, че ти прави подаръци и те води на някакви места, като оправдание на лошото му отношение към теб. Изглежда така сякаш можеш да простиш всичко, щом има някаква изгода. А ти си придобивка за приятеля си, хубав предмет, на който се радва и с който да се хвали. Замисли се и дали не се държиш като такава. Или показваш, че си пълноценна част от тая връзка и имаш достойнство (за да промени той отношението си), или го оставяш (ако не го направи).

  8. #8
    Зарежи го и си потърси нов в цирка.

  9. #9
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Дотук. Просто не сте един за друг.
    След година и половина "винаги" да сте имали проблеми - тцъ.
    Да.
    Авторката, не му толерирай неадекватното държание; връзките нямат за цел да ограничават. Споделяш, че излизаш, за да има на кого после да разкажеш щуротиите от поредната среща с приятели, за да се чувствате близки и евентуално за да получиш обективно мнение за обкръжението си, в случай че ти трябва такова, не за да се чуди човекът отсреща каква драма да вкара. Само си представям как с напълно сериозен глас ти казва "Имам ти огромно доверие, обаче не вярвам на момчетата край теб!" - любим лаф . Избухлив бил...ами да работи в тая посока... И това че си получавала доста подаръци и ходите насам-натам не значи, че си струва да правиш компромис и да се примиряваш с комплексите му. Ако той самият е стигнал до искреното желание да се промени, а ти изпитваш нещо силно към него - окей, действайте заедно в посока нов тип отношения, ама не виждам в темата да си споменала положението на връзката ви да е такова.
    За мен твоя си заслужава късането и дотам. Сигурно няма да отразиш какво ти казват хората в темата, така че пиша по принцип за следващи опити - не се надявай външни фактори да ти върнат тръпката с някого, който и да е той. Басейните и ремонтите дават краткотраен ефект. За да сте си реално интригуващи много, много дълго време, трябва да сте любопитни към живота и да го "човъркате" от много страни. Пх, пак на философия избих... Ако всеки поне от време на време прави нещо, от което преди е изпитвал страх, ако се запознава пак поне от време на време с нови хора, ако се опитва да вниква в тва-онова (защо не в мотивите за действие на новите хора например\\ оферта би било и да наблюдава техния опит, не само собствения си), ако чете много, ако има истинска страст към нещо или към няколко неща, то всичко е тип-топ и омръзването ще навестява други двойки ; ). Иначе... на колкото и пътешествия да идете и колкото и комплекта секси бельо да си вземеш - греда.

  10. #10
    anonymous708973
    Guest
    Това имах предвид, ама не ми се пишеше.

    Пък нека съм категорична, нали не аз инвестирам време и емоции в безперспективна връзка
    Авторке, +1 за външните фактори. Ако всеки от вас е любопитен, отворен към живота и имате интереси, които отчасти споделя, ще ви е все тая дали за 18-та поредна вечер сте вкъщи на сериал и вино; дали сте на морето и папате бира с цаца; дали сте с приятели на излет или на Луната. Важното е, че сте двамата някъде и че компанията ви е напълно достатъчна. Ако нещо между вас не е наред, мястото няма значение. Не че не е хубаво да разнообразявате с цел да подхраните връзката си чрез съвместно опитване на нови неща, напротив, хубаво е, но не е предопределящо.
    Твърдя го като някой, на когото нещата, хората, емоциите бързо му омръзват и има нужда от смяна на обстановката.

    Не съм дива фенка на подобни статии, но тази намирам за добра. Чета нещата и просто ми хрумват хора, на които биха помогнали. Или се сещам за това, което аз не съм знаела едно време.

    http://www.bodyrock.tv/love-relation...relationships/
    Част от любимите ми:
    Know when to walk away.
    You are NOT required to set yourself on fire to keep someone else warm.
    If it’s broken, fix it. If you’ve lost count of how many times it’s broken, or the cost of repair far outweighs the initial outlay, throw it away and move on.

    Relationships aren’t hard (even if they are work). If it is hard, you are probably with the wrong person.

    Също е хубаво да се научете да четете. Момичето няма проблеми, има проблем с НЕГО и възрастта няма общо. Всички сме били на 17.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 08-03-2015 на 07:51

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Това имах предвид, ама не ми се пишеше.

    Пък нека съм категорична, нали не аз инвестирам време и емоции в безперспективна връзка
    Също е хубаво да се научете да четете. Момичето няма проблеми, има проблем с НЕГО и възрастта няма общо. Всички сме били на 17.
    Точно така, виновен е за дето не се прави на клоун от цирка, за да може на детето да му е забавно.

  12. #12
    anonymous708973
    Guest
    Ах, дежа вю.

  13. #13
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Пък нека съм категорична, нали не аз инвестирам време и емоции в безперспективна връзка
    немала си бивши гаджета викаш

  15. #15
    не той ми е първият както и аз на него с една дума нямаме опит

  16. #16
    Най - доброто, както ти казах вече е да си намериш някой клоун от цирка, който да ти прави забавление.

  17. #17
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от 102thedream Виж мнението
    немала си бивши гаджета викаш
    Тъпа вметка.
    Затова са бивши, не настоящи. В един момент съм преценила, че искам да прекратя връзката.
    А това, че са бивши, не ги прави загуба на време автоматично Ценен опит е, с ръка на сърцето твърдя, че съм имала само чудесни момчета до себе си, от които съм научила нещо. Гледам назад с усмивка, а не с тюхкане, че съм си загубила времето.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Тъпа вметка.
    Затова са бивши, не настоящи. В един момент съм преценила, че искам да прекратя връзката.
    А това, че са бивши, не ги прави загуба на време автоматично Ценен опит е, с ръка на сърцето твърдя, че съм имала само чудесни момчета до себе си, от които съм научила нещо. Гледам назад с усмивка, а не с тюхкане, че съм си загубила времето.
    питам ли те кво си имала бе нарциске
    по същата логика и тя ще трупа опит
    а нещо ми подсказва че тези каранички и мрънканици са си от детско недоволство а не кой знае кво

  19. #19
    anonymous708973
    Guest
    Като не питаш, си затваряй устата вместо да ми вмяташ тъпотии (;

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    най-сетне

  21. #21
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    като ви чета коментарите в тая тема ми идва да кажа на авторката, че по-добре в любовна криза отколкото в мозъчна

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Всички сме били на 17.
    Сигурна ли си ?

  23. #23
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    като ви чета коментарите в тая тема ми идва да кажа на авторката, че по-добре в любовна криза отколкото в мозъчна

  24. #24
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    ^ аз съм най-милият човек в този форум.
    в грешка си.

  25. #25
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си