.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37

Тема: Ескапел

  1. #1
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652

    Ескапел

    Значи да питам нешто.Свърши в мен и сметнах че не сам в овулация и като не сам какав е шанса да забременя.Има ли смисал да пия ескапел и ако реша да пия ескапел до колко време мога да го изпия?

  2. #2
    Има шанс за бременност макар и малък. В овулация най е голям шанса за бременност, според мен няма нужда от ескапел, щом си сметнала че не си в овулация. Ескапела се пие до 72 часа (3 дни) след рисковият полов акт и колкото по бързо се изпие толкова по голям му е шанса да подейства.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Аха а теста за бременост кога се правеше най рано

  4. #4
    14 дена след рисковият акт.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    а тва много време мислех че може на другия ден

  6. #6
    Има едни по ранни, марката им е Престо. Те се правят след 7 дена от рисковият полов акт. На толкова ранен етап е възможно да има грешки, защото не всяка бременност се задържа, а и не всяка бременност може да се засече още на 7-я ден. За да провериш резултата го правиш пак след първият ден от закъснението. Те са две касети на тая марка.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    То след 7 дена ако има нешто само аборт нали

  8. #8
    Едва ли ще отчете правилно след 7мия ден от рисковият акт, затова правиш още 1 тест след първият ден от закъснението. Но най добре е да изчакаш 14 дена след рисковият полов акт и да си направиш тогава теста и вече ако е положителен си записваш час за гинеколог да потвърди бременността, защото не винаги показват правилно и вече, ако и гинеколог ти потвърди бременност и правиш аборт. Най добре си вземи Шуърчек те са точни.

  9. #9
    Ескапел се пие до 72 часа след акта което всъщност са 3 дни,ако са минали тези 72 часа няма смисъл да го пиеш понеже ако си бременна вече не действа хапчето.

    Успех

  10. #10
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    Значи да питам нешто.Свърши в мен и сметнах че не сам в овулация и като не сам какав е шанса да забременя.Има ли смисал да пия ескапел и ако реша да пия ескапел до колко време мога да го изпия?
    Рабалче, напомпиха ли те душичке златна ?
    Бебенце ли ще си имаш?
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  11. #11
    Здравейте,
    Правих секс с приятеля ми и имаше гаф, бяхме с предпазни мерки, но презерватива се скъса и той свърши в мен. Веднага отидох по малка нужда. След 13 часа пих Ескапел. Днес е 12-мия ден от гафа има ли някаква вероятност да съм бременна??
    Ще се радвам някой да сподели мнение.
    Благодаря ви

  12. #12
    След като си пила Ескапел би трябвало всичко да е наред. За всеки случай си направи тест тези дни ако искаш.

  13. #13
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Винаги има шанс

  14. #14
    Голям фен Аватара на _ivi_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    България
    Мнения
    750
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    Значи да питам нешто.Свърши в мен и сметнах че не сам в овулация и като не сам какав е шанса да забременя.Има ли смисал да пия ескапел и ако реша да пия ескапел до колко време мога да го изпия?
    По-добре вземи Ескапел и не си прави ненужни експерименти. Освен ако не си авантюристка

  15. #15
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Днес сутринта пих хапчето но не можах да седя на даскало заштото започна едно гадене и накрая повращане.Трябвало да пия оште едно хапче ама нз кво да правя

  16. #16
    Ако повърнеш до 3 часа след приема на Ескапел, трябва отново да приемеш хапчето. Така че, върни се в аптеката за още една опаковка.
    Ако са минали повече от 3 часа след приема на таблетката няма нужда да приемаш Ескапел отново.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Оффф ужас.Сигорна ли си че трябва пак да пия

  18. #18
    Така го пише в сайта на ескапел, но ако искаш се посъветвай с гинеколога си, той най добре ще знае какво да правиш или питай фармацевт в аптеката Колко часа минаха след като го пи и после го повърна.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    2

  20. #20
    По добре звънни на гинеколожката тя ще ти каже, аз досега не съм приемала ескапел не се е налагало до сега а и аз съм на противозачатъчни. Обясни й всичко отначало до край дето го написа по форума тя затова е специалист и ще знае точно какво да направиш, дали след като си го пъвърнала 2 часа след приема му дали трябва да изпиеш още едно.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    много ми е кофти и продължава да ми се гади.сега ште му званна на гинеколога

  22. #22
    Обясни му всичко, той ще ти даде по добър съвет и ще ти каже дали е имало нужда от Ескапела и дали като си приела една таблетка и си повърнала дали трябва още една. Първото хапче ли ти е. Кажи после какво ти е казал.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    ок

  24. #24
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Каза да пия и каза че е трябвало веднга след тва като са сваршили в мен да взема но щом не сам била в овулация няма страшно но теста за бременост е задалжителен след 20 дни.Ся ште ходя и на преглед при него

  25. #25
    Аз ти казах че щом не си била в овулация шансът бременност е малък. Сега ще го пиеш ли този Ескапел пак след повърнатото хапче. Аз ако имам питане винаги се обръщам към гинеколожката ми, тя ми казва всичко, защото е специалист и може да помогне.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си