.
Отговор в тема
Страница 4 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 200

Тема: Масонство

  1. #76
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Че кога съм казвал, че съм продавачка бре и че искам да ти продавам нещо, нали ти казвам, че ти ме набеждава, че имам такива цели. Когато казвам нещо, го казвам, защото не мога да спра да бъда себе си, а не защото се правя на продавачка с 5 медала за храброст и продажби. Точно ти се правиш на такава продавачка и то небесна, дето имала преки отношение с министъра на финансите, дето ти се явил в магазина и ти дал мисия да измъкнеш България от финансовата криза, примерно.


    продавачката спасителка
    Последно редактирано от defender : 08-14-2015 на 13:05

  2. #77
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че кога съм казвал, че съм продавачка бре и че искам да ти продавам нещо, нали ти казвам, че ти ме набеждава, че имам такива цели. Когато казвам нещо, го казвам, защото не мога да спра да бъда себе си, а не защото се правя на продавачка с 5 медала за храброст и продажби. Точно ти се правиш на такава продавачка и то небесна, дето имала преки отношение с министъра на финансите, дето ти се явил в магазина и ти дал мисия да измъкнеш България от финансовата криза, примерно.

    продавачката спасителка
    защо толкова се засегна?!, въобще нямах предвид теб като дадох примера с продавачката - това беше просто въпрос към inewton, който бърза да ме изкара хейтър-критикант...

  3. #78
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    защо (казваш) "критики", а не праведни свидетелства?!, ако продавачката в магазина ти пробута боклуци за 100лв. вместо онова, което си поръчал, ще си мълчиш ли?!
    Аз от къде да съм сигурен, че са праведни?

  4. #79
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Аз от къде да съм сигурен, че са праведни?
    като ги проверяваш съвсем честно и обективно, но затова трябва да разсъждаваш правилно, а не просто да лепваш етикети според както ненавистта ти те подтиква

  5. #80
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    като ги проверяваш съвсем честно и обективно, но затова трябва да разсъждаваш правилно, а не просто да лепваш етикети според както ненавистта ти те подтиква
    Каква ненавист? Aз дори не те познавам.

  6. #81
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Каква ненавист? Aз дори не те познавам.
    именно, когато ме посочваше/представяше за лъжлив досега, го правеше от някаква лична ненавист, понеже така и не представи оборващи доказателства - когато не е от разумни доводи, от какво е?!

  7. #82
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    именно, когато ме посочваше/представяше за лъжлив досега, го правеше от някаква лична ненавист, понеже така и не представи оборващи доказателства - когато не е от разумни доводи, от какво е?!
    Не е от лична ненавист, трудно ми е да повярвам, че може на някого да се яви самия Бог защото по принцип в редките случаи, когато има послание за някого го предава чрез ангели. Заради това ми се струва по - логично да си психически нестабилен или да се преструваш пред децата във форума.

  8. #83
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не е от лична ненавист, трудно ми е да повярвам, че може на някого да се яви самия Бог защото по принцип в редките случаи, когато има послание за някого го предава чрез ангели. Заради това ми се струва по - логично да си психически нестабилен или да се преструваш пред децата във форума.
    имало е доста пророци, чрез които истинският Господ Бог е предавал своите послания, ето един пример за това:

    "В годината, когато умря цар Озия видях Господа седнал на висок и издигнат престол, и полите Му изпълниха храма. Над Него стояха серафимите, от които всеки имаше по шест крила; с две покриваше лицето си, с две покриваше нозете си, и с две летеше. И викаха един към друг, казвайки: - Свет, свет, свет Господ на Силите! Славата Му пълни цялата земя. И основите на праговете се поклатиха от гласа на оня, който викаше, и домът се напълни с дим. Тогава рекох: Горко ми, защото загинах; понеже съм човек с нечисти устни, и живея между люде с нечисти устни, понеже очите ми видяха Царя, Господа на Силите. Тогава долетя при мене един от серафимите, като държеше в ръката си разпален въглен, що бе взел с щипци от олтара. И като го допря до устата ми, рече: Ето, това се допря до устните ти; и беззаконието ти се отне, и грехът ти се умилостиви. После чух гласа на Господа, който казваше: Кого да пратя? и кой ще отиде за Нас? Тогава рекох: Ето ме, изпрати мене. И рече: - Иди кажи на тия люде: С уши непрестанно ще чуете, но няма да схванете, И с очи непрестанно ще видите, но няма да разберете. Направи да затлъстее сърцето на тия люде, И направи да натегнат ушите им, и затвори очите им, Да не би да гледат с очите си, и да слушат с ушите си, И да разберат със сърцето си, и да се обърнат та се изцелят. Тогава рекох: Господи, до кога? И Той отговори: Докато запустеят градовете та да няма жител, И къщите та да няма човек, И страната да запустее съвсем, - Докато отдалечи Господ човеците, И напуснатите места всред земята бъдат много. Но още ще остане в нея една десета част, И тя ще бъде погризена; Но както на теревинта и дъба Пънът им остава, когато се отсекат, Така светият род ще бъде пъна й." Исая 6: 1-13
    Последно редактирано от npp : 08-14-2015 на 20:31

  9. #84
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Темата е все още за Масоните нали ?
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  10. #85
    Супер фен Аватара на Meth
    Регистриран на
    Mar 2015
    Мнения
    1 480
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Темата е все още за Масоните нали ?
    Май не...

  11. #86
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Би ли отговорил сам на въпросите си, които си задал в темата (масоните).
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  12. #87
    Супер фен Аватара на Meth
    Регистриран на
    Mar 2015
    Мнения
    1 480
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Би ли отговорил сам на въпросите си, които си задал в темата (масоните).
    Според мен, масоните крият нещо опасно...като например истинските евангелия, писани по времето на Иисус.
    Известно е, че сегашното християнство е изопачено и има всякакви различни Библии (само че християните не искат да го приемат...).
    Просто ми беше интересно какво мислят и другите.
    А какво мислиш ти по въпроса ?

  13. #88
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Meth Виж мнението
    Според мен, масоните крият нещо опасно...като например истинските евангелия, писани по времето на Иисус.
    Известно е, че сегашното християнство е изопачено и има всякакви различни Библии (само че християните не искат да го приемат...).
    Просто ми беше интересно какво мислят и другите.
    А какво мислиш ти по въпроса ?
    масоните са езотерична секта, следват типично езотерични учения, имат голяма библиотека във вашингтон пълна с езотерични книги (може би най-голямата им библиотека като цяло, но до нея имат достъп само някои), което наистина си е опасно начинание по принцип застрашаващо дори целия свят, но говоря за езотериката като цяло, ако още не знаеш какво е езотерика, намери някоя езотерична книжарница и разгледай книгите, които се продават там, накратко това са учения свързани с окултното, които се отклоняват от истината/правдата на истинския Господ Бог в много отношения...

  14. #89
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Meth Виж мнението
    А какво мислиш ти по въпроса ?
    Каквото и всички останали. Все още анализирам, ако изникне нещо по различно от досегашното, ще споделя моите впечатления.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  15. #90
    Супер фен Аватара на Meth
    Регистриран на
    Mar 2015
    Мнения
    1 480
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    масоните са езотерична секта, следват типично езотерични учения, имат голяма библиотека във вашингтон пълна с езотерични книги (може би най-голямата им библиотека като цяло, но до нея имат достъп само някои), което наистина си е опасно начинание по принцип застрашаващо дори целия свят, но говоря за езотериката като цяло, ако още не знаеш какво е езотерика, намери някоя езотерична книжарница и разгледай книгите, които се продават там, накратко това са учения свързани с окултното, които се отклоняват от истината/правдата на истинския Господ Бог в много отношения...
    Аха...а защо не се разкриват на останалия свят ? Никой няма да ги убие, за това, че вярват в определени неща.

  16. #91
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Meth Виж мнението
    Аха...а защо не се разкриват на останалия свят ? Никой няма да ги убие, за това, че вярват в определени неща.
    как така казваш, че никой няма да ги убие, нали ги нападнаха на 11 септември 2001г., освен и другите атентати на 26 февруари 1993г., в бостън на 15 април 2013г., и останалите?!, по принцип окултизмът и езотериката са такива, че колкото повече последователите им издават техните учения, толкова повече губят от властта, силата, славата си, и пр., защото са основани на сатанинското царство

  17. #92
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    как така казваш, че никой няма да ги убие, нали ги нападнаха на 11 септември 2001г., освен и другите атентати на 26 февруари 1993г., в бостън на 15 април 2013г., и останалите?!, по принцип окултизмът и езотериката са такива, че колкото повече последователите им издават техните учения, толкова повече губят от властта, силата, славата си, и пр., защото са основани на сатанинското царство
    Болки в мозъка?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #93
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Болки в мозъка?
    разбирам на къде биеш, но който не е претърпял големи гонения от страна сатанинското царство, не знае какво е да страдаш повече от обикновено(то), затова не бързай да си мислиш, че само болните ги е боляло/ги боли, а и сама знаеш какво значи свръхестествено - нещо, което се е случва(ло) само на определени хора, но най-вече на онези, които са си имали/си имат работа с височините на духовното и/или дълбините на окултното

  19. #94
    Супер фен Аватара на Meth
    Регистриран на
    Mar 2015
    Мнения
    1 480
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    как така казваш, че никой няма да ги убие, нали ги нападнаха на 11 септември 2001г., освен и другите атентати на 26 февруари 1993г., в бостън на 15 април 2013г., и останалите?!, по принцип окултизмът и езотериката са такива, че колкото повече последователите им издават техните учения, толкова повече губят от властта, силата, славата си, и пр., защото са основани на сатанинското царство
    А ти от къде знаеш тия глупости ?

  20. #95
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Meth Виж мнението
    А ти от къде знаеш тия глупости ?
    ти си глупав

  21. #96
    Супер фен Аватара на Meth
    Регистриран на
    Mar 2015
    Мнения
    1 480
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    ти си глупав
    Как тия случаи са свързани с масоните ?

  22. #97
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Meth Виж мнението
    Как тия случаи са свързани с масоните ?
    ти въобще ли не разсъждаваш поне с главата на раменете ти?!, ми например, не само мюсюлмани, но и много други вярващи биха могли да обвинят вашингтон за сумати ереси, в случай че узнаят какви точно са всички онези езотерични учения на масоните, и тогава би било възможно да бъдат нападнати още повече, макар че не се знае до каква степен терористичния ислямизъм е основан на продажност, например могат да се окажат просто едни наемници работещи за хора с нечисти интереси..., но това вече е в сферата на политиката, а темата тук е вярата, пък и ние двамата свидетели на истинския Господ Бог не се занимаваме с политика

  23. #98
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    но най-вече на онези, които са си имали/си имат работа с височините на духовното и/или дълбините на окултното
    А ти с кое от двете си имал/имаш работа?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #99
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    А ти с кое от двете си имал/имаш работа?
    вярвам в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог, но съм бил безпокоен от окултното(сатанинското) царство

  25. #100
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Интересно е тва:

    "Албърт Пайк е един от най-популярните масони на 19-ти век.
    Звучи невероятно но Албърт Пайк удивително точно описва първите две световни войни.
    През 1871г. той пише писмо до Джузепе Мацини,в което описва трите световни войни, през които трябва да премине човечеството.
    Писмото е било изложено и достъпно за всеки в Британския музей в Лондон до 1977г.
    Представяме ви извадки от писмото на Пайк, които показват как трите световни войни са внимателно планирани в продължение на много поколения."
    http://media.newage.bg/%D0%BB%D1%8E%...B9%D0%BD%D0%B0
    Последно редактирано от defender : 01-19-2016 на 18:48

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си