.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
  1. #26
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Аз още не разбирам защо трябва да си алфа, за да получаваш женските. Не разбирам цялата логика. И не се сравнявайте с вълци, щото не сте. При вълците йерархията окей ама на вас за кво ви е стадо? Щот аз лично не смятам, че ми трябва водач в живота. Приятелите са, за да правят глупости заедно, да си помагат и да се пазят, да си споделят, да се майтапят, да дискутират. Да вземаш акъл от някого на всяка цена, е овчедушие и го разбрах и разбирам по трудния начин. Щот колкото пъти съм вземала акъл за чиста монета, толко пъти е било все ебати глупостта. Пък заради групичка не помня да съм прокопсала в любовта, образованието или където и да е.
    Ако си цар, без жена няма как да останеш, дори и да си най- големия урод или лунатик. Царя няма нужда да се открива, да показва истинската си същност, и изобличава на жената до него, защото връзката е само за чиста взаимна облага и това е разпознато и от двамата човеци. В тоя тип връзка всичко е по- лесно освен това, може би, да се осъществи успешна лъжа. Пък големите вълци движат сами дори като са в стадото, само се правят на пастири. Лидерът винаги взима най- голямото възнаграждение. Въпрос на интереси.
    Последно редактирано от espada : 12-01-2015 на 10:19

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ...а останалите 35% - със смърт...
    Явно живота няма щастлив край.

  3. #28
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    *брака

  4. #29
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Цитирай Първоначално написано от Кокича Виж мнението
    Защото в повечето случай женските търсят алфа. Повечето дори не осъзнават, че търсят именно алфата, а не мил и грижещ се за тях мъж. Разума радко надделява над инстинкта, а когато надделее е късно, затова 65% от браковете завършват с развод .
    Казваш го така и звучи сякаш, според теб, главно заради жените се разпадат браковете. Така ли смяташ наистина?

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Идеята е, че до голяма степен качествата, необходими за водене на "хулиганчетата, пиклите и зубърите" се припокриват с тези, необходими за водене на порасналите "хулуганчета, пикли и зубъри" в живота после. Естествено, както казах, освен тези качества са необходими и много други, които някои придобиват с времето - други не. Не казвам, че 100% от училищната "йерархия" се запазва за в бъдеще, защото хората се развиват и, както у зубъра може да се развият лидерски умения, така и "училищния алфа" може да стане по-начетен. Обаче лидерските умения се придобиват доста по-трудно, отколкото се завършва висше, примерно.

    Бабиту, ако се загледаш, ще видиш, че в повечето случаи "алфите" не са тези, които бият зубъри и правят мизерии. В повечето случаи са хора, които знаят какво да кажат или направят във всяка ситуация. Да, ако се налага да се бият с някого, ще, но рядко им се налага.
    В училище, нещата се състоят по толкова примитивен начин,че е много трудно да си правиш представа за бъдещата личност от неговата йерархия като алфа или не. Децата още не са завършени личности и тепърва им предтои интелектуално и качествено развитие. От едно по-буйно момче, което умее да организира подчинени групички в един клас може да излезе в бъдеше (примерно) офицер. Само че този офицер да бъде подчинен на нашия Плевньо, който от своя страна е бил един зубър. В други случаи, много от владетелите, сплотявали масите, въпрвоначално са били никакви, та дори аутсайтери.
    Дори в историческия филм за Исус, той е било едно слабо дете, което всички са го биели, а той не отвръщал на боя.
    Други пък, като в турсите ви сериали, действат първично, живота ги праща в друга посока.
    Много е относително.

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от espada Виж мнението
    Казваш го така и звучи сякаш, според теб, главно заради жените се разпадат браковете. Така ли смяташ наистина?
    Израза беше добавен с насмешка, целящ лека шега. Не си падам по прекалено сериозно отношениe към какъвто и да е вид въпрос. Не, разбира се, до развод може да доведе постъпка от която и да е страна. Наще се разведоха заради баща ми, така че определено не съм на мнението, че жените са главна причина за разводи. Звучиш малко като псевдо феминистка .

  7. #32
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Цитирай Първоначално написано от Кокича Виж мнението
    Израза беше добавен с насмешка, целящ лека шега. Не си падам по прекалено сериозно отношениe към какъвто и да е вид въпрос. Не, разбира се, до развод може да доведе постъпка от която и да е страна. Наще се разведоха заради баща ми, така че определено не съм на мнението, че жените са главна причина за разводи. Звучиш малко като псевдо феминистка .
    Малък си бе, Кокич, може да задобрееш с шегичките с времето.

  8. #33
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    В училище, нещата се състоят по толкова примитивен начин,че е много трудно да си правиш представа за бъдещата личност от неговата йерархия като алфа или не. Децата още не са завършени личности и тепърва им предтои интелектуално и качествено развитие. От едно по-буйно момче, което умее да организира подчинени групички в един клас може да излезе в бъдеше (примерно) офицер. Само че този офицер да бъде подчинен на нашия Плевньо, който от своя страна е бил един зубър. В други случаи, много от владетелите, сплотявали масите, въпрвоначално са били никакви, та дори аутсайтери.
    Дори в историческия филм за Исус, той е било едно слабо дете, което всички са го биели, а той не отвръщал на боя.
    Други пък, като в турсите ви сериали, действат първично, живота ги праща в друга посока.
    Много е относително.
    Той може да е подчинен формално, но разликата е, че неговите подчинени ще го следват, напълно убедени в правотата му, а той евентуално ще прави, каквото му казва началството по задължение, щото оня е лизал задници. Друга разлика е, че неговите хора ще го уважават дори и да го изгонят от поста, а разните дупедавци ще бъдат плюти и забравени.
    Това с примерите от филми дори няма да го коментирам...

  9. #34
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    http://www.thehollywoodnews.com/wp-c...ploads/alf.jpg ето ви Алфа

    тук виждам само как сравнявате хората с кучета (вълци) по начин на държане и цел в живота

    искам да ви напомня че не сме животни

    като толкова искате да се върнете към дивото гледайте да сте приспособими не силни

    всеки човек е уникален и е лидер сам на себе си

    ако човек гледа да бъде в някакво стадо глутница прайд и тн (общество) в което просто да бъде като някой,за да се хареса или само за да командва за да си намери жена той е идиот
    Последно редактирано от haritov : 12-01-2015 на 17:41
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от espada Виж мнението
    Малък си бе, Кокич, може да задобрееш с шегичките с времето.
    Не оспорвам.

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Той може да е подчинен формално, но разликата е, че неговите подчинени ще го следват, напълно убедени в правотата му, а той евентуално ще прави, каквото му казва началството по задължение, щото оня е лизал задници. Друга разлика е, че неговите хора ще го уважават дори и да го изгонят от поста, а разните дупедавци ще бъдат плюти и забравени.
    Това с примерите от филми дори няма да го коментирам...
    това е друга тема.. щото всеки може да бъде лайнян лизач или промит мозък, което отново не зависи от алфата на групичката... пък президент не се става току така, пък ако ще и с мазнене и лепки.. В политиката много морал няма като цяло. Дори Путин за да елиминира конкуренцията и днес да е с 90% народна подкрепа е правил доста лайна.

  12. #37
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    http://www.thehollywoodnews.com/wp-c...ploads/alf.jpg ето ви Алфа

    тук виждам само как сравнявате хората с кучета (вълци) по начин на държане и цел в живота

    искам да ви напомня че не сме животни

    като толкова искате да се върнете към дивото гледайте да сте приспособими не силни

    всеки човек е уникален и е лидер сам на себе си

    ако човек гледа да бъде в някакво стадо глутница прайд и тн (общество) в което просто да бъде като някой,за да се хареса или само за да командва за да си намери жена той е идиот
    мхм

  13. #38
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    това е друга тема.. щото всеки може да бъде лайнян лизач или промит мозък, което отново не зависи от алфата на групичката... пък президент не се става току така, пък ако ще и с мазнене и лепки.. В политиката много морал няма като цяло. Дори Путин за да елиминира конкуренцията и днес да е с 90% народна подкрепа е правил доста лайна.
    Ти заговори за политика... Не е нужно да управляваш държавата или света, за да си добър водач. Имам предвид, това не е критерий.

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ти заговори за политика... Не е нужно да управляваш държавата или света, за да си добър водач. Имам предвид, това не е критерий.
    Първо, за да си водач трябва да управляваш, да си се доказал, да имаш висока позиция в това общество.

    или имап предвид някой скрит такъв водач.

    ами за икономика ли да си говорим?
    Бил Геец голяма алфа ли е бил в училище?

  15. #40
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ти можеш да управляваш и 5 човека екип и пак да го правиш по-добре от някой, който управлява 50.
    Не съм бил в класа на Бил Гейтс, нито на Барак Обама. Само ти можеш да дадеш ценна информация, като кажеш "доказано е".

  16. #41
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Кокича Виж мнението
    затова 65% от браковете завършват с развод .
    А 100% от разводите започват с брак.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си