.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Red face луда съм по брата на най-добрата си приятелка

    здравейте,искам да споделя с вас нещо което ме мъчи от доста време ...мисля че съм си паднала по брата на най-близката си приятелка! Та всичко започна когато отидохме заедно на почивка с нея брат и още едно момче и още няколко момичета,мисля че тук е моментът да споделя че той е с 2 години по-малък от нас сега навърши 16 . Така да продължа през почивката се сближихме ,още като ме видя че пристигам...аз отидох малко по късно от тях си личеше ,че му е много приятно дори ме покани да седна до него,,,съвсем невинно де ,после се разкарвахме ,говорихме си ,снимахме се заедно ...вечерта поседях малко в тяхната стая и на другия ден вече го бйх почувствала по близък ,затова си позволих да го потупвам ,прегръщам,,,дори вечерта го хванах под ръка като той нямаше нищо против и дори каза нещо от рода ся всички ще ни завиждат ,,,да определено отговорих и имаше подмятания от един продавач какви прекрасни влюбени ,,,той малко се смути но оначе си личеше че му е приятно ...вечерта прекарах мн време в стаята им мн си говорехме аз легнах до него играхме на няква игра ,позволи ми да му сваля гривната ,после пуснаха песен която и двамата хар и я нарекохме нашта песен ,,,по едно време се заоглеждах в огледалото и той ми направи комплимент че съм мн добре ме съм тъкмо идеално килограми ...3-4 пъти ме докосна по крака съвсем небержно както и да е раз се чувствах прекрасно но той беше малко болен сълзяха му очите кашляше кихаше дадох му лекарство и реших да го оставя да спи ,а той предложи ако искаш остани да спиш тук ...беше мн сладък но аз отказах и се прибрах в стаята си после пътувахме заедно на връщане и заспах на рамото му ,пак си говорехме той ми сподели какво е казал на едно момиче дето е хар и аз бях удивена гушнах се в него и му казах че е прекрасно после се прегърнахме ,,,продълже повече от необходимото сиг съм ,,,на следв ден ходих на рд на сестра му като непрекъснато се гушках в него и на него му беше приятно искаше да ме гледа как танцувам или тлерквам ,после се снимахме и той се притесняваше аз му казах по смело и поставих ръката му на кръста си дпределено му хар въпреки че му беше и неловко като ме изпращаше накрая на вечерта хвана ръката ми защото се бях уплашила от едно куче говорихме си че в момента не си пише с никоя мисля че нарочно го каза после се пригърнахме аз казах страхотно изкарах а той ще се видим пак което прозвуча като тайно желание ,,,та искам съвет дали има шанс такава бъдеща връзка и как да намекна на него или на приятелката ми защото тя не подозира нищо? ...ще се радвам ако повече момчета си изкажат мнението и благодаря че отделихте време да прочететет всичко това

  2. #2
    За 18 годишна пишеш потресаващо зле.

    Ние откъде да знаем дали има шанс тази връзка? Само ти и той може да прецените. Приятелката ти едва ли ще има нещо против. Поне аз така си мисля.

    Успех!

  3. #3
    Според мен ще се получат нещата. Кажи му го направо и действай смело. Няма какво да губиш.

  4. #4
    mda ...sq vidqh kolko oburkano se e polychila istoriqta ama se opitvah kolkoto se moje po podrobno da q prerazkaza ...ta naskoro pocnahme da si pishem malko ,no naposleduk toi ne mi otvrushta mn na suobshteniqta mi ...dneska kato se vidqhme se durjeshe malko skovano ...kakto i da e ,qvno se pritesnqva ili puk nqma nikakvi podobni chyvstva kum men ? :/

  5. #5
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Може да е решил, че ти ще поемеш инециативата в началото на "връзката", понеже си по-голяма от него и имаш повече опит.

  6. #6
    vujmojno e ...chestno kazano oba4e az ne sum napulno ybedena 4e toi razbira pravilno signalite mi ,v smisul ne e mn sigyren dali go haresvam ili prosto se durja po priqtelski ,chydq se kak da my namekna ,no da ne e prekaleno rough ,no i da moje da prozre istinata ve4e ...

  7. #7
    Супер фен Аватара на GLaDOS
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Purgatory
    Мнения
    1 261
    Баси текста с несвързани и неграмотно написани думи...Отказах се да го дочета.
    На 18 си ,което ще рече,че днес започваш 11 или 12 клас. Съвет от мен - повтори ги и двата още три пъти.
    Това ,което не ни убива , ни ебава майката .

  8. #8
    По-добре да повтори началните класове, то в 11 и 12 клас такива елементарни неща не се учат.

  9. #9
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Давай смело , това което прочетох ме впечатли за това за напред може и да има нещо между вас нищо че е по малък от теб, винаги казвам за любовта няма граници ако се харесвате бъдете заедно... Изглежда ми сладка история :3

  10. #10
    Здравейте. Аз съм момиче на 18 г. От 1-2 месеца харесвам брата на най-добрата си приятелка.Но проблема ми е ,че не знам как да завържа някаква приказка с него , когато съм у тях си говорим някакви неща,но когато и тя е там, никога не сме оставали двамата.Искам и по някакъв начин да го впечатля , но не знам как, а и не искам да бъда някаква нахална и да му пиша в facebook.. не знам дайте ми съвет какво да правя.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от DaisyB Виж мнението
    Здравейте. Аз съм момиче на 18 г. От 1-2 месеца харесвам брата на най-добрата си приятелка.Но проблема ми е ,че не знам как да завържа някаква приказка с него , когато съм у тях си говорим някакви неща,но когато и тя е там, никога не сме оставали двамата.Искам и по някакъв начин да го впечатля , но не знам как, а и не искам да бъда някаква нахална и да му пиша в facebook.. не знам дайте ми съвет какво да правя.
    Защо си мислиш,че ако му пишеш ставаш нахална....

  12. #12
    Ми не знам .. защото си мисля че той ме приема просто като приятелка на сестра му и ако му пиша и ще си каже "тая пък сега какво иска"... не знам.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си