.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Question Как да убедя нашите?

    Здравейте, понеже съм малолетен още(16г след 2 месеца 17) и нямам право на банкова карта. От 1000 стипендии имам една дебитна карта, но тя е на маестро и не става за пейпал. Намерих си работа където плащат чрез пейпал но изискват акаунта ми да е верифициран(тоест да "купя" код за верификация струваща евро и половина). Само че моите родители си мислят че всичко в интернета е измама, особено като стане дума за пари. Някои съвети можете ли да ми дадете как да ги убедя да отидем до банката и да отворим нова сметка за онлайн пазаруване? Адски ще ме е яд да почакам докато си навърша годините, защото 14 месеца мога да печеля вместо да ги хабя чакайки егото на родителите ми да се удовлетвори. Бих оценил всяка помощ, лични примери, съвети няма значение, просто ви моля да не почнете с лекциите, че не всичко в интернета е вярно. Благодаря ви предварително!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от teckpow Виж мнението
    защото 14 месеца мога да печеля вместо да ги хабя чакайки егото на родителите ми да се удовлетвори
    hahaha, големите печалби с разните кликове, защото родителите ти явно не искат детето им да стане идиотче.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Можеш да ползваш ПейПал и без да си го свързал с карта. Така парите ще се трупат в него и когато станеш на 18 ще можеш сам да си извадиш карта и да я свържеш с акаунта си. И кода за верификация не се купува за евро и половина, а това е депозит, който ти го връщат след това.

  4. #4
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    И кода за верификация не се купува за евро и половина, а това е депозит, който ти го връщат след това.
    връщат ти го, но нали първо трябва да ти го вземат от банковата сметка умен

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    връщат ти го, но нали първо трябва да ти го вземат от банковата сметка умен
    То и количките в Била и Кауфланд "струват" 50 стотинки, които първо ти ги взимат, а после ти ги връщат, но никой не казва, че си ги купува. Това е депозит, а не покупка.

  6. #6
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    не прочете ли че писах че трябва да си отвориш банкова сметка?
    как ще ти вземат парите щом няма от къде, знам че изпитваш някаква нужда да съветваш хората, ама или първо помисли малко, или опиши стъпка по стъпка как ще си направиш активен акаунт по който могат да ти превеждат пари без банкова сметка, щото аз явно твоя начин не го знам?

  7. #7
    Нали писах, че искат верифицирана за да няма далавери, а мисля че бях ясен за тъпотиите и разните съвети/мнения според това как постъпвам, ако не знаех какво правя темата нямаше да е тук. Явно няма никои, който да е попаднал в подобна ситуация, мерси все пак на тези които си бяха позитивни с отговорите. За бъдеще ще знам къде да НЕ търся съвети

  8. #8
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    казвам най-истинския съвет- няма как да ги убедиш.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от teckpow Виж мнението
    ако не знаех какво правя темата нямаше да е тук
    А ако знаеше
    щеше вече да си се
    обесил

  10. #10
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Накратко:
    1. Да, ДСК, примерно, предлагат карти за лица м/у 14 и 18г., но има ограничение на операциите, които могат да се извършват.
    2. PayPal вече може да се ползва без физическа карта. Става само с няколко банки- Уникредит, Райфайзен, ОББ, мисля, че и ДСК, сигурно има и други, но провери. Захранваш си акаунта с определена сума и теоретично това е максималната сума, с която можеш да изгориш.
    3. Мисля, че се опитват да те метнат, родителите ти имат право. Цял живот ще работиш, спокойно.
    Последно редактирано от therichbitch : 10-06-2015 на 22:42

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си