.
Отговор в тема
Страница 69 от 151 ПървиПърви ... 195965666768697071727379119 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 701 до 1 725 от общо 3762
  1. #1701
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975


    Such a load of bullshit.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #1702
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Ще ти дам аз един load ...
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 09-30-2017 на 21:21

  3. #1703
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Трудно е да се сблъскаш с жестоката истина, радвай се, че има хора като мен, които не sugarcoat-ват.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #1704
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Точно от това което пишеш не се радвам, ама бих ти се порадвал по други начини

  5. #1705
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #1706
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Евгениката е омраза към нисшите точно толкова колкото използването на антибиотици е омраза към вирусите. Тоест, ако е омраза, то е лишена от всякаква емоция, тъй като, за разлика от комунистически и марксистки брътвежи за любов и равенство, студен разум е първоначалник на тази концепция, а не емоцията. С това, едва ли може да се нарече омраза, в класическия смисъл на думата.
    Емоцията е иррационална - да се твърди че евгениката е идея породена от рационализирана омраза, би намеквало че корена й все пак е емоционален, тоест тя е отношение, породено от лично преживяване. Интересно как някой би изпитвал омраза към черни примерно , породена от личните му преживявания и впоследствие рационализирана в евгеника, след като по времето когато евгениката е била популярна, черни в Европа е имало само по зоопарковете.
    Обективно идеологическо ниво е словосъчетание което само краен марксистки тлъст педал като теб може да измисли, дори и да е само с цел ирония. Никоя идеология не може да претендира за обективност, а в най-добрия случай само за адекватно отношение към обективността, тъй като идеология е сбор от предписания и схващания в рамките на някаква цел - цел в интерес на дадена група, а от това по-субективно, здраве му кажи. Евгениката е очевидно схващане в интерес на дадена група - това не означава че допирните и точки с обективното се дискредитират по дефолт, особенно след като привържениците на тази идея никога не са претендирали за такава обективност. Обективно правилна и обоснована интенционалност няма - затова е интенция, породена е от субективност, от цел, интерес.
    Разликата е че в единият случай изтребваш бактерии а в другият живи, самозънателние същества както е било при твоят идол. Също не става въпрос само за различни етнически групи, недъгите, сакатите, аутисти и т.н. също спадат към тази "рационализирана" омраза. Интересно защо мислиш че омраза може да се породи само чрез лични преживявания, като ти неколкократно показваш своята генерализирана омраза към евреите - и то най-вероятно с някъв минимален контакт с тази култура, базирана върху разъжденията на човек изтребил милиони по "рационала" на това че спадат към определена етничност и в това което вярват. Смешното е че тази твоя необоснована омраза я интерпретираш като омраза към абстрака, тоест идеите. Та ти като спадаш към тази твоя нацистка идеология, интенционалноста на тези нацистки идеи трябва да се прилага в някакъв случай, нали затова е интенционалност - предполагаща дейсвтие и прилагаемост извън абстрактното, та тези твои цели и интереси прилагаш ли ги в реалноста под една или друга форма или си от тези дето ги наляга няква фикциозна меланхоля колко розов би бил света ако това и това беше станало? Виждаш ли, не може да мразиш идеята (абстракта) без да мразиш това което я манифестира, симболизира, репрезентира и превъплащаваща я реалност.

    Проблема на такива като теб е че сте пълни - както сте вика с "hot air". Както и Фуко най-добре те описва теб: “People know what they do; frequently they know why they do what they do; but what they don't know is what what they do does.”

    От друга страна, това където си го измислил да бягаш от града е хубава идея. Стани номад, забий се в гроата някъде при вълците и почни собствено производство. Ще направиш добро да се затриеш от обществото.
    Последно редактирано от Zlennox : 10-01-2017 на 01:34
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  7. #1707
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    ...
    Уау, аз имах предвид просто да те гушна, като приятел, пък ти за какви неща си мислиш. Не знаех че имаш толкова мръсно подсъзнание.

  8. #1708
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Уау, аз имах предвид просто да те гушна, като приятел, пък ти за какви неща си мислиш. Не знаех че имаш толкова мръсно подсъзнание.
    Имам хафефобия.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #1709
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Тц-тц, докторчето неловко сваля гаджета в интернет форум. Аутист?

  10. #1710
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Разликата е че в единият случай изтребваш бактерии а в другият живи, самозънателние същества както е било при твоят идол.
    Самосъзнателни? Та то това е трудно да се каже за доста от "цивилизованите" бели хора, пък какво останало за разни африкански примати. Истината е че ние като вид сме все още на ниво детска градина що се отнася до това да сме интелигентна и организирана форма на живот. И ако не вземем никакви стъпки към подобряването на това, ще ставаме все по зле и по зле. Разликата е там че ако една полу-маймуна може да хване един прът и да убие 7-8 други маймуна, сега един филмиран полу-цивилизован примат може да убие 1 милион други само с натискането на едно копче.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Също не става въпрос само за различни етнически групи, недъгите, сакатите, аутисти и т.н. също спадат към тази "рационализирана" омраза.
    Е и, какво точно не-рационално виждаш в това да се взимат мерки за премахване на индивиди, които с нищо не могат да допринесат за подобряване на човешкия геном, източват огромно количество ресурси без нищо в замяна и са масово безполезни, както за другите, както за себе си, така и за бъгавото потомство, което може да оставят.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Интересно защо мислиш че омраза може да се породи само чрез лични преживявания, като ти неколкократно показваш своята генерализирана омраза към евреите
    Но това е само защото в последните 2000 години евреите показват своята генерализирана омраза към мен и моите братя. Ако видя някой да насочва оръжие срещу мен, естествено че няма да го чакам да стреля. По-скоро бих извадил оръжие и бих го застрелял първи. Ако в мазохистичната ти, анти-човешка натура да бъдеш застрелян е добро нещо, само защото си излязъл морален победител, то by all means, go ahead.

    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    и то най-вероятно с някъв минимален контакт с тази култура, базирана върху разъжденията на човек изтребил милиони по "рационала" на това че спадат към определена етничност и в това което вярват.
    Всъщност имах възможността да наблюдавам няколко такива индивида от семитски произход и всичките напълно оправдаваха очакванията ми, въпреки че тогава бях с доста повече предразсъдъци отколкото сега. Всичките бяха долни, страхливи, измамни, алчни същества - жива анти-теза на всичко онова което е велико в кавказоидните народи. Интересно ти какъв контакт имаш, след като живееш там в Шотландия, Ирландия или къде беше. Естествено за човек който не знае как се манипулира обществено мнение е нормално да видиш някакви индийски студенти по медицина или whatever и да си кажеш - а тия расисти как може да са толкова глупави, виж ги какви добри хора са индийците, умни, начетени. Естествено това което не разбираш е че тия хора са просто каймака на обществата от които произлизат и съвсем не са адекватни представители на средностатистически човек от техните общества, който масово е необразован, примитивен дивак. С което естествено нямам никакъв проблем, стига да си стоят на собствената земя.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    та тези твои цели и интереси прилагаш ли ги в реалноста под една или друга форма или си от тези дето ги наляга няква фикциозна меланхоля колко розов би бил света ако това и това беше станало?
    Мисля че това последното е по-скоро валидно за такива като дефендър. Съвсем не мечтая за розови общества, даже ме кефи статуквото - то ще постигне онова което Хитлер не успя, защото от руините на Европа след 50 години, този европеец който оцелее ще бъде по-силен, не само интелектуално и технически, но и духовно, защото ще бъде върнат принудително към онзи, стар колкото самия живот, инстинкт на волята.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ти неколкократно показваш своята генерализирана омраза
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Проблема на такива като теб е че сте пълни - както сте вика с "hot air".


    Значи когато ти посочваш проблема на такива като мен, това не е омраза, но когато аз посочвам проблема на евреите и други етноси, това е омраза. Хахаха, ок.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 10-01-2017 на 16:43

  11. #1711
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аутист?
    High-functioning аутист*. А иначе дриймърката вече ми е форумно гадже, просто е малко срамежлива и объркана, и не иска да си разваля имиджа на аристократична вещерска особа.

  12. #1712
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    High-functioning аутист*. А иначе дриймърката вече ми е форумно гадже, просто е малко срамежлива и объркана, и не иска да си разваля имиджа на аристократична вещерска особа.
    Това е доста интересна нова информация за мен.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  13. #1713
    Чели ли сте книгата Стопанката на Господа?

  14. #1714
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Това е много хубаво, но едва ли ще правите секс. Най-много да ти дойде на гости в Плевен, а после да избяга в Германия да си намери мъж.

  15. #1715
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Това е много хубаво, но едва ли ще правите секс. Най-много да ти дойде на гости в Плевен, а после да избяга в Германия да си намери мъж.
    Недей да говориш така за момичето ми, путьо.

  16. #1716
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Имам хафефобия.
    Знам, ти имаш повече фобии от DSM-5. Но понеже те обичам, трябва да те излекувам чрез постепенно излагане на това което те плаши.

  17. #1717
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #1718
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Справедливост, заедно с милост, са двата компонента на съвършенната любов.

  19. #1719
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Според мен дримърката е притензиозна мадама с имидж, не можеш й платиш само бельото, камо ли да я заведеш в планината да дои кози и да се придвижва с мулета, както си го намислил.

  20. #1720
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    многозле.ком
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  21. #1721
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Според мен дримърката е притензиозна мадама с имидж, не можеш й платиш само бельото, камо ли да я заведеш в планината да дои кози и да се придвижва с мулета, както си го намислил.
    Така е, няма да се навие - твърде много е впримчена в системата, въпреки че същата система я задушава, а тя дори не го вижда.



    Но какво да се прави, обичам я и не мога да я оставя.

  22. #1722
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Рептили, братче. Рептили навсякъде.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #1723
    Проклет дейвид айк, не трябваше да го чета.

  24. #1724
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Проклет дейвид айк, не трябваше да го чета.
    Като казах DSM-5, не е зле да го прочетеш, може да ти е в полза.

  25. #1725
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Като казах DSM-5, не е зле да го прочетеш, може да ти е в полза.
    То и ти трябва да го четеш това, хехе.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си