.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    kara95
    Guest

    Question Ефикасни успокоителни??

    Здравейте хора, бихте ли препоръчали някакви успокоителни на билкова основа, които наистина да са ефикасни, да бъдат по-силни и да имат по продължителен ефект около 5-6 часа примерно или повече. Бих искала да имат ефект и при социална фобия, да знам че това може би не е най-удачния вариянт, но аз така съм преценила за себе си, а и няма да ги пия много време. Знам, че няма как хомеопатични успокоителни да имат кой знае колко силен ефект, но аз съм пила мента, глог и валериан и не ми помогнаха ммого и за това за това искам нещо по-силно. Ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате някакви такива.

  2. #2
    kara95
    Guest
    Знам, че успокоителните са временно решение, на мен вув този момент ми трябват. Затова моля и вие да подходите директно към въпроса.

  3. #3
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    Имаш личен лекар предполагам, не е хубаво някой който не знае точно от какво имаш нужда да ти "изписва" такива лекарства?
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  4. #4
    kara95
    Guest
    Не мисля, че ми е нужен лекар. Аз нямам нужда от някакви кой знае какви лекарства. Просто ми препоръчайте нещо, което ви действа на вас, моля.

  5. #5
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    Тогава пробвай Алора
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  6. #6
    Аватара на Nedo
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    20
    Пробвай една 120-ка холандско
    Ако "Пакман" ни е повлиял като деца, всички щяхме да обикаляме тъмни стаи, ядейки магически хапчета, слушайки повтаряща се електронна музика.
    You know Im straight doin' your mom (^^)

  7. #7
    nellaa
    Guest
    Здравейте и аз съм в един доста труден период и търся някакви успокоителни, които да са по-силни от мента, глог и валериан. Мисля си за Седатиф. Някой от вас ползвал ли го е и смята ли, че ефекта му е по-добър. Ако не може ли да ми препоръча нещо, което е по-силно и действа още от първия път.
    Само се притеснявам да няма странични ефекти като качване на килограми, но смятам, че щом е хомеопатично не би трябвало да има.

  8. #8
    nellaa
    Guest
    Ако може да е нещо, което да се пие веднъж дневно, въпреки че това не е от голямо значение.
    Последно редактирано от nellaa : 09-27-2015 на 09:46

  9. #9
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Вино, водка, уиски, ракия, бира ако щеш. Тия работи ако не те успокоят, не виждам какво би могло.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  10. #10
    Успокоителните не са решение на проблема, какъвто и да е той. Много се преекспонира идеята, че хапчетата решават проблените на психиката, но не е така. Не посягайте към тях за щяло и нещяло.

  11. #11
    Имам един въпрос към тебе, вместо да взимаш икономически изгодните "отрови", като психотропно-успокоителни, не вземеш естествен екстракт от т.нар. билка - ТРЕВА. Не че нещо, но не е икономически изгодно за фармацефтиката, да има лек, който е много по-добър и е естествен по произход, за да бъде позволен. Дори вече въпросната хомеопатия е минала, като забранена и отричана, от водещите фармацефтики наука, защото не носи приходи, на "КУКЛЛОВОДИТЕ"...

  12. #12
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    МЕНТАТ на ХИМАЛАЯ можеш да опиташ

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ако толкова търсиш нещо успокоително - пробвай валериан. За друго не се сещам, което да е по-подходящо.

  14. #14
    Деанксит. Но се пие продължително.

  15. #15
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Omega Виж мнението
    Деанксит. Но се пие продължително.
    Не е на билкова основа и се отпуска по лекарско предписание.

    На изискванията отговарят маточината и жълтият кантарион. За жълтия кантарион да натъртя, че при излагане на слънце води до почервеняване и брутален сърбеж по кожата.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #16
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    симпатил
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #17
    Седатиф.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си