.
Отговор в тема
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 23456
Резултати от 126 до 145 от общо 145
  1. #126
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Теорията за Мултивселена не противоречи на Бог.
    кой от всички?
    нека бъдем точни

  2. #127
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    а ти какви идеи изповядваш
    аз вече писах че идеите ми се коренят отчасти в кабала

  3. #128
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    кой от всички?
    нека бъдем точни
    Бога на трите основни религии.

  4. #129
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    а ти какви идеи изповядваш
    аз вече писах че идеите ми се коренят отчасти в кабала
    Католицизъм, но не приемам положения противоречащи на науката.

  5. #130
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Католицизъм, но не приемам положения противоречащи на науката.
    но постави противоречаще си идеи

  6. #131
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    но постави противоречаще си идеи
    Кои?

  7. #132
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    науката и католицизма си противоречат
    науката носи началото си от окултните учения
    но и науката в момента е догматична

  8. #133
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    науката и католицизма си противоречат
    науката носи началото си от окултните учения
    но и науката в момента е догматична
    Не виждам противоречие. То и в християнството има езически примеси.

  9. #134
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    замисли се за инквизицията

  10. #135
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    явно има противоречие щом е имало смърт

  11. #136
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    явно има противоречие щом е имало смърт
    Но днес няма. Религията ги е приела вече тези факти.

  12. #137
    Прочетох само първата страница от мнения в тази тема, защото нямам много време, та искам да изразя възмущението си.
    „Ако съществуват цивилизации, които имат 3.5 млрд. години преднина пред нас, защо все още не са колонизирали галактиката ни? Според мен най-вероятното обяснение е, че дори планетите да са страшно много, интелигентния живот на тях еволюира много рядко“. Това са думи на Макс Тегмарк. Ето по какво (според мен) се отличаваме ние от извънземните- те са по-интелигентни и разумни от нас и се задоволяват с това, което имат. Не ни колонизират, а ни оставят да си живеем и развиваме на спокойствие. Ако ние бяхме по-развити сигурно щяхме да сме завладели вече няколко планети. Нашето мислене е различно от това на останалите разумни цивилизации. Ние мислим само за себе си, егоисти. Не се задоволяваме с това, което ни е дадено, искаме още и още, и все не ни е достатъчно. И дори човечеството да е толкова интелигентно, за мен е само раса изпълнена с тъга, болка, егоизъм и други лоши чувства.

  13. #138

  14. #139
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от vickyg Виж мнението
    Прочетох само първата страница от мнения в тази тема, защото нямам много време, та искам да изразя възмущението си.
    „Ако съществуват цивилизации, които имат 3.5 млрд. години преднина пред нас, защо все още не са колонизирали галактиката ни? Според мен най-вероятното обяснение е, че дори планетите да са страшно много, интелигентния живот на тях еволюира много рядко“. Това са думи на Макс Тегмарк. Ето по какво (според мен) се отличаваме ние от извънземните- те са по-интелигентни и разумни от нас и се задоволяват с това, което имат. Не ни колонизират, а ни оставят да си живеем и развиваме на спокойствие. Ако ние бяхме по-развити сигурно щяхме да сме завладели вече няколко планети. Нашето мислене е различно от това на останалите разумни цивилизации. Ние мислим само за себе си, егоисти. Не се задоволяваме с това, което ни е дадено, искаме още и още, и все не ни е достатъчно. И дори човечеството да е толкова интелигентно, за мен е само раса изпълнена с тъга, болка, егоизъм и други лоши чувства.
    Това много скоро ще се промени !

  15. #140
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от vickyg Виж мнението
    Прочетох само първата страница от мнения в тази тема, защото нямам много време, та искам да изразя възмущението си.
    „Ако съществуват цивилизации, които имат 3.5 млрд. години преднина пред нас, защо все още не са колонизирали галактиката ни? Според мен най-вероятното обяснение е, че дори планетите да са страшно много, интелигентния живот на тях еволюира много рядко“. Това са думи на Макс Тегмарк. Ето по какво (според мен) се отличаваме ние от извънземните- те са по-интелигентни и разумни от нас и се задоволяват с това, което имат. Не ни колонизират, а ни оставят да си живеем и развиваме на спокойствие. Ако ние бяхме по-развити сигурно щяхме да сме завладели вече няколко планети. Нашето мислене е различно от това на останалите разумни цивилизации. Ние мислим само за себе си, егоисти. Не се задоволяваме с това, което ни е дадено, искаме още и още, и все не ни е достатъчно. И дори човечеството да е толкова интелигентно, за мен е само раса изпълнена с тъга, болка, егоизъм и други лоши чувства.

    Права си! И аз мисля че като съвсем напредналата човешка цивилизация която сме ние-като по-интелигентни и разумни същества със сравнение от така бавно еволюиращите кумари, аз вярвам че няма по-голями мисионери от нас и затова още не сме ги колонизирали и тях, щото в крайна сметка сме достатъчно добри да ги оставим да си се развиват като вид и то даже на спокойствие. Виж те като вид имат съвсем ралзичен Дарвински начин на мислене и са пълни егоисти-разнасят малария, ебола и какви ли не други болести без да мислят за другиго освен себе си. Ако бяха по-развити туко виж бяха колонизирали северозападна Европа но уви. За мен кумара е вид изпълнен с тъга, болка, егоизм и болести.

  16. #141
    Вярвам, да. Всеки човек носи душа и когато тялото умре, душата продължава да съществува. На мене повечето ми преживявания в следствие на сънна парализа. Ако не знаете какво е гоогнете го Много пъти ми се е случвало и съм се сблъсквал с 4-5 странни създания, за жалост винаги негативни или ужастно негативни. Една сутрин се събудих така, без да мога да се движа, но усещах и разбирах всичко. Знаех, че на гърдите ми има нещо което ме натиска и душеше. Приличаше на малко на медуза с пипала. Друг случай беше няква много сбръчкана старица, като вечица която ми правеше нещо, защото се беше сгушила до мене на леглото. На бившата си приятелка и чувах сънищата и мислите така. Също съм чувал гласове, които да ми говорят, но винаги съм се абстрахирал, защото е супер страшно. Така и не свикнах, сега за добро или за лошо ми се случват рядко сънните парализи. Отделно имам и осъзнати сънища, което вече е доста весело Малко смахнато звучи,знам, а дори съм спестил по-налудначивите неща.

    Вчера вечерта бях на гробищата на Обеля, на задушница и на пълнолуние. Търсех гроба баба, че не знам точно къде е и винаги много го търся, та докато го намеря беше вече пълен мрак. През повечето време, за да се успокоя си бърборех нещо от сорта - "Моля ви добри духове, не ме плашете, а ми помогнете да намеря парцел 19 и гроба на И.Ф., да и запаля свещичка" И не човешки странно почувствах на едно място изтръпване, от лявата ръка и като се обърнах натам, видях сигурно единственият, останал заблуден като мене човек по тва време на гробищата(тъмница пълна). Отидох към него, да го питам, да ми помогне, а той пиян много, лъха на алкохол. Попитах го и той ме смъмри как може по тва време да търся гроб и че е невъзможно да се намери... "сега". Зарязах го и му благодарих и точно следващия парцел беше 19!
    Последно редактирано от sScream : 11-05-2017 на 10:25

  17. #142
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от sScream Виж мнението
    Вярвам, да. Всеки човек носи душа и когато тялото умре, душата продължава да съществува. На мене повечето ми преживявания в следствие на сънна парализа. Ако не знаете какво е гоогнете го Много пъти ми се е случвало и съм се сблъсквал с 4-5 странни създания, за жалост винаги негативни или ужастно негативни. Една сутрин се събудих така, без да мога да се движа, но усещах и разбирах всичко. Знаех, че на гърдите ми има нещо което ме натиска и душеше. Приличаше на малко на медуза с пипала. Друг случай беше няква много сбръчкана старица, като вечица която ми правеше нещо, защото се беше сгушила до мене на леглото. На бившата си приятелка и чувах сънищата и мислите така. Също съм чувал гласове, които да ми говорят, но винаги съм се абстрахирал, защото е супер страшно. Така и не свикнах, сега за добро или за лошо ми се случват рядко сънните парализи. Отделно имам и осъзнати сънища, което вече е доста весело Малко смахнато звучи,знам, а дори съм спестил по-налудначивите неща.

    Вчера вечерта бях на гробищата на Обеля, на задушница и на пълнолуние. Търсех гроба баба, че не знам точно къде е и винаги много го търся, та докато го намеря беше вече пълен мрак. През повечето време, за да се успокоя си бърборех нещо от сорта - "Моля ви добри духове, не ме плашете, а ми помогнете да намеря парцел 19 и гроба на И.Ф., да и запаля свещичка" И не човешки странно почувствах на едно място изтръпване, от лявата ръка и като се обърнах натам, видях сигурно единственият, останал заблуден като мене човек по тва време на гробищата(тъмница пълна). Отидох към него, да го питам, да ми помогне, а той пиян много, лъха на алкохол. Попитах го и той ме смъмри как може по тва време да търся гроб и че е невъзможно да се намери... "сега". Зарязах го и му благодарих и точно следващия парцел беше 19!
    А вярваш ли в това, което написа ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  18. #143
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Нарича се сънна парализа.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #144
    Вярвам, че всякакви видове. Повечето, от които надменни и извратени същества, които си просят боя.

  20. #145
    potterNinja
    Guest
    Ne sum zasichal , no wyarwam!
    Moje bi sa te, moje bi ne sa!
    Mislya, che rusnacite sa w dunoto na wsichko!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си